Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Hivemicro.com +18 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Hivemicro.com +18 (/Temat-Hivemicro-com-18-142314)



RE: Hivemicro.com +18 - Wegen - 28-02-2017 15:55

Dziennik będzie dobry zmotywujesz siebie innych i będziesz mógł potem zobaczyć na pierwsze posty staty i zobaczysz jaki postęp robisz Big Grin

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk


RE: Hivemicro.com +18 - Fraqsen - 28-02-2017 16:05

(28-02-2017 15:55)Wegen napisał(a):  Dziennik będzie dobry zmotywujesz siebie innych i będziesz mógł potem zobaczyć na pierwsze posty staty i zobaczysz jaki postęp robisz Big Grin

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Popieram Wink Napewno w ten sposób poprawisz osiągi Wink Oczywiście jak serio podejdziesz do sprawy Big Grin Każdy rodzaj motywacji jest dobry


RE: Hivemicro.com +18 - AzotoN1 - 28-02-2017 16:37

Ja już mam system opracowany i wiem jak działać aby zarobić fajny hajs. Dawka dodatkowej motywacji zawsze się przyda !

Chłopaki, tygodniowy research. Ile zrobiliście od od zeszłego poniedziałku do wczoraj?


RE: Hivemicro.com +18 - spaltooln - 28-02-2017 18:47

Znowu serwer tak laguje, ze odechciewa sie wszystkiego. Czekac po 10 sekund na zaladowanie sie obrazkow to jest zwyczajnie nieoplacalne.


RE: Hivemicro.com +18 - Wegen - 28-02-2017 18:57

Ja na hive zarobiłem 7.5 $ ale bardzo mało wchodziłem bo szkoła oraz mam kilka innych projektów, które rozwijam i nie mam czasu Big Grin


RE: Hivemicro.com +18 - ComboThe - 28-02-2017 20:11

Jakiś sposób na mulące zdjęcia? Wczytują się na tyle długo że zarobki spadają mi o 40% Sad


RE: Hivemicro.com +18 - Fox90 - 28-02-2017 20:30

(28-02-2017 20:11)ComboThe napisał(a):  Jakiś sposób na mulące zdjęcia? Wczytują się na tyle długo że zarobki spadają mi o 40% Sad
Nic nie zrobisz, możesz ewentualnie wyczyścić ciasteczka, a tak to pozostaje spróbować później, najlepiej mi działa z rana albo w nocy. Mogli by ogarnąć już te serwery nowe Smile


RE: Hivemicro.com +18 - Fraqsen - 28-02-2017 20:41

Mam tak samo, z rana i w nocy śmiga dobrze. W ciągu dnia nie da się nabijać


RE: Hivemicro.com +18 - tabaka20 - 28-02-2017 21:18

Ja mam tak samo, za dnia ładowanie zdjęć jest tak długie, że absolutnie nie jest opłacalne ślęczenie na tym serwisie, gdyż zdjęcia ładują się po kilkanaście sekund :/ A mam pytanie odnośnie opcji za 4$ czy są może godziny w jakich pojawiają się obrazki do segregacji za tą stawkę ? Czy Wy również jedyną możliwośc pracy macie przy zdjęciach za 0,5 $ ze względu na brak zdjęć do moderacji za inne kwoty ? Tongue


RE: Hivemicro.com +18 - Fraqsen - 28-02-2017 21:26

(28-02-2017 21:18)tabaka20 napisał(a):  Ja mam tak samo, za dnia ładowanie zdjęć jest tak długie, że absolutnie nie jest opłacalne ślęczenie na tym serwisie, gdyż zdjęcia ładują się po kilkanaście sekund :/ A mam pytanie odnośnie opcji za 4$ czy są może godziny w jakich pojawiają się obrazki do segregacji za tą stawkę ? Czy Wy również jedyną możliwośc pracy macie przy zdjęciach za 0,5 $ ze względu na brak zdjęć do moderacji za inne kwoty ?
Tak, póki nie zmienią serwerów tylko pierwszy job jest dostępny.