Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy (/Temat-Goldentowns-Nowa-gra-przegladarkowa-z-wyplata-pieniedzy-76060)



RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Xzibin - 23-11-2013 23:17

Jeśli ktoś podbije wasze miasto to za kilka dni można je odbić bez żadnej straty bo coś jest zbugowane bodajrze po 3 dniach.

Degradation nie wystepuje w budynkach i drogach ktore macie od poczatku (podobnie jak nie umieraja osoby pracujace w poczatkowych budynkach). Jest to ulatwienie aby kazdy nawet jak popelni blad mogl spokojnie grac

Ja niedlugo wyplace 1 zlota wymienie na euro zeby miec dowod ze oplaca sie w to grac Wink


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Kaluno - 24-11-2013 13:25

Problem w tym, że miejsce objęte wpływem komisariatu jest albo przeznaczone na inne budynki wpływowe, albo trzeba wycinać haszcze, na co nie mam w tej chwili surowców. A szkoła nie daje chyba wpływu innym budynkom, sama tylko potrzebuje komisariatu na 2 poziom.


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - MarketGlory - 24-11-2013 14:12

Witam co muszę zrobić żeby sprzedawać pracowników??? np unskilled workers


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - qwertson - 24-11-2013 20:00

Jak kupić poleconych? Albo akcje państwa czy użytkownika? Kupiłem i dostałem za złoto warzywa


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Tekri - 24-11-2013 22:51

Jak tam panowie wam sie miasteczko rozwija? ^^ Macie jakąś ciekawą strategię na robudowę? Smile

Ja narazie postanowiłem, ze rozbuduję budynki produkcyjne do 4lvl i dopiero postawię kopalnię złota Big Grin
Powiem wam że z moich spostrzeżeń wynika, że szkołę można postawić w byle jakim miejscu ponieważ żaden z budynków jej nie ptrzebuje a najlepiej stawiać ją z dala od domów mieszkalnych aby nie zabierała miejsca na potrzebniejsze budynki Tongue Co o tym sądzicie? Smile


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Zdenio - 25-11-2013 10:22

(24-11-2013 22:51)Tekri napisał(a):  Jak tam panowie wam sie miasteczko rozwija? ^^ Macie jakąś ciekawą strategię na robudowę? Smile

Ja narazie postanowiłem, ze rozbuduję budynki produkcyjne do 4lvl i dopiero postawię kopalnię złota Big Grin
Powiem wam że z moich spostrzeżeń wynika, że szkołę można postawić w byle jakim miejscu ponieważ żaden z budynków jej nie ptrzebuje a najlepiej stawiać ją z dala od domów mieszkalnych aby nie zabierała miejsca na potrzebniejsze budynki Tongue Co o tym sądzicie? Smile

aby rozbudowac szkole na LVL 2 musi byc w zasiegu policji i to chyba jest wazne.
nie wiem jak z wyższym poziomem


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - pawelos377 - 25-11-2013 16:40

macie problem z marketem?
mialem 62 surowca i sprzedałem 25 i powinno mi zostać ok 35 a zostało 15 !
dlaczego się tak dzieje ?
kolejny bug ?


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - polaco1980 - 25-11-2013 20:56

(24-11-2013 14:12)MarketGlory napisał(a):  Witam co muszę zrobić żeby sprzedawać pracowników??? np unskilled workers
Musisz mieć 100% szczęścia. Surowce można sprzedawać od 60%


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - jabolek1991 - 25-11-2013 21:37

Nie wiem co wy macie z tym parciem na kopalnie złota, dociągnijcie do 60% happiness i wtedy sprzedawajcie materiały za złoto opłaca się dużo bardziej niż produkcja złota Smile ja mam 100 mieszkańców 60% happy i nadal nie mam kopalni a zarabiam Smile


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Hiuston - 26-11-2013 09:46

Ja mam problem no więc produkuje jedzenie na farmie gdy już minie to bodajże 10 godzin od włączenia mam dostać niby gdzieś około 20 jedzonka a tutaj niespodzianka dostaję jedną sztukę Undecided Ogólnie powinno być tak czy nie?