Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
❤️mahuzz - ROZDZIAŁ 7❤️ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: ❤️mahuzz - ROZDZIAŁ 7❤️ (/Temat-%E2%9D%A4%EF%B8%8Fmahuzz-ROZDZIAL-7%E2%9D%A4%EF%B8%8F-131570)



RE: Mnóstwo celów 2016/2017 - mahuzz - 12-03-2017 10:38

@[Bartolini24] Wiem i bardzo doceniam, w sumie, nawzajem się obserwujemy Big Grin



Co mogę powiedzieć.. pomysły się kończą, przybywają nowe, jeśli ktoś siedzi w tym dłużej to wie o czym mówię Wink Każdy kto choć przez chwilę obserwował dziennik wie, że kiedy pomysły się kończą to robię sobie przerwę z pracą, a potem wracam ze zdwojoną siłą Wink
Większość aktualnych projektów to efekt tygodniowego siedzenia w domu. Tyle mi wpadło do głowy... Idea


Wczorajszy wynik to ~160zł, nie powiem dokładnie bo TreePay nie działa na ten moment Smile

Śledzący snapa widzieli co robiłem - siłownia, shopping, pizza, i do spania Big Grin I tak to wygląda.
Żebyście sobie nie pomyśleli że jestem jakimś nierobem Tongue Najpierw nad czymś pracuje - potem tylko wprowadzam poprawki, pilnuje, obserwuje i oglądam stan konta impreza

Zarobki wstawie jak TreePay będzie działać.

Takie weekendy zdecydowanie podnoszą morale i zaowocują w przyszłości Smile

Wspaniałej niedzieli! Huh






RE: Mnóstwo celów 2016/2017 - mahuzz - 13-03-2017 22:22

Dawno nie było zarobków.. to znaczy, były, ale nie było screenów Big Grin


Weekend który był dla mnie jak najbardziej udany, zaczynając od zarobków, kończąc na świetnym treningu w sobotę i wspaniale spędzonym czasie!


[Obrazek: 1.jpg]

[Obrazek: 2.jpg]

i dzisiaj do tej pory... Wink

[Obrazek: 3.jpg]

To statystyki z LeadNow. Do tego dochodzą zarobki z TreePaya. Smile

[Obrazek: 4.jpg]

11.03 - 172,10zł
12.03 - 172,35zł
13.03 - 180,30zł


Nic dodać nic ująć, najlepiej nie zmieniałbym na ten moment nic!
Postawiłem sobie cele i je realizuje Smile Jeśli chodzi o siłownię.. jest chyba życiowo.

Miłego tygodnia! Huh







RE: Mnóstwo celów 2016/2017 - grubyst - 13-03-2017 22:32

Zajebiście! To już są konkretne dnióweczki Wink


RE: Mnóstwo celów 2016/2017 - Miedziany - 14-03-2017 19:24

No widze że 13.03 konwersja na TP zajebista Big Grin Oby więcej takich dni, i do tego przy okazji więcej uu Huh


RE: Mnóstwo celów 2016/2017 - mahuzz - 15-03-2017 20:42

Na TreePayu wczoraj zaledwie 18zł, ale LeadNow...

[Obrazek: 1.jpg]

Co mogę więcej napisać - nie będę owijał, dawno nie wstawiałem snapa więc dziś to zrobię Big Grin

SNAPCHAT: mahuu29






RE: Mnóstwo celów 2016/2017 - mahuzz - 17-03-2017 22:09

Konwersja z dwucyfrowej na 4-5%, brak leadów po 18... Nie ma co się martwić Big Grin

Jeśli chodzi o konwersję to chodzi o LeadNow:

[Obrazek: 1.jpg]

[Obrazek: 2.jpg]

[Obrazek: 3.jpg]

Jeśli chodzi o brak leadów po 18 - tak jakoś na TreePayu mam, no cóż Big Grin Ważne że wpada Smile


[Obrazek: 1.jpg]

Ostatnie 3 dni - pięknie, a wierzę, że będzie jeszcze lepiej! Smile

15.03: 145zł
16.03: 174,50zł
17.03: 176,70zł


SNAPA OBSERWUJĄ? Cool

SNAPCHAT: mahuu29


Zrobiłem nogi, zjem, idę spać. A jutro z rana... barki, triceps Huh


Tak więc, do usłyszenia!






RE: Mnóstwo celów 2016/2017 - Rak - 17-03-2017 22:53

Moje miasto w teledysku Huh
Dobry dziennik, bardzo inspirująca historia Smile Obserwuję od dłuższego czasu, pisałem tu ze starego konta Jerk


RE: Mnóstwo celów 2016/2017 - mahuzz - 18-03-2017 09:11

Dzięki @[Rak] - miło!

Coś się przełamało wczoraj, mianowicie...

[Obrazek: 1.jpg]

Trzy kroki multi weryfikacji - 22,70zł z jednej osoby Big Grin


A to się równa.. Wink

[Obrazek: 1.jpg]

[Obrazek: 2.jpg]

Czyli 205,5zł

Produktywnego dnia! Smile






RE: Mnóstwo celów 2016/2017 - mahuzz - 19-03-2017 10:24

Dobry! Wink


[Obrazek: 1.jpg]

[Obrazek: 2.jpg]

[Obrazek: 3.jpg]

Łącznie - 196,50zł Big Grin


Zawsze to powtarzam.. mianowicie - będzie jeszcze lepiej! Tongue


Przełomowy był chyba początek lutego.. to jednak prawda - ciągle mówię i będę mówił - 'nic nie dzieje się bez powodu'. Miałem strasznie słaby okres czasu, ale ten słabszy okres dał mi ogromnego kopa do przodu, teraz jest wszystko pięknie, a w dodatku jestem na dobrej drodze do celu! Przedwczoraj 200zł przekroczone, wczoraj prawie też (wczoraj nie było odnowień - taka różnica Cool ), więc poprzeczka jest coraz wyżej. Przypominam o rekordzie dniówki - 278zł, który
zostanie pobity - dajcie mi trochę czasu Huh

Prócz tego, że kasa wpada z moich projektów, to przez ten ponad rok w branży i prawie rok dziennika wiem prawie wszystko o mechanizmach zbierania fanów, farm, aplikacji, fejków.. i tak mógłbym wymieniać. Jeśli ktoś ze znajomych moich, czy mojej rodziny wpadł w jakieś gówno typu phishing czy apka, zazwyczaj to ja pomagam - ale cieszę się z tego. Raz, że to w końcu bliscy dla mnie ludzie, dwa, że jest różnica między zarobkiem na SUB/Premium SMS a wyłudzaniem danych i podszywaniem się pod marki. Wszyscy chyba wiedzą o co chodzi - chce żebyście byli świadomi, jak łatwo jest teraz wpaść w taki wir. Kto wie, co się z Waszymi danymi/kontami dzieje później, w ilu przekrętach uczestniczycie, i do czego Wasze konta wykorzystają.


Dłuższy post od dłuższego czasu i możecie być pewni że będzie ich więcej - wspaniały okres przed nami Smile

Pięć!






RE: Mnóstwo celów 2016/2017 - radek0389 - 19-03-2017 10:51

Gratuluje dobrych i z tego co widzę stabilnych wynikówSmile.
Ruch masz z wyszukiwarek, Seo?