Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Odnowienia - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: eForsa (/Forum-eForsa-383)
+---- Wątek: Odnowienia (/Temat-Odnowienia-104387)



RE: Odnowienia - myself93 - 26-05-2015 10:16

u mnie lipa, nic nie wpadło. Jedynie rano i koniec


RE: Odnowienia - ostry2ostry - 26-05-2015 11:08

Nic po północy nie wpadło jak zawsze . Zaledwie jedno odnowienie a wam ?


RE: Odnowienia - Voldir - 26-05-2015 11:10

36 leadów i 0 odnowień


RE: Odnowienia - namo - 26-05-2015 11:38

Ale co, zdziwieni? Zaraz po wpisaniu do systemu abonent otrzymuje SMS-a z pełnymi kosztami zabawy. Szuka po internecie jak się wypisać lub dzwoni na BOK i gotowe.


RE: Odnowienia - bokowski - 26-05-2015 12:07

W każdej sieci tak jest ?


RE: Odnowienia - Voldir - 26-05-2015 13:12

(26-05-2015 11:38)namo napisał(a):  Ale co, zdziwieni? Zaraz po wpisaniu do systemu abonent otrzymuje SMS-a z pełnymi kosztami zabawy. Szuka po internecie jak się wypisać lub dzwoni na BOK i gotowe.

Nie chodzi o to czy zdziwieni czy nie bo na eforsie czy subach zarabiam nie od dziś, ale jeśli pyta grzecznie to grzecznie można odpowiedzieć.


RE: Odnowienia - Jojek89 - 27-05-2015 01:23

(26-05-2015 13:12)Voldir napisał(a):  
(26-05-2015 11:38)namo napisał(a):  Ale co, zdziwieni? Zaraz po wpisaniu do systemu abonent otrzymuje SMS-a z pełnymi kosztami zabawy. Szuka po internecie jak się wypisać lub dzwoni na BOK i gotowe.

Nie chodzi o to czy zdziwieni czy nie bo na eforsie czy subach zarabiam nie od dziś, ale jeśli pyta grzecznie to grzecznie można odpowiedzieć.

Ale jak ty chcesz mieć z 36 leadów które zdobyłeś w weekend, odnowienia, to gratuluje. Ja Przy 7.000 tyś w styczniu miałem powyżej 100 odnowień co tydzień nawet jeśli nie promowałem a teraz mam już ponad 40 k i max 60 w poniedziałek dostaje, a cały czas jadę na 7,50 . Najwięcej ile udało mi się zdobyć w weekend to coś koło 300 i wiesz co miałem może ze 2 odnowienia. Te odnowienia to loteria nic więcej ,żeby nie osoby które zapisały się mi jakoś na przełomie grudzień,styczeń, połowa lutego to pewnie aktualnie bym nie miał wcale odnowień w poniedziałek a tak zawsze parę stówek wpadnie, więc to co mówią pewne osoby o tych kosztach ,które dostaje "Ofiara" to może być i prawda i pewnie dlatego a nawet na pewno zamiast przybywać co tydzień leadów z odnowień jest wręcz na odwrót .Mam ponad 5.000 tyś leadów a na doładowaniach mam 40 i z tych 40 mam co tydzień 2(Cały czas) czyli 5% , więc idąc tym tokiem myślenia z tych 5.000 tyś min 5% dało by mi 250 leadów co tydzień a nie daje nawet 100, ale cóż poradzić takie życie. Ważne że do przodu Lol


RE: Odnowienia - Voldir - 27-05-2015 12:20

(27-05-2015 01:23)Jojek89 napisał(a):  
(26-05-2015 13:12)Voldir napisał(a):  
(26-05-2015 11:38)namo napisał(a):  Ale co, zdziwieni? Zaraz po wpisaniu do systemu abonent otrzymuje SMS-a z pełnymi kosztami zabawy. Szuka po internecie jak się wypisać lub dzwoni na BOK i gotowe.

Nie chodzi o to czy zdziwieni czy nie bo na eforsie czy subach zarabiam nie od dziś, ale jeśli pyta grzecznie to grzecznie można odpowiedzieć.

Ale jak ty chcesz mieć z 36 leadów które zdobyłeś w weekend, odnowienia, to gratuluje. Ja Przy 7.000 tyś w styczniu miałem powyżej 100 odnowień co tydzień nawet jeśli nie promowałem a teraz mam już ponad 40 k i max 60 w poniedziałek dostaje, a cały czas jadę na 7,50 . Najwięcej ile udało mi się zdobyć w weekend to coś koło 300 i wiesz co miałem może ze 2 odnowienia. Te odnowienia to loteria nic więcej ,żeby nie osoby które zapisały się mi jakoś na przełomie grudzień,styczeń, połowa lutego to pewnie aktualnie bym nie miał wcale odnowień w poniedziałek a tak zawsze parę stówek wpadnie, więc to co mówią pewne osoby o tych kosztach ,które dostaje "Ofiara" to może być i prawda i pewnie dlatego a nawet na pewno zamiast przybywać co tydzień leadów z odnowień jest wręcz na odwrót .Mam ponad 5.000 tyś leadów a na doładowaniach mam 40 i z tych 40 mam co tydzień 2(Cały czas) czyli 5% , więc idąc tym tokiem myślenia z tych 5.000 tyś min 5% dało by mi 250 leadów co tydzień a nie daje nawet 100, ale cóż poradzić takie życie. Ważne że do przodu Lol

Problemy z czytaniem ze zrozumieniem?. Gdybyś śledził cały wątek to wiedziałbyś co napisałem na 2 poprzednich stronach, a nie odnosił się wybiórczo do Moich odpowiedzi, bo to właśnie robisz w tej chwili. Zapoznaj się lepiej z Moimi poglądami na 38 stronie, a potem klep w klawiaturkę. Gdzie napisałem że chce mieć odnowienia z tych 36 leadów? facepalm Więc jeśli grzeczna odpowiedź na czyjeś pytanie: "Ile odnowień Wam wpadło" jest dla Ciebie obca, to pogratuluj samemu sobie, a nie mi.


RE: Odnowienia - eforsa - 27-05-2015 16:14

W związku z częstymi pytaniamia "co z tymi odnowieniami?" tłumaczymy:
Operator przyznał się do problemu technicznego nowej usługi i problem ten został wyeliminowany, nie będzie pojawiał się w przyszłości.
Wszystkie zaległe odnowienia (za cały okres działania MT Play) zostaną wykonane w dniu dzisiejszym. Leady będą do Państwa spływać w przeciągu najbliższych 24-48h.
Jednocześnie przypominamy, że kolejne odnowienia usługi MT Play już w kolejny poniedziałek.

Pozdrawiamy serdecznie.


RE: Odnowienia - Voldir - 27-05-2015 16:56

No i to jest konkretne działanie i rzeczowa odpowiedź. Zobaczymy, czy coś wpadnie Smile