Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] xfwcs.com -inwestuj z PayPal& liberty reserve - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM] xfwcs.com -inwestuj z PayPal& liberty reserve (/Temat-SCAM-xfwcs-com-inwestuj-z-PayPal-liberty-reserve-52261)



RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - Aligators - 17-08-2012 09:40

Wczoraj chcialem wypłacic pierwszy raz 10$ i dostałem takiego e-maila

Hello (Imię, Nazwisko)


You has requested to withdraw $10.00.
Request IP address is (nie pokaże Big Grin)


Thank you.
xfwcs.com
http://xfwcs.com

Tak ma być?
Caly czas w Withdrawals History mam 10$, które moge anulować

P.S trzeba coś wpisywać w 'your comments' pod spodem?


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - tomazzi - 17-08-2012 09:45

(17-08-2012 09:40)Aligators napisał(a):  Wczoraj chcialem wypłacic pierwszy raz 10$ i dostałem takiego e-maila

Hello (Imię, Nazwisko)


You has requested to withdraw $10.00.
Request IP address is (nie pokaże Big Grin)


Thank you.
xfwcs.com
http://xfwcs.com

Tak ma być?
Caly czas w Withdrawals History mam 10$, które moge anulować

P.S trzeba coś wpisywać w 'your comments' pod spodem?

tak ma być Smile to jest informacja którą otrzymujesz na e-mail o tym iż dokonałeś zlecenia wypłaty
wypłaty są realizowane ręcznie więc musisz poczekać na realizację


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - Szaman1644 - 17-08-2012 14:41

Mam pytanie czemu nie można teraz reinwestować z konta pieniędzy. Dziś wchodzę, przed chwilą byłem i nie było opcji pobrania z salda konta. Czy to chwilowe?


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - tomazzi - 17-08-2012 15:06

(17-08-2012 14:41)Szaman1644 napisał(a):  Mam pytanie czemu nie można teraz reinwestować z konta pieniędzy. Dziś wchodzę, przed chwilą byłem i nie było opcji pobrania z salda konta. Czy to chwilowe?

masz możliwość inwestycji z konta cały czas tylko na tą chwilę bez paypal bo pracują już konkretnie nad usunięciem wszelkich błędów
teraz reinwestycję zrobisz mając środki lr na account balance


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - nivek0 - 17-08-2012 15:10

no właśnie, mi też cofnęli kase z paypala ...


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - Jumper002 - 17-08-2012 17:02

kiedy komuś ostatnio udało się złapać kontakt z adminem bo ja już od poniedziałku próbuje i zero odzewu.


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - tomazzi - 17-08-2012 17:04

(17-08-2012 17:02)Jumper002 napisał(a):  kiedy komuś ostatnio udało się złapać kontakt z adminem bo ja już od poniedziałku próbuje i zero odzewu.

w poniedziałek miałem odp na e-mail
odpisałem i również na razie czekam, ale piszę co wieczór kilka e-mail więc na pewno odpowie Smile


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - Szaman1644 - 17-08-2012 20:12

(17-08-2012 15:06)tomazzi napisał(a):  
(17-08-2012 14:41)Szaman1644 napisał(a):  Mam pytanie czemu nie można teraz reinwestować z konta pieniędzy. Dziś wchodzę, przed chwilą byłem i nie było opcji pobrania z salda konta. Czy to chwilowe?

masz możliwość inwestycji z konta cały czas tylko na tą chwilę bez paypal bo pracują już konkretnie nad usunięciem wszelkich błędów
teraz reinwestycję zrobisz mając środki lr na account balance

Czyli, że jeżeli cały depozyt wpłaciłem z paypal to nie mam możliwości reinwestycji na tą chwilę? Może wiesz przez jaki okres naprawią tą usterkę z paypalem???


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - tomazzi - 17-08-2012 20:22

(17-08-2012 20:12)Szaman1644 napisał(a):  
(17-08-2012 15:06)tomazzi napisał(a):  
(17-08-2012 14:41)Szaman1644 napisał(a):  Mam pytanie czemu nie można teraz reinwestować z konta pieniędzy. Dziś wchodzę, przed chwilą byłem i nie było opcji pobrania z salda konta. Czy to chwilowe?

masz możliwość inwestycji z konta cały czas tylko na tą chwilę bez paypal bo pracują już konkretnie nad usunięciem wszelkich błędów
teraz reinwestycję zrobisz mając środki lr na account balance

Czyli, że jeżeli cały depozyt wpłaciłem z paypal to nie mam możliwości reinwestycji na tą chwilę? Może wiesz przez jaki okres naprawią tą usterkę z paypalem???

nie mam pojęcia szczerze mówiąc sam na to czekam
podobno wczoraj 2-3 h był dostępny ale nie działało dalej z wypłatami jak powinno dalej poprawnie więc wyłączyli paypal ponownie i pracują dalej


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - KingKiller - 17-08-2012 21:11

Zarejestrowany z refa Smile
Czekam na opcję PP i do roboty ;p