Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Refback Sniecha - nieaktualne - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Hide Kosz (/Forum-Hide-Kosz-271)
+---- Wątek: Refback Sniecha - nieaktualne (/Temat-Refback-Sniecha-nieaktualne-29359)



- doiy - 19-12-2008 20:21

piechu napisał(a):my sie nie klocimy :-P

a w dingo to widze piorunem idzie
Racja. Kto tu się kłóci? Bo napewno nie my. :->
A co do dingo to do niedzieli będzie 15$, a do następnej wypłaty 30$ :-)


- Boro! - 19-12-2008 21:13

Wymieniłem z balansu ale co ciekawe gdy kupisz tą za 26 centów dostajesz zawsze ponad 50 wejść ostatnio dostałem 80 :-) Bo dużo ludzi jest i zanim zniknie to sporo osób więcej klika.


- Bloodme - 19-12-2008 21:18

No właśnie tak patrze w archiwum to np. jest reklama 4 sekundy temu i ponad 200 klików(w 4 sekundy). :-P

[ Dodano: 2008-12-19, 21:19 ]
Ale to nie wróży za dobrze, bo dingo traci na tym, więc będę szczęśliwy jak chociaż ten reffback dostaniemy :->


- Boro! - 19-12-2008 21:20

Bloodme, źle zrozumiałeś to co tam piszę :-)

ten czas oznacz ile czasu temu reklama zniknęła.


- Sniechu - 19-12-2008 21:20

Heh, czyli mówisz, że z tej reklamy trzech aktywnych refków Ci przybyło... Jak powstanie jakiś nowy bux to można by zaryzykować taką reklamę. W końcu nie jest droga, a w nowym buxie się więcej osób zapisze...


- Boro! - 19-12-2008 21:22

[b:-|8c7202801]Sniechu[/b:-|8c7202801], z tej co dziś żaden ref ale jak brałem 2 dni temu to trzech złapałem :-)


- doiy - 19-12-2008 22:14

Co do FatCashCow myślę, że nie powinniśmy żądać od Sniecha refbacku. Bux nie działa i pewnie już SCAM. Sniechu zlecił wypłatę w buxie, ale z racji, iż podał przez pomyłkę zły adres AP nie dostał wypłaty (pewnie nikt nie dostał, bo z tego co się orientuję to taki adres w ogóle nie może istnieć). Napisał wiadomość na forum, że jest taki i taki problem, ale admin się nie pojawiał na forum o czym wiemy. Poza tym to, że było napisane "paid" nie znaczy, że kasa została wysłana. Więc nie wiem czemu Sniechu miałby wypłacić nam refback skoro bux jest najprawdopodobniej SCAMem.
Kto się ze mną zgadza?


- lukaszci06 - 19-12-2008 22:35

ja sie zgadzam


- mala1969 - 19-12-2008 22:43

Ja też nie mam nic przeciwko tej propozycji :-) .W sumie to niedługo istniał ten bux ,wiec nie straciliśmy dużo czasu na klikanie w nim.Gdyby bux prowadzony był przez solidnego admina pewnie pomyłke z adresem dałoby się odkręcić.Nauczka dla Sniechu: zanim zlecisz wypłate,sprawdz poprawność adresu :-P


- Bloodme - 19-12-2008 23:17

Boro! napisał(a):ten czas oznacz ile czasu temu reklama zniknęła.

Aż taki słaby z angielskiego nie jestem :-> Ale można wywnioskować, że skoro 4 sekundy temu pojawiła się reklama i było ponad 200 odwiedzin(chyba 240), to przez te 4 sekundy odwiedzono ją 240 razy, nie? :mrgreen: