Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny (/Temat-HotCash-pl-program-partnerski-temat-oficjalny-86609)



RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Varnity - 19-03-2014 13:44

(19-03-2014 13:33)kariolmax napisał(a):  Pewnie nie ma jak wypłacić i czeka na zwiększenie limitów np. na PayPal
Z tego co wiem limitów na konto bankowe nie ma


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - kariolmax - 19-03-2014 15:32

(19-03-2014 13:44)Varnity napisał(a):  
(19-03-2014 13:33)kariolmax napisał(a):  Pewnie nie ma jak wypłacić i czeka na zwiększenie limitów np. na PayPal
Z tego co wiem limitów na konto bankowe nie ma

A to przepraszam. Myślałem, że zlecaliście na PayPal


Odp: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Slight - 19-03-2014 16:37

Wypłacane są regularnie wypłaty? Bo nie wiem czy zlecać dzisiaj, czy lepiej poczekać na większą sumę..

Wysłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - kariolmax - 19-03-2014 17:03

(19-03-2014 16:37)Slight napisał(a):  Wypłacane są regularnie wypłaty? Bo nie wiem czy zlecać dzisiaj, czy lepiej poczekać na większą sumę..

Wysłane z mojego GT-I8160 za pomocą Tapatalk 2

Na Twoim miejscu wypłacałbym co około 3dni (jeśli przez te dni zarobisz minimalnie 30zł) bo serwis jeszcze nie ma full-naprawionej reputacji.

Ja nadal się wstrzymuję od promowania ich programów.
Co raz mniej osób się nabiera :/


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Varnity - 19-03-2014 17:08

(19-03-2014 17:03)kariolmax napisał(a):  Ja nadal się wstrzymuję od promowania ich programów.
Co raz mniej osób się nabiera :/
Nic dziwnego, wszędzie gdzie się dało poszedł spam, czekamy na nowe programy.


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - MankuT - 19-03-2014 17:57

Nie znam się na sms'ach premium ale nie można zrobić czegoś podobnego jak artykuły tutaj ale dla siebie w homepay czy tym nieszczęsnym dotpay ? Zna się ktoś na tym ?


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Liromir - 19-03-2014 18:00

ja się znam, ile dajesz? Tongue


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Varnity - 20-03-2014 14:18

kosek wypłacisz w końcu moje wypłaty????4


RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - Liromir - 20-03-2014 14:27

(20-03-2014 14:18)Varnity napisał(a):  kosek wypłacisz w końcu moje wypłaty????4

Owszem też bym był troszeczke zły że nie mam jeszcze hajsu ale weź pod uwagę ten punkt
[Obrazek: ywRr8W0.png]
i to że kosek wypłaca, więc nie na miejscu są złości tu wylewane



RE: HotCash.pl - program partnerski - temat oficjalny - jabolopivolo - 20-03-2014 15:24

...macie racje z faktem 14 dniowego terminu realizacji przelewu ale pomyślcie......biorąc pod uwagę fakt,że serwis jest nowy, nie ma swojej renomy i stosuje się (koniecznie) do 14 dniowego terminu uchylania sosjerki, to czy earner mając do wyboru taki hotcash albo konkurencje która np. wypłaca co dziennie,co wybierze???????

....szkoda,program fejsa miał nie najgorszą konwesję u mnie i parę stówek uciułałem ale jak od 12.03. nie ma sosu to hałas kierowany na ich korzyść z mojej strony niekoniecznie poraża ilością decybeli.