Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[SCAM] xfwcs.com -inwestuj z PayPal& liberty reserve - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: [SCAM] xfwcs.com -inwestuj z PayPal& liberty reserve (/Temat-SCAM-xfwcs-com-inwestuj-z-PayPal-liberty-reserve-52261)



RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - damianus627 - 08-08-2012 18:09

jak się pojawiają takie linki reklamowe to na ogół strona jest na sprzedaż.


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - tomazzi - 08-08-2012 18:13

(08-08-2012 18:09)damianus627 napisał(a):  jak się pojawiają takie linki reklamowe to na ogół strona jest na sprzedaż.

tfu żebyś nie był złym prorokiem Big Grin
bo też masa kasy została i by poszła się paść
zdarzają się różne awarie, oby wrócili u mnie jak mówię nie ładuje się do końca strona nie mam żadnych przekierowań nigdzie


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - laterpl - 08-08-2012 18:38

Tomazii u Ciebie jest tak pewnie dlatego że nie masz wyczyszczonych plików cookie cache itp . Jak to wyczyścisz to pewnie będzie tak jak u nas wszystkich ;(


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - Szaman1644 - 08-08-2012 18:40

Kurde nie możliwe, żeby był to koniec tej storny. Pokładałem w niej wielkie nadzieje. Mam nadzieje, że to tylko chwilowe.


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - tomazzi - 08-08-2012 18:43

(08-08-2012 18:38)laterpl napisał(a):  Tomazii u Ciebie jest tak pewnie dlatego że nie masz wyczyszczonych plików cookie cache itp . Jak to wyczyścisz to pewnie będzie tak jak u nas wszystkich ;(

nie możliwe by na 5 różnych pc było to samo
wszędzie wyczyszczona historia i się nie ładuje do końca strona
niektórym poleconym również nie ładuje się do końca a niektórym idzie przekierowanie
również myślę, że to problemy które szybko usuną i hyip wróci Smile a czas pokaże jak będzie, bo gdybaniem nic nie stwierdzimy na pewno


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - GrzesiX - 08-08-2012 18:52

Tak to jest wlasnie z takimi serwisami... Wyplacaja, wyplacaja... iii...
...nagle wszyscy budza sie z reka w nocniku. A najgorsze jest to odliczanie kolejnych dni do uzupelnienia x dniowego planu procentowego.
I ta chwila adrenaliny, gdy budzimy sie rano, wlaczamy nasz ukochany serwis z mysla, czy jeszcze dziala czy juz nie...
Szczerze to juz chyba lepiej zainteresowac sie bukmacherstwem i wklad jaki planujemy wlozyc w HYIP'a przeznaczyc na kupony Wink a o bukach mozna poczytac w internecie bardzo, bardzo duzo, a przeciez czytanie nie boli Smile


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - tomazzi - 08-08-2012 18:58

(08-08-2012 18:52)GrzesiX napisał(a):  Tak to jest wlasnie z takimi serwisami... Wyplacaja, wyplacaja... iii...
...nagle wszyscy budza sie z reka w nocniku. A najgorsze jest to odliczanie kolejnych dni do uzupelnienia x dniowego planu procentowego.
I ta chwila adrenaliny, gdy budzimy sie rano, wlaczamy nasz ukochany serwis z mysla, czy jeszcze dziala czy juz nie...
Szczerze to juz chyba lepiej zainteresowac sie bukmacherstwem i wklad jaki planujemy wlozyc w HYIP'a przeznaczyc na kupony Wink a o bukach mozna poczytac w internecie bardzo, bardzo duzo, a przeciez czytanie nie boli Smile

nie wydaje mi się by ten temat był miejscem do twojej pseudo reklamy o bukach i bukmacherce ...
każdy robi to co lubi, ja wolę inwestować w hyip niż np nie mając pojęcia o bukmacherce inwestować w ten dział
ja w działach o bukmacherce nie reklamuję hyip ani nikt inny tego nie robi więc bądź tak uprzejmy nie urządzać sobie pseudo reklamy


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - bytomiok - 08-08-2012 19:40

http://i48.tinypic.com/wt6ng2.jpg
Pewnie domena na sprzedaż.


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - cashmaker1 - 08-08-2012 19:47

A ja już Wam pisałem, że to scam.
Strona została zdjęta za oszustwa.
Pytanie, czy może ktoś już przerabiał zwrot pieniędzy z Paypala?


RE: [PŁACI!]HIT xfwcs.com -inwestuj bezpośrednio ze swojego konta PayPal& liberty reserve - GrzesiX - 08-08-2012 20:14

(08-08-2012 18:58)tomazzi napisał(a):  nie wydaje mi się by ten temat był miejscem do twojej pseudo reklamy o bukach i bukmacherce ...
każdy robi to co lubi, ja wolę inwestować w hyip niż np nie mając pojęcia o bukmacherce inwestować w ten dział
ja w działach o bukmacherce nie reklamuję hyip ani nikt inny tego nie robi więc bądź tak uprzejmy nie urządzać sobie pseudo reklamy

Badz tak uprzejmy czytac mojego posta a nie sygnature... Kazdy robi to co lubi? I kazdy ma prawo wypowiedziec sie to, co mysli... Od tego jest ten temat chyba. Czy ja ci cos nakazuje? Po prostu napisalem to co uwazam i co wydaje mi sie korzystniejsze. Zanim mi cos zarzucisz spojrz na swoje zenujace posty w temacie o JBP, gdzie aktywnie piszesz, a nie uczestniczysz w serwisie tylko sugerujesz sie tym co napisze inny uzytkownik. Nie rozumiem zarzutu o pseudo reklamie - akurat na bukmacherstwie nie ma zadnych reflinkow i poleconych z czego mialbym w jakis sposob czerpac korzysci...