Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL (/Temat-Duze-pieniadze-malo-pracy-Trafficmonsoon-PaidVerts-MTV-by-Miko93PL-107247)



RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - Miko93PL - 09-10-2015 22:18

Cytat:Wejdę niedługo z refa do Revadburst Wink Jak będę gotowy to się odezwę.

Spoko, dzięki bardzo Smile


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - Akisz - 11-10-2015 21:01

Witam
Mógłbyś mi wyjaśnić jak otrzymywać reklamy za większe stawki?Trzeba coś wykupić, czy to z biegiem czasu i klikaniem w reklamy za mniejsze stawki cena rośnie?Z góry dzięki za pomoc Wink


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - Miko93PL - 12-10-2015 08:05

Cytat:Witam
Mógłbyś mi wyjaśnić jak otrzymywać reklamy za większe stawki?Trzeba coś wykupić, czy to z biegiem czasu i klikaniem w reklamy za mniejsze stawki cena rośnie?Z góry dzięki za pomoc Wink

O jakim programie mowa ?


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - Akisz - 12-10-2015 17:44

PaidVerts Wink


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - Miko93PL - 12-10-2015 20:13

Cześć

revadburst

Program działa już ponad 24h i mogę powiedzieć parę słów o programie Smile

Nie załapałem się niestety na promocje kont ( zeszły chyba w 3 sekundy ) ale jeśli wszystko będzie fajnie się rozwijać kupie konto Gold za $199 w promocji było za $99.

Postanowiłem wejść z kapitałem $500, do programu wpłaciłem pieniądze poprzez BTC nie powiem były małe problemy ale jakoś się udało. Czekałem około 3 godzin na zasilenie konta po czym kupiłem 266 paczek. 100 w 1 planie każdą po $1, 100 w 2 każdą po $2 i 66 w 3 planie każdą po $3


Tak to się prezentuje w programie :

[Obrazek: 1216275111869939513179991380865706o.jpg]

Dzisiejsze naliczenie wynosi 4% więc zaczyna się obiecująco Big Grin

Teraz może trochę o statystykach. W ciągu 24h użytkownicy wpłacili ponad $370 000 z czego wypłacili $9000. Liczba użytkowników to 14561

Ranking Alexa :

[Obrazek: ranking_alexa.png]

Zobaczymy jak będzie się to przedstawiać po miesiącu Smile

Dziennie strona wyświetlana jest ponad 35 000 razy przez 9 000 użytkowników.

Na koniec statystyki pochodzenia użytkowników

[Obrazek: odwiedziny.png]

Po jednym dniu ciężko wystawić ocenę dla programu ale na chwile obecną otrzymuje ode mnie 4+ Jeśli szukaliście programu w który możecie zaiwestować mniejszą lub większą sumę pieniędzy myślę, że REV jest ciekawą propozycją, szczególnie, że ma dopiero 24h

Trafficmonsoon


Trafficmonsoon wciąż pnie się w rankingu Alexa. Na dziś to już

[Obrazek: ranking_alexa_121015.png]

W chwili obecnej mam już ponad 467 paczek

[Obrazek: 121015.png]

Od wczoraj zaczynam wypłacać nieco więcej z programu i nie są już to tylko tygodniówki. Myślę, ze cel 9 000 zł na pazdziernik zostanie przebity.
Raz w tygodniu postaram się dodawać parę screenów moich wypłat a pod koniec miesiąca będę pisał jaki wynik osiągnąłem Smile
Do kolejnego celu 100 poleconych brakuje mi już 5 osób więc ten cel zostanie także spełniony Huh

Adbrook

Adbrook ma się świetnie, naliczenia wynoszą zawsze ponad 3%, dziennie wypłacam z programu ponad $15 zwiększając minimalnie kwotę paczek.

[Obrazek: 121015.jpg]

Obecnie z Adbrook wypłaciłem już chyba ponad $150 może nie wiele ale mój wkład wynosił $100 czyli jestem już na + $50 no i codziennie dniówki po ponad 50 zł. W ciągu miesiąca doinwestuje w program ale jeszcze nie wiem ile, będę musiał to przekalkulować Smile

MPA

Na koniec MPA, program się trzyma i ma dobrze, mam wrażenie, że w ostatnim czasie naliczenia nieco podskoczyły. Planowałem dojść do 6 poziomu i tam nieco wypłacać ale robię to już teraz przy 4 poziomie.

[Obrazek: 121015EOt9c.png]

Jak widzimy mam 394 paczki, zrównam do 400 i będę wypłacał tyle ile mogę ( nie tracąc ilości paczek ) wypłaty dochodzą w ciągu 1 -2 h więc wszystko fajnie śmiga.

Jeśli jesteście zainteresowani zarabianiem ze mną piszcie na PW lub gg - 52793472
Udzielam porad, tłumaczę wysyłam poradniki wszystko czego potrzebujecie Big Grin

PS. Nagram filmik o REV więc zaktualizuje pózniej post gdyby ktoś był ciekawy programu zapraszam po 22

Do usłyszenia Lol


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - Guacamoled - 12-10-2015 20:25

Fajny dziennik, będę obserwował Smile


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - Miko93PL - 14-10-2015 19:21

Witam Smile

Postanowiłem umieszczać wpisy nieco częściej ponieważ działam już aktywnie w ponad 4 programach, moje inwestycje zaczęły przynosić zyski więc mogę się czymś pochwalić.

RevAdBurst

Dla wszystkich którzy nie wiedzą jeszcze co to jest za program zapraszam na moją stronę :

MOJA STRONA


Zapraszam wszystkich także do mojej grupy

GRUPA FB
3 dni po starcie programu a tu już wpłacone ponad $660 000, i 16 000 zarejestrowanych użytkowników. Ostatnio dodałem parę statystyk odnośnie tego programu możecie zobaczyć jak to się zmieniło w zaledwie 2 dni.

[Obrazek: ranking_alexa_141015.png]

Ranking Alexa ponad 20 000 pozycji wyżej.

Postanowiłem zakupić konto Golden za $199 dzięki czemu zyskałem parę przywilejów Tongue

Stan paczek :

[Obrazek: 141015.jpg]

Ilość paczek nieco podskoczyła. Jestem na nowym mnożniku posiadanych paczek x1.10 ( powyżej 251 paczek ) jak i konto Golden mnożnik x1.20. Dzisiejsze naliczenie wynosi 3.50% x 1.10 x 1.20 = 4,62%

Kwestią czasu jest dobicie do 500 paczek dzięki czemu znów zwiększy mi się mnożnik dziennych naliczeń Huh






Trafficmonsoon


Jak już pisałem wypłacam nie tylko tygodniówki ale już prawie codziennie. Moja obecna ilość AdPack :

[Obrazek: 141015.png]

I moich parę zaległych wypłat Lol

[Obrazek: 111015.jpg]

[Obrazek: 121015.jpg]

[Obrazek: 131015.jpg]

[Obrazek: 141015Dry4M.jpg]

Tak więc w ciągu 4 dni wypłaciłem ponad $464,38 i to tylko z samego Trafficmonsoon uważam, że wynik jest jak najbardziej przyzwoity.

CEL 4658 / 9000 ZŁ


Adbrook


Tutaj niestety nie mam takich dniówek ale może kiedyś Smile Obecnie nadal przyzwoite dniówki rzędu $15

A teraz zerknijmy na moje konto

[Obrazek: 141015Yt4K1.jpg]

I parę wypłat z Adbrook

[Obrazek: 141015TFC0l.jpg]

Muszę przyznać, że wypłaty z Adbrook zaczynają przychodzić coraz szybciej, dzisiaj to dosłownie w 2 sekundy dostałem i to mi się podoba.


MPA

Tutaj niestety parę paczek mi wygasło ale dniówki dalej na poziomie $10 więc nie ma co narzekać. Jak uważacie jakie są obecnie naliczenia w tym programie ? Nie mam zielonego pojęcia a czasu na liczenie też za dużo ostatnio nie mam smutny

[Obrazek: 141015RUhv.jpg]

No i stan mojego konta


[Obrazek: 141015LfYtJ.jpg]


Jeśli macie jakieś pytania piszcie śmiało chętnie każdemu odpowiem i w miarę możliwości pomogę. Do usłyszenia Smile


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - Miko93PL - 15-10-2015 19:20

Kolejny dzień kolejny post Smile

RevAdBurst

Pędzimy z ilością paczek zaczynałem z ilością 266 a już jest 342 Cool

[Obrazek: 151015.jpg]


Jak widzimy z dziennych naliczeń mam już $30 zobaczymy jak to się zmieni w ciągu tygodnia Lol

Zrobiłem jedną testową wypłatę aby zobaczyć jak długo będzie szła wypłata, okazało się że niecałe pół godziny więc jest dobrze Big Grin

[Obrazek: 141015.png]



Trafficmonsoon


Dziś zrobiłem kolejną wypłatę tym razem nieco większą bo prawie $500

[Obrazek: 151015cAqwE.jpg]

Obecnie mam 92 zarejestrowanych poleconych więc jeszcze 8 i będzie 100 Huh

Zapraszam do mojego filmiku w którym omawiam jak kupować paczki w Adbrook aby Twój polecony otrzymał prowizję. Wiele osób uważa, że program już nie płaci prowizji ale tak nie jest Smile Twój polecony po prostu zle kupuje paczuszki Smile






RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - fato - 15-10-2015 21:37

ile reinwestujesz w TM a ile wypłasz nachwilę obecną ?


RE: Duże pieniądze - mało pracy - Trafficmonsoon + PaidVerts + MTV by Miko93PL - Miko93PL - 15-10-2015 23:49

Cytat:ile reinwestujesz w TM a ile wypłasz nachwilę obecną ?

Kupuje 9 paczek dziennie, aby utrzymać się na poziomie + - 440 paczek zobaczymy jak wyjdzie a resztę kasy wypłacam