Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej (/Temat-Poradnik-Jak-Zarabiac-Euro-W-Grze-Przegladarkowej-59893)



RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 19-10-2012 07:54

jak będziesz miał swój to nie będziesz wydawał na wynajmowanie, a mając kolejne możesz na nich zarabiać samemu je wynajmując Smile


RE: Odp: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 19-10-2012 09:00

(19-10-2012 05:52)mmichal013 napisał(a):  
(18-10-2012 21:37)tomazzi napisał(a):  mmichal013 jeszcze konkretne info co do sprzedanych przez ciebie udziałów w twojej firmie Smile
więc tak 100 udziałów ( 10 % ma państwo) więc te podatki od wszystkiego idą do kasy państwa i masz 900 udziałów do rozdysponowania
jak sprzedałeś 100 udziałów( to ktoś ma 10% ) i od wypłacanych przez ciebie środków z konta firmy na konto gracza osoba co ma udziały otrzyma 10% z tej kwoty za każdym razem przy każdej twojej wypłacie

Czyli najpierw muszę ja wypłacić ale kiedy to nastąpi to sam nie wiem

Wysyłane z mojego Blade za pomocą Tapatalk 2

a jak w ogóle statystyki firmy ? idzie do góry produkcja i sprzedaż ?
bo pracujące osoby raczej masz bo nie ma twoich ofert pracy więc musisz mieć na full pracowników w pracy na tą chwilęSmile
chciałem po 24 iść do ciebie ale nie było twojej oferty

za to bartex89 ładnie płaci, 12 pln - jak twoja firma się rozwija produkcji drzewa? jakie koszty produkcji, jaki zarobek na czysto po sprzedaniu produktu ? masz jakieś zainteresowanie, bo widzę drewno na razie ci leży na rynku Tongue


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - UmCyK - 19-10-2012 10:01

Monotonia na starcie to wypożyczenie domu -> Praca -> Spotkania
Tak jest non stop Tongue

Na co zbierać najlepiej na początku ?


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 19-10-2012 10:10

(19-10-2012 10:01)UmCyK napisał(a):  Monotonia na starcie to wypożyczenie domu -> Praca -> Spotkania
Tak jest non stop Tongue

Na co zbierać najlepiej na początku ?

najlepiej jak najszybciej zmierzać do swojej firmy i firm - mając je będziesz znacznie szybciej zarabiał, z inwestycją własnych środków szybciej się rozbudujesz bez inwestycji troszkę z tym zejdzie


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - bartex89 - 19-10-2012 10:17

na chwileobecna sam produkuje ok 8 na stan , a inni strasznie kiepsko i blokuja innym miejsca pracy. wczoraj drewno cale zeszlo do valentina bez przycisku sprzedazy a dzis lezy i tez nic nie wciskalem. nie rozumie tego jeszcze do konca


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 19-10-2012 10:20

(19-10-2012 10:17)bartex89 napisał(a):  na chwileobecna sam produkuje ok 8 na stan , a inni strasznie kiepsko i blokuja innym miejsca pracy. wczoraj drewno cale zeszlo do valentina bez przycisku sprzedazy a dzis lezy i tez nic nie wciskalem. nie rozumie tego jeszcze do konca

natychmiast po wyprodukowaniu trafia na rynek być może wszedł w tej chwili i zakupił od razu, nie wiem szczerze mówiąc ...
może mmichał jakiś szczegółów będzie w stanie powiedzieć

ja max do godziny zapewne ruszę z masarnią Big Grin produkujących bułek nie brak, sam mmichał więc myślę, że klientów na mięso nie będzie brakowało Big Grin


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - bartex89 - 19-10-2012 10:33

ale jak tak obserwuje wasze postacie, to mmichał013 co wszedł z gotowka wczesniej niz ja to ma produktywnosc na poziemie 1/3 tego co ja, tzn ze produkuje ok 3,2 , Ty masz tez mało.

Powinniscie sie skupic na rozwijaniu statystyk, wtedy bedziecie mieli i lepsza produktywnosc (szczegolnie jak bedziecie pracowac w swojej firmie, bo na innych ciezko liczyc jak wyrabiaja 0,32 np) i lepsza kase za to dostawać.

grunt to karmic 1-2 razy dziennie, raz na dobe napoj, ubranie , i dobra luksusowe zeby mec na stałe. im szybciej rozwiniecie postac tym lepiej. bo co z tego jak kupisz dzis fabryke jak mało bedzie produkowac. widze to po sobie, sam jeden nie pociagne produkcji i jeszcze troche zajmie zanim sie wszystko rozkreci.


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - tomazzi - 19-10-2012 10:39

(19-10-2012 10:33)bartex89 napisał(a):  ale jak tak obserwuje wasze postacie, to mmichał013 co wszedł z gotowka wczesniej niz ja to ma produktywnosc na poziemie 1/3 tego co ja, tzn ze produkuje ok 3,2 , Ty masz tez mało.

Powinniscie sie skupic na rozwijaniu statystyk, wtedy bedziecie mieli i lepsza produktywnosc (szczegolnie jak bedziecie pracowac w swojej firmie, bo na innych ciezko liczyc jak wyrabiaja 0,32 np) i lepsza kase za to dostawać.

grunt to karmic 1-2 razy dziennie, raz na dobe napoj, ubranie , i dobra luksusowe zeby mec na stałe. im szybciej rozwiniecie postac tym lepiej. bo co z tego jak kupisz dzis fabryke jak mało bedzie produkowac. widze to po sobie, sam jeden nie pociagne produkcji i jeszcze troche zajmie zanim sie wszystko rozkreci.

okej rzeznia u tomazziego ruszyła Big Grin
3 miejsca pracy w małopolsce i 1 w mazowieckim - to na początek, będzie więcej
mmichał będziesz miał o 1 pln tańsze mięso Tongue

w postać też "inwestuję" Smile
mam swój domek ( nie płacę za wynajem) plus mam 2 domek który wynajmuję Big Grin wczoraj za 6 pln za dzień poszedł na 7 dni Big Grin myślę, że swoje zarobi a i cenę można spokojnie podnieść bo zapotrzebowanie jest Big GrinBig Grin

ubranie mam również ( szkoda, że po miesiącu trzeba zmieniać )

jeszcze kilka rzeczy zostało do zakupienia : tv, aktówka, lodówka no i wiadomo od czasu do czasu papu Smile

licz się z tym, że michał zainwestował w firmę nie inwestował jeszcze w postać, bo ty od postaci zacząłeś a potem reszta - każdy ma swoją taktykę działania Smile


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - UmCyK - 19-10-2012 11:03

Kto z was coś zainwestował ??


RE: [Poradnik] Jak Zarabiać Euro W Grze Przeglądarkowej - bartex89 - 19-10-2012 11:06

ja 25 ojro, ale jeszcze trzeba bedzie