Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Zarabianie przez stronę Dogry.pl (/Temat-Zarabianie-przez-strone-Dogry-pl-134825)



RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Shadow271 - 03-07-2016 11:30

(03-07-2016 11:22)Jatutylkopatrze napisał(a):  
(03-07-2016 11:19)Fsociety napisał(a):  U mnie tak samo zatem easy.
Dla Czech nie ma ofert zbierania punktów, oprócz trailerów.
Nic w tym dziwnego Wink

No ale wlasnie Big Grin ze mi sie nic nie pokazuje nawet trailery :/

U mnie to wygląda tak na zbanowanym koncie


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Fsociety - 03-07-2016 11:33

No to bany już lecą jak oszalałe Big Grin


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Bravo - 03-07-2016 11:34

@[Fsociety] Według tego, co powiedziało Axfone kilka osób zrobiło dużo kont na te same dane (inny nr. tel.) i zamówiło serwery o największych parametrach ;(

@up Chodzi o bany na dogry nie VPS


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Fsociety - 03-07-2016 11:39

Bravo: to najwidoczniej źle Cię zrozumiałem, przepraszam Wink


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Lanserek - 03-07-2016 11:44

(03-07-2016 11:22)Jatutylkopatrze napisał(a):  
(03-07-2016 11:19)Fsociety napisał(a):  U mnie tak samo zatem easy.
Dla Czech nie ma ofert zbierania punktów, oprócz trailerów.
Nic w tym dziwnego Wink

No ale wlasnie Big Grin ze mi sie nic nie pokazuje nawet trailery :/

Mieszkam we Francji i miałem to samo, musiałem zmienić na polskie IP i wszystko śmiga, także przypuszczam, że te trailery są tylko na PL.


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Fsociety - 03-07-2016 11:49

Nie są tylko na PL, bo mam VPSa z Czeskim IP i u mnie ładnie śmiga Wink


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - xaariel - 03-07-2016 12:30

U mnie nawet jak odpale 2 trailery zamiast 14, to leca dwa te same, a jak sie skoncza to jeden z nich ma smutna buzke.


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Xanthi - 03-07-2016 12:32

(03-07-2016 12:30)xaariel napisał(a):  U mnie nawet jak odpale 2 trailery zamiast 14, to leca dwa te same, a jak sie skoncza to jeden z nich ma smutna buzke.

Masz odpalać osobne playlisty a nie filmiki...


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Fsociety - 03-07-2016 12:41

Zastanawia mnie czy ludzie są aż tak niekompetentni czy po prostu mała liczba osób razem ze mną ma to szczęście, że wszystko dobrze działa
Może napisać poradnik razem z screenshotami krok po kroku odnoszący się do DOGRY i VPSa na Axfone, hm? Smile

Edit: z tego co się dowiedziałem to jeżeli ktoś ma problem z tym, że się playlisty nie otwierają albo przenoszą na stronę zbierania punktów zamiast na trailery to prawdopodobnie masz zbanowane / zablokowane konto na DOGRY, zatem trzeba założyć nowe ALE z innego IP i najlepiej zmienić USER AGENTA po przez wtyczkę do przeglądarki albo po prostu zmienić przeglądarkę na inną Wink


RE: Zarabianie przez stronę Dogry.pl - Xanthi - 03-07-2016 12:48

Z ciekawości byłem wcześniej sprawdzić czy da sie zamówić i dalej to samo niestety Wink Niezależnie jaką konfigurację się wybierze to i tak to samo ;D