Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL (/Temat-Duze-pieniadze-malo-pracy-Trafficmonsoon-PaidVerts-MTV-by-Miko93PL-107247)



RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - surfer0700 - 24-10-2015 16:15

(24-10-2015 16:01)xaxaxa napisał(a):  Witaj, pytanie mam jak bym zainwestowal 250$ i caly czas je reinwestowal w nowe adpacki to ile mozna wyciagnac za +/- 6 miesiecy na czysto?

250$ to tylko 5 paczek, ale i tak nieźle jak na początek.
Przez rok ciągłej reinwestycji zarobiłbyś jakieś ~875$ - 250$ (które zainwestowałeś), to Twój zysk na czysto wyniósłby ~625$

Wszędzie piszę "~", bo są to tylko szacowane zarobki.

Ale oczywiście spokojnie jesteś w stanie zarobić więcej. Bo TrafficMonsoon, to nie tylko kupowanie paczek i oglądanie reklam. Wiele osób nie wykorzystuje potencjału tego serwisu, tylko kupuje AdPacki i liczy na cuda. Jeżeli kupujemy reklamę, to warto byłoby ją dobrze przygotować, tak by zarabiać na dwóch biznesach jednocześnie.

Poza tym każdy robi tragedię z tego że 'trzeba' bądź nie trzeba mieć poleconych żeby zarabiać. Nie jest to prawda. Wiele osób działa bez poleconych i są zadowoleni. A Ci którzy mają dużą wiedzę i się nią dzielą, zarabiają więcej, bo wkładają w to więcej pracy i poświęcają więcej czasu.

A zdobycie osób poleconych wcale nie jest takie trudne.
Mój polecony z dzisiaj po 10tej:

[Obrazek: tGXtrL3.png]

Nie musiałem się wysilać żeby go zdobyć, LP + Traffic Monsoon Packages (czyli tak naprawdę automatyczna reklama, przy której nie muszę pracować) i jak widać poleceni sami wpadają na nasze konta. A 5$ za taką usługę to naprawdę niewiele Jerk


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - xaxaxa - 24-10-2015 16:17

(24-10-2015 16:15)surfer0700 napisał(a):  
(24-10-2015 16:01)xaxaxa napisał(a):  Witaj, pytanie mam jak bym zainwestowal 250$ i caly czas je reinwestowal w nowe adpacki to ile mozna wyciagnac za +/- 6 miesiecy na czysto?

@[xaxaxa]
250$ to tylko 5 paczek, ale i tak nieźle jak na początek.
Przez rok ciągłej reinwestycji zarobiłbyś jakieś ~875$ - 250$ (które zainwestowałeś), to Twój zysk na czysto wyniósłby ~625$

Wszędzie piszę "~", bo są to tylko szacowane zarobki.

Ale oczywiście spokojnie jesteś w stanie zarobić więcej. Bo TrafficMonsoon, to nie tylko kupowanie paczek i oglądanie reklam. Wiele osób nie wykorzystuje potencjału tego serwisu, tylko kupuje AdPacki i liczy na cuda. Jeżeli kupujemy reklamę, to warto byłoby ją dobrze przygotować, tak by zarabiać na dwóch biznesach jednocześnie.

Poza tym każdy robi tragedię z tego że 'trzeba' bądź nie trzeba mieć poleconych żeby zarabiać. Nie jest to prawda. Wiele osób działa bez poleconych i są zadowoleni. A Ci którzy mają dużą wiedzę i się nią dzielą, zarabiają więcej, bo wkładają w to więcej pracy i poświęcają więcej czasu.

A zdobycie osób poleconych wcale nie jest takie trudne.
Mój polecony z dzisiaj po 10tej:

[Obrazek: tGXtrL3.png]

Nie musiałem się wysilać żeby go zdobyć, LP + Traffic Monsoon Packages i jak widać poleceni sami wpadają na nasze konta. A 5$ za taką usługę to naprawdę niewiele Jerk

No własnie kupujemy reklame a jak ja nie mam zadnego bloga itd ?
Dzieki za odp


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - surfer0700 - 24-10-2015 16:21

(24-10-2015 16:17)xaxaxa napisał(a):  No własnie kupujemy reklame a jak ja nie mam zadnego bloga itd ?
Dzieki za odp

@[xaxaxa]
Jak nie masz to możesz zrobić tak jak większość osób w TrafficMonsoon, czyli po prostu w reklamę wrzucić jakąkolwiek stronę internetową i obracać kasą z paczek.
Albo... zarejestrować się w innych programach i tam zarabiać alboo... przygotować sobie stronę i reklamować coś co przyniesie Ci większe zyski.
Są gotowe systemy do tego, więc nie trzeba być wielkim hakerem i nie wiadomo jak się wysilać. Mądra inwestycja kilku złotych w reklamę może zdziałać cuda Wink


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - ASTONEQ - 24-10-2015 18:48

W jaki sposób masz zamiar się rozliczać ? Smile


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - Miko93PL - 24-10-2015 19:22

surfer0700 dzięki za odpowiadanie podczas mojej nieobecności Smile


Cytat:W jaki sposób masz zamiar się rozliczać ?

Wszystkie wypłaty drukuje i zanoszę do księgowego on mnie rozlicza i wszystko załatwia, więc ciężko mi cokolwiek powiedzieć.


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - sendlicz - 24-10-2015 19:25

Jestem ciekaw jak u Ciebie z MTV, wiaodmo jak tam teraz jest, jesteś na +,-?, Trzymasz jeszcze jakieś akcje czekając na wzrost?


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - Miko93PL - 24-10-2015 19:34

Cytat:Jestem ciekaw jak u Ciebie z MTV, wiaodmo jak tam teraz jest, jesteś na +,-?, Trzymasz jeszcze jakieś akcje czekając na wzrost?

Trzymam akcje, sprzedam wszystko gdy ich cena wzrośnie do 0.03 a na chwile obecną jestem na - z tym programem smutny


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - xaxaxa - 25-10-2015 07:10

Jak myslicie warto inwestowac w tm?


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - Trafficmonsoon2 - 25-10-2015 07:37

Co za pytanie oczywiście, że warto.
Pytanie tylko za ile?
Czym więcej tym lepiej.


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - Miko93PL - 25-10-2015 07:49

Dokładnie im więcej możemy zainwestować tym lepiej a najmniejszy sensowny wkład to $500