Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[PŁACI] Uploading.com - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [PŁACI] Uploading.com (/Temat-PLACI-Uploading-com-25280)



- kactuzz - 27-02-2009 13:41

O mam rapidshare manager Wink
Zaraz wypróbuje.
Ktoś może mi podesłać na pw liste paru for warezowskich? Wink
Najlepiej zagranicznych Wink

Hmm tylko tak niski transfer ściagania plików nie odstrasza?


- JereManU - 27-02-2009 14:50

Raczej nie odstrasza, ludzie i tak ściągają. Inaczej ludzie nie zarabialiby na tym ile w Polsce wynosi średnia krajowa (no ale na to trzeba podobnego czasu - 8h przez pierwsze 2 miechy, później automatycznej się toto robi). :->


- DobryZiomeczek - 01-03-2009 06:43

kactuzz napisał(a):O mam rapidshare manager Wink
Zaraz wypróbuje.
Ktoś może mi podesłać na pw liste paru for warezowskich? Wink
Najlepiej zagranicznych Wink

Hmm tylko tak niski transfer ściagania plików nie odstrasza?
Napewno ktoś Ci poda fora, których sam szukał godzinami po googlach ,zebyś mu robil zbędną konkurencje Big Grin


ja fora podaje jedynie moim poleconym...a kilka mam naprawde konkretnych Tongue


- JereManU - 02-03-2009 15:42

Ja mam niecałe 80 poleconych i dzięki kilku do wypłaty nawet doszedłem :idea:


- DobryZiomeczek - 02-03-2009 16:20

JereManU napisał(a):Ja mam niecałe 80 poleconych i dzięki kilku do wypłaty nawet doszedłem :idea:
No to nieźle... ja mam 3 poleconych tylko Big Grin ,ale gdy im podałem wszystkie moje fora, to teraz ładnie zarabiają chłopaki Tongue po 4-7$ juz mam od każdego z nich :-)


- Damien - 02-03-2009 20:29

Kurde... Czekam już z 2 tygodnie na to żeby mi dodali ten rs menager :cry:


- rbforum - 03-03-2009 08:46

[quote:-|daa271fce="lolaszek"]Kurde... Czekam już z 2 tygodnie na to żeby mi dodali ten rs menager :cry:[/quote:-|daa271fce]

To dziwne. Zazwyczaj aktywują w ciągu 48h.


- kalisz1278 - 11-03-2009 22:22

Ktoś się pochwali jakimś sposobem na uploading?
Bo ja nie mam co się chwalić ( 5-10 c w dzień, przy 16 linkach na 10 forach, albo 4 linki na 40 for .... )


- pavoo166 - 12-03-2009 19:06

Przemyśl swoją taktykę na uploading. Czy wrzucasz coś rozchwytywanego, czy jakies nieinteresujące nikogo pliki sprzed lat.
Najpierw przemyśl jakie fora są Ci najbardziej potrzebne. Postaw sobie te zagraniczne (bardziej płatne oczywiscie) na pierwszym miejscu, przed polskimi czy czeskimi.
Przeszukaj google do cna. Sporządź sobie wieelką listę for z contentem który upiesz, wybierz najlepsze, rozpocznij postowanie.
Nie masz bloga? Stwórz. Umieszczaj także tam swoje linki. Rozreklamuj go.
Pozdro..


- kalisz1278 - 12-03-2009 20:06

a Ty ile masz dziennie?
Zapodaj gadu na pw. Mam propozycje. :-)