Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Odnowienia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Odnowienia (/Temat-Odnowienia-104387)



RE: Odnowienia - Lotheo - 17-06-2015 22:07

Wybacz, ale masz 63 zł zarobione, a piszesz o odnowieniach, które wpadły po 2 miesiącach? Nie rób anty reklamy i nie pajacuj. To, że się przeniosłeś gdzie indziej, to zapewne nikogo z Nas nie interesuje. W 2 miesiące zarobiłeś AŻ 63 zł. Gratuluje. Mentorujesz? Lol


RE: Odnowienia - demek1987 - 17-06-2015 22:13

(17-06-2015 22:07)Lotheo napisał(a):  Wybacz, ale masz 63 zł zarobione, a piszesz o odnowieniach, które wpadły po 2 miesiącach? Nie rób anty reklamy i nie pajacuj. To, że się przeniosłeś gdzie indziej, to zapewne nikogo z Nas nie interesuje. W 2 miesiące zarobiłeś AŻ 63 zł. Gratuluje. Mentorujesz? Lol
zarobiłem to w pare dni potem nagle odnowienia znikneły, weszłem po czasie aby zlecić wypłatę i pisze o odnowieniach które się pajawiły
więc nie pajacuj jak nie umiesz czytać ze zrozumieniem, gdzie napisałem że 2 miesiące zarabiałem?? wyrazam swoją opinie na temat eforsy i tyle, chyba po to on jest

a ty nie spamuj wszedzie zeby sobie postow nabić!!!


RE: Odnowienia - Lotheo - 17-06-2015 22:24

(17-06-2015 22:13)demek1987 napisał(a):  
(17-06-2015 22:07)Lotheo napisał(a):  Wybacz, ale masz 63 zł zarobione, a piszesz o odnowieniach, które wpadły po 2 miesiącach? Nie rób anty reklamy i nie pajacuj. To, że się przeniosłeś gdzie indziej, to zapewne nikogo z Nas nie interesuje. W 2 miesiące zarobiłeś AŻ 63 zł. Gratuluje. Mentorujesz? Lol
zarobiłem to w pare dni potem nagle odnowienia znikneły, weszłem po czasie aby zlecić wypłatę i pisze o odnowieniach które się pajawiły
więc nie pajacuj jak nie umiesz czytać ze zrozumieniem, gdzie napisałem że 2 miesiące zarabiałem?? wyrazam swoją opinie na temat eforsy i tyle, chyba po to on jest

a ty nie spamuj wszedzie zeby sobie postow nabić!!!
1. Pisze się wszedłem.
2. Ty nie pajacuj jak nie potrafisz nawet używać poprawnej polszczyzny.
3. Masz problem z Moimi postami, to proponuję użyć takiego ładnego przycisku: "zgłoś"
4. Idź już spać, bo dawno po dobranocce.

"jakim cudem po 2 miesiacach wpadły odnowienia i potem znowu nic"

Proponuję zobaczyć poprzednią stronę. To czasem nie Twój tekst?

Twoja sygna powie o wiele więcej, niż Twoje nic nie znaczące wysrywy dot. Twoich zarobków.


RE: Odnowienia - demek1987 - 17-06-2015 22:40

(17-06-2015 22:24)Lotheo napisał(a):  
(17-06-2015 22:13)demek1987 napisał(a):  
(17-06-2015 22:07)Lotheo napisał(a):  Wybacz, ale masz 63 zł zarobione, a piszesz o odnowieniach, które wpadły po 2 miesiącach? Nie rób anty reklamy i nie pajacuj. To, że się przeniosłeś gdzie indziej, to zapewne nikogo z Nas nie interesuje. W 2 miesiące zarobiłeś AŻ 63 zł. Gratuluje. Mentorujesz? Lol
zarobiłem to w pare dni potem nagle odnowienia znikneły, weszłem po czasie aby zlecić wypłatę i pisze o odnowieniach które się pajawiły
więc nie pajacuj jak nie umiesz czytać ze zrozumieniem, gdzie napisałem że 2 miesiące zarabiałem?? wyrazam swoją opinie na temat eforsy i tyle, chyba po to on jest

a ty nie spamuj wszedzie zeby sobie postow nabić!!!
1. Pisze się wszedłem.
2. Ty nie pajacuj jak nie potrafisz nawet używać poprawnej polszczyzny.
3. Masz problem z Moimi postami, to proponuję użyć takiego ładnego przycisku: "zgłoś"
4. Idź już spać, bo dawno po dobranocce.



"jakim cudem po 2 miesiacach wpadły odnowienia i potem znowu nic"

Proponuję zobaczyć poprzednią stronę. To czasem nie Twój tekst?

Twoja sygna powie o wiele więcej, niż Twoje nic nie znaczące wysrywy dot. Twoich zarobków.
Mi gówniarzu to na Pan powinienieś mówić!!! Jak Już obejrzałeś dobranockę to idź spać ja takich rzeczy od 20 lat nie oglądam!!
No ja wiem co napisałem ale najwyraźniej Tobie już mózg nie funkcjonuje prawidłowo i nie potrafisz zrozumieć.


RE: Odnowienia - Lotheo - 17-06-2015 22:46

Widziałeś mój dowód osobisty, albo znasz pesel, że nazywasz mnie gówniarzem? Akurat tak się składa, że jestem z rocznika, który Ty masz w nicku. Ty za to nie wyglądasz na tyle lat, ile byś chciał mieć i tyle ile sugeruje rocznik w Twoim nicku. Z wypowiedzi można wiele wywnioskować, a panować, komuś, komu słoma z butów wystaje, to z pewnością nie będę.

Więcej nie odpiszę na Twoją napinkę, bo to nie jest miejsce na robienie off-topa. Masz jakiś problem to pozwij serwis do sądu z kodeksu cywilnego i po problemie. Dziwne jakoś, że mi odpisują za każdym razem i to maksymalnie czekałem 6 godzin a Ciebie chyba nie lubią. Jakże mi przykro Sad


RE: Odnowienia - Voldir - 19-06-2015 18:48

Wpadło troszkę mniej odnowień i wysłałem e-mail z zapytaniem: Czy są jakieś opóźnienia, ale niestety odpowiedzi nie dostałem do dnia dzisiejszego.


RE: Odnowienia - fusek - 19-06-2015 19:28

(19-06-2015 18:48)Voldir napisał(a):  Wpadło troszkę mniej odnowień i wysłałem e-mail z zapytaniem: Czy są jakieś opóźnienia, ale niestety odpowiedzi nie dostałem do dnia dzisiejszego.

a mi nic nie wpadlo.
wpadly za to w dwa poniedzialki podrzad 3 lub 4 x mt free - dziwne, że w środy ani w piątki 0.


RE: Odnowienia - hunterpl444 - 20-06-2015 10:27

Panowie jak u was z odnowieniami u mnie nic masakra jakaś ? Co Eforsa awarie czy zakosiła . Zawsze miałem ponad 100 w pon, środy i piątki ponad 50 a tu zonk


RE: Odnowienia - namo - 20-06-2015 10:51

Też mam 0 (słownie: zero) odnowień w piątek, coś się ziebało.


RE: Odnowienia - Voldir - 20-06-2015 10:57

2 tygodnie pod rząd taka sama ilość odnowień, a w ten poniedziałek o 3 mniej. Niby normalna sytuacja, bo ludzie się wypisują, nie mają kasy na koncie, myślę okej, ale nie w sytuacji, kiedy nabiłem kilkadziesiąt leadów a i tak 3 odnowienia mniej wpadły.