Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+--- Wątek: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla (/Temat-COALCO-pl-wirtualna-kopalnia-wegla-155256)



RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 27-03-2018 13:27

Nie posypał się, po prostu nie ma połączenia z bazą danych.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - parwelcia - 27-03-2018 14:28

coalco jak tam czytales moja propozycje co ty na to? jak to widzisz ? dobra jest zla jest?


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - coalco - 27-03-2018 14:31

@Parwelcia, oczywiście czytałem Twoją propozycję i jest dobra, bardzo dobra. Za niedługo odniosę się bardziej szczegółowo i zdradzę co nieco tego w jaką stronę idą postępy.

Ja teraz znikam na jakieś 2-3 godzinki ponieważ jadę na balet Big Grin W sensie z córką muszę jechać.


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - parwelcia - 27-03-2018 14:43

widze ze ceny wegla ida do gory

@kolorpuprury a ty jaki miales plan?


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Litox - 27-03-2018 14:50

Idą, ale niestety oferta coalco za ponad 1000zł, na sprzedaż węgla, blokuje trochę dalszy rozwój giełdy :/ Bez niej oferty mogłyby dalej rosnąć ^-^


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - siumi8 - 27-03-2018 14:55

Najważniejsze niech coalco pilnuje żeby gra się rozwijała i zarabiała na siebie. Lepiej wolniej a stabilniej Wink


COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - kolorpurpury - 27-03-2018 15:20

Oferta coalco za 0.0002 a ponad 1000 zł wyczerpie się szybciej niż może się to wydawać.
Jak widać są oferty już do 0.00025
Myślę, że coalco jeśli będzie dodawać kolejne oferty to tylko wyższe i tak jak teraz z limitem.
Grę czeka wiele aktualizacji. Na pewno sporych, na pewno rozbudowujących rozgrywkę. Myślę, że stąd ten zabieg stopniowego uwalniania giełdy. Pewnie po ich wprowadzeniu zostanie uwolniona całkowicie. Pamiętajcie, że już na tym poziomie trzeba zadbać o rentowność coalco. Zbyt pochopne ruchy mogły by okazać się błędami.
Wszystkich niestety nie da się zadowolić a wszelkie zmiany wprowadzać z głową i stopniowo aby móc w razie czego naprawić ewentualne błędy.

Coalco robi dobrą robotę, nam pozostaje być cierpliwymi i dokładnie obserwować zmiany i zapowiedzi zmian Wink

Wysłane z mojego Galaxy S8 przy użyciu Tapatalka


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - rachman - 27-03-2018 16:48

Dokładnie jak napisał @kolorpurpury Jak na etapie rozwoju gry zniesione zostaną wszelkie cugle (limity, ceny itd.) to z czego w razie problemów coalco ma korzystać by stabilizować grę? Na spokojnie. Gra to żywy twór którego sam Twórca nie jest w stanie z góry przewidzieć w którym kierunku pójdzie. Może zakładać wiele rzeczy ale i tak część z nich leci swoim rytmem Wink
Kto wie czy za rok czy kiedyś tam na giełdach kryptowalut nie zaistnieje nowa kryptowalyta zwana Coalco (COL) Wink


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - timeto - 27-03-2018 17:23

Mam pytanie, jak wycofać swoją ofertę z rynku?


RE: COALCO.pl - wirtualna kopalnia węgla - Karimes - 27-03-2018 17:35

Wejdź w tą samą zakładkę gdzie dodawałeś ofertę "dodaj ofertę kupna/sprzedaży" i tam będziesz miał w tabelce twoje oferty oraz możliwość anulowania