Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiamy w FireCash z Diqtion'em! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Zarabiamy w FireCash z Diqtion'em! (/Temat-Zarabiamy-w-FireCash-z-Diqtion-em-56206)



RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - Diqtion - 14-03-2013 21:14

Panie GrzesMis i wszyscy inni. Nie rozumiem skąd to oburzenie. Napisałeś do mnie na chacielive, który jak wszem i wobec wiadomo służy do tego, aby szybko skontaktować się ze mną pozadawać więcej pytań na raz i dostać na nie odpowiedź szybko zamiast czekać na odpowiedź na e-mail. Ty jednak wysłałeś mi jak Ci napisałem esej, bo wiadomość była bardzo duża, długa i obszerna.

Napisałem Ci więc, że chat służy głównie do wymiany szybkich informacji, a nie odpisywania na takie długie wiadomości przez co na odpowiedź będziesz musiał poczekać trochę dłużej.

Napisałem tak dlaczego? Dla Twojej informacji, żebyś wiedział, że Ci zaraz odpisze, ale będziesz musiał trochę poczekać aż przeczytam to co napisałeś i skomponuję odpowiedź dla Ciebie, podczas tego muszę też odpisywać innym.

Ty jednak nagle stwierdziłeś, że mam gorszy dzień i zamknąłeś chat. Więc? Bo dalej nie rozumiem skąd takie oburzenie, skoro ja chciałem odpisać na Twoją wiadomość, a poinformowałem tylko, że będziesz musiał na takową odpowiedź chwilę poczekać. Może to Ty masz dziś gorszy dzień?


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - UmCyK - 16-03-2013 00:31

meil poszedl


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - Byczek121 - 16-03-2013 12:19

Diqtion to bardzo sympatyczny człowiek Tongue który bardzo mi pomógł wybić się na firecashu.
Po krótkim czasie współpracy z nim na firecashu pojawia się niezła kasa Wink)
Bardzo polecam Diqtion'a i dziękuję mu za wszelka pomoc Smile)


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - Mikix - 16-03-2013 19:20

Jak najbardziej polecam współpracę z Diqtionem ! Po paru miesiącach wymiany maili, wielu przegadanych live chat'ach przyszedł czas na pierwszą wypłatę potem kolejną co w sumie dało :
Total money paidout $666.08
Oczywiście mając więcej wolnego czasu można do tego dojść dużo szybciej niż ja, aczkolwiek mnie ogranicza szkoła Smile Na szczęście jeszcze dwa miesiące, po maturach zarabianie z FireCash.Org oraz Dawidem będzie moim jedynym zajęciem przez najbliższe pięć miesięcy Smile)

Brać się w garść, nie poddawać, a efekty w końcu się pojawią, pozdrawiam Wink


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - Davi - 16-03-2013 20:38

Dobry mentor, weźcie się do roboty w końcu to i efekty będą Jerk2

[Obrazek: wbqbeq.jpg]

Dzięki Dawidkowi :>


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - Diqtion - 16-03-2013 21:43

Luty zamknięty Smile

Luty: http://zarabiam.com/galeria/displayimage.php?pos=-3285
Zapraszam na blog: http://zarabiamyprzez.net/wyplata-za-luty/


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - patryk0407 - 16-03-2013 22:28

Napisałem na e-mail
Czekam na odpowiedz Smile


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - Tyrkijt - 17-03-2013 13:06

Diqtion, gratuluję kolejnego pięknego miesiąca Tongue
Oby tak dalej, powodzenia Smile


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - Nicktim - 17-03-2013 14:09

Z miesiąca na miesiąc więcej. Zastanawia mnie tylko, jaki czas poświęcasz na pracę Big Grin


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - KONDI - 17-03-2013 14:52

Obszerny e-mail z moją skomplikowaną sytuacją wysłany, cierpliwie czekam na odpowiedź Smile.

Edit: zamieściłem do wiadomości screeny także może znajdować się w spamie.