Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Wezwania na policje (subsms) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-195)
+--- Dział: Prawo i Podatki (/Forum-Prawo-i-Podatki-228)
+--- Wątek: Wezwania na policje (subsms) (/Temat-Wezwania-na-policje-subsms-126491)



RE: Wezwania na policje (subsms) - szykiryki - 07-01-2016 20:49

Tak jak mówiłam w poprzednim poście: masowa wysyłka pewnie poszła dopiero po nowym roku, więc styczeń miesiącem wezwań na komisariaty 2


RE: Wezwania na policje (subsms) - Verb22 - 07-01-2016 21:03

Up

Wątpie że wszyscy dostaną, być może kilkadziesiat osób na wyrywkę. I tak niczego się nie dowiedzą od tych osób, także sprawa powinna przycichnąć. Ja ciągle czekam na wezwanie


RE: Wezwania na policje (subsms) - CHWDP - 07-01-2016 21:05

nie wiem co wy macie z tymi masowymi wezwaniami i ze każdy dostanie (sami nakręcacie siebie), rowniez sadze ze dostanie kilkadziesiąt osób i na tym się skończy, będą wybierani wyrywkowo....


RE: Wezwania na policje (subsms) - Madroxx - 07-01-2016 22:49

(07-01-2016 21:05)CHWDP napisał(a):  nie wiem co wy macie z tymi masowymi wezwaniami i ze każdy dostanie (sami nakręcacie siebie), rowniez sadze ze dostanie kilkadziesiąt osób i na tym się skończy, będą wybierani wyrywkowo....

Jakieś paragrafy do "wybierania wyrywkowo" ? To nie lekcja j.polskiego w szkole...


RE: Wezwania na policje (subsms) - bialywsrh - 07-01-2016 23:04

(07-01-2016 22:49)Madroxx napisał(a):  
(07-01-2016 21:05)CHWDP napisał(a):  nie wiem co wy macie z tymi masowymi wezwaniami i ze każdy dostanie (sami nakręcacie siebie), rowniez sadze ze dostanie kilkadziesiąt osób i na tym się skończy, będą wybierani wyrywkowo....

Jakieś paragrafy do "wybierania wyrywkowo" ? To nie lekcja j.polskiego w szkole...

Yhmm, juz widze jak kazdego kto zarabial na easysub + catshare beda przesluchiwac


RE: Wezwania na policje (subsms) - Pasza dla konia - 08-01-2016 00:21

A co mają lepszego do roboty? I tak robią to za pieniądze podatników Lol


RE: Wezwania na policje (subsms) - szykiryki - 08-01-2016 09:40

Dlatego luz-blues.
Chyba nikt z zarabiających na ES nie stoi z przyklejonym nosem do szyby, wypatrując listonosza czy dzielnicowego? Smile

Jak nie wezwą, spoko. Jak wezwą- nic strasznego w stawieniu się na komisariacie nie ma- poza stratą cennych dwudziestu minut życia.
Piona.


RE: Wezwania na policje (subsms) - themate0 - 08-01-2016 10:55

też dostałem dziś wezwanie żeby się wstawić jako świadek, wiecie może o co chodzi?

chodzi o easysuba?


RE: Wezwania na policje (subsms) - asiorek - 08-01-2016 10:56

Nie za pewne nie wiemy. I wgl ten temat przecież wcale o tym nie mówi. Bo my tutaj piszmey o frytkach a nie wezwaniach. Chłopie, ciężko przeczytać kilka postów wyżej ? ..

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka


RE: Wezwania na policje (subsms) - Bandaid - 08-01-2016 11:07

Na kiedy masz to wezwanie?