Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zarabiamy w FireCash z Diqtion'em! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: FireCash (/Forum-FireCash-278)
+---- Wątek: Zarabiamy w FireCash z Diqtion'em! (/Temat-Zarabiamy-w-FireCash-z-Diqtion-em-56206)



RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - surfer0700 - 04-03-2013 06:15

Skoro napisałeś "jest parę postów" to raczej nie jesteś poleconym Diqtion'a albo po prostu nie stosujesz się do jego zaleceń. Bo z tego co mi wiadomo, to akurat w przypadku jego mentorstwa 'parę postów' nie wystarczy.


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - Diqtion - 04-03-2013 07:41

Widocznie robisz tylko minimum z minimum, jak wielu piszących do mnie z oburzeniem, że nie zarabiają. Wystarczy wziąć się do pracy na większych obrotach Wink


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - minister1234 - 04-03-2013 10:25

Potwierdzam. Też tak miałem, ale się zoorganizowałem i wypłata poszła z FC :]


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - Masterjam - 04-03-2013 10:40

Ja także napisze że albo stosujemy się do jego zaleceń albo bye,bye. Nie ma przebacz Diqtion ma zasady albo porządnie albo wcale, sam się o tym przekonuję Smile


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - fifa127 - 04-03-2013 14:11

Zauważyłem, pewnie wy też, że PPA jest tylko dla wytrwałych i cierpliwych. Tutaj nie ma zasad takich jak na buxach itp. że za określony czas dostaniesz tyle i tyle $, na uploadzie możesz ciężko pracować przez cały miesiąc i nie mieć żadnego pobrania Smile Tak jak wspomnieli poprzednicy, najwyraźniej robisz totalne minimum, ja też miałem chwilę zawahania, aż do 1 pobrania (dodam że 1 nisza pojawiła się u mnie w styczniu, a 1 pobranie 22 lutego!).
Droga otwarta im mniej osób zajmuje się PPA tym lepiej dla nas - ale to tak na marginesie. (nie obraźcie się za to ale taka prawda)

Dodam, że spora większość osób, która działa na blogspot.com (w tym jeszcze ja) robi podstawowe błedy, których w przeciwieństwie nie ma do osób ze swoją domeną. Jaki to błąd to nie zdradzę, jak ktoś mądry to się domyśli (nie chodzi mi o domenę, lecz o coś innego) Smile


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - Diqtion - 10-03-2013 15:50

WYNIKI KONKURSU!

[Obrazek: wyniki.png]

Mamy 10 marca, więc z terminem głoszenia wyników się wyrobiłem.
Kto wygrał? Przeczytacie tutaj:

http://zarabiamyprzez.net/wyniki-konkursu/



RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - gelmen - 10-03-2013 16:09

Dokładnie tak jak pisali poprzednicy.
PPA nie jest dla leniwych.
Bez wkładu pracy nie wyciągnięcie za dużo grosza, o ile w ogóle coś zarobicie.
A, że wasza mentalność jest taka, że wrzucicie 2 posty na bloga, i zarobicie 100$, jesteście w błędzie moi drodzy.
Sam dużo nie zarabiam już na PPA, ale to wszystko jest tylko i wyłącznie moja wina - lenistwo.
Jeśli macie zganiać winę na Diqtiona, że zarobki wam nie idą, to lepiej wcale się nie wypowiadajcie w tym wątku.


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - kamil_snk - 10-03-2013 17:12

A ja chyba mogę polecić. Rzeczowe porady (nawet dla kompletnie zielonego), wysoka kultura osobista, przyjemna wymiana maili (zawsze dotrzymuje terminów). No i są pierwsze efekty Wink


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - siedlack - 10-03-2013 20:44

ja również polecam, staram się słuchać wskazówek i jak na początek myślę, że idzie całkiem nieźle Smile

Month's total earnings $23.29

pamiętając, że to dopiero pierwszy miesiąc w ppa. Dużo osób zwróciło uwagę na kulturę osobistą, rzeczowe porady i ciągłość konwersacji, wystarczy mi się tylko pod tym podpisać Smile


RE: Duża Kasa W FC? Tylko Z Diqtion'em! - GrzesMis - 14-03-2013 20:47

Nie polecam. Nie miły. Gość jest nadęty. Pisząc na temat minimum: "mentor" sam robi minimum, zarabia 90% kasy na poleconych a te "porady", które daje na odczep się, można znaleźć w każdym pierwszym lepszym poradniku.

Przeżyjcie na oczy.