Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Kantor wymiany - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Kantor wymiany (/Temat-Kantor-wymiany-99388)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13


RE: Kantorek wymiany - Workis - 28-12-2014 17:19

Zapis rozmowy :
[Obrazek: e6unud.png]
O godzinie 19:10 do Ciebie wczoraj pisałem ostatnią wiadomość i nadal nie miałem wtedy pieniędzy na koncie.
Procedura wymiany jest prosta :
- piszesz co chcesz ile i gdzie
- dostajesz informacje czy jestem w stanie tyle przelać i jesli tak to dolaczam numer konta/email do przelewu
- wysylasz przelew wraz ze swoim nr konta/emailem do wplaty

3 bardzo proste kroki. Zamiast zrobić wlasnie tak zdazyles wyslac mi 2 niepotrzebne wiadomosci marnujac moj czas. Nie jestem gimnazjalistą i nie mam wolnego czasu zbyt duzo, dlatego jesli usilnie moj czas marnujesz to nie oczekuj, ze bede na forum 24/h tylko po to, zeby zrobic Ci przysluge.

O 19:10 dostałeś informacje, ze poki co jestem online i czekam na przelew. Przez 15 minut od tej wiadomosci (a 3 godziny i 16 minut od wyslania mojej wiadomosci wystarczajacej do zrealizowania transakcji) pieniedzy na koncie nie mialem - w zwiazku z czym uznalem, ze nie masz zamiaru finalizowania transakcji i zdazylem wyjsc z domu.

Jak tylko dzisiaj sie zalogowalem (tj. godz 14:35 - w koncu jest niedziela Wink ) i pieniadze byly na koncie - wyslalem Ci przelew na PP.


Zanim zaczniesz mi tutaj psuć reputacje to zastanów się czy rozumiesz jak realizować wymiane. Jeśli nie rozumiesz i mi to utrudniasz to tak jak pisalem nie oczekuj, ze bede na forum tutaj czekac na wiadomosc , skoro od godziny 16:09 do godziny 19:25 nie potrafiles zrobić przelewu.


pozdrawiam serdecznie


RE: Kantorek wymiany - SureQ - 28-12-2014 18:03

Wiem moja wina , z przyczyn niezależnych ode mnie mój przelew się przeciągnął.

Nie pozostaje mi nic jak tylko przeprosić za całe zamieszanie.


RE: Kantorek wymiany - Szaman1644 - 28-12-2014 21:56

Chciałbym wymienić 18,90 zł ze Skrilla na PayPal. Da radę?


RE: Kantorek wymiany - Workis - 29-12-2014 00:21

@Szaman1644,
wysłałem PW Wink

pozdrawiam serdecznie

Mała zmiana - zaczynam przyjmować PaySafeCard.
Troche moge byc w tym jeszcze nieobeznany, ale mysle ze problemow nie bedzie. Wink
Aktualnie w portfelach internetowych troche pustki, ale za PL Bank moge bez problemu wymienic.


pozdrawiam serdecznie Wink


RE: Kantorek wymiany - Aktualizacja o PSC! - Lilsem - 31-12-2014 14:22

Trochę się pogubiłem, dałoby rade tak - ja dam tobie ok. 25 PSC, a ty mi przelew na paypal?


RE: Kantorek wymiany - Aktualizacja o PSC! - Workis - 31-12-2014 18:31

@Lilsem,
PW wysłane

pozdrawiam serdecznie


RE: Kantorek wymiany - Aktualizacja o PSC! - zubat300 - 07-01-2015 17:14

Czekam na priv


RE: Kantorek wymiany - Aktualizacja o PSC! - zubat300 - 07-01-2015 18:54

Workis wchodz na pw wymiany czekaja Wink


RE: Kantorek wymiany - Aktualizacja o PSC! - lary1 - 18-01-2015 13:43

Wymisnyaktualne bo na priv cisza


RE: Kantorek wymiany - Aktualizacja o PSC! - Workis - 18-01-2015 19:08

@zubat300, lary1 :
Wymiany aktualne, na PW odpisuje zawsze. A jesli wam (Tobie) nie odpisuje - to dokladnie wiesz dlaczego.

pozdrawiam serdecznie