Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Nisza Programy Afilacyjne stawka +3zł (Jest Recenzja 4 str) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: Nisza Programy Afilacyjne stawka +3zł (Jest Recenzja 4 str) (/Temat-Nisza-Programy-Afilacyjne-stawka-3zl-Jest-Recenzja-4-str-99007)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Nisza Programy Afilacyjne stawka +3zł - nitram - 16-10-2014 19:41

Recenzja

Poradnik, nisza czy jak to nazwać dosyć krótki trochę ponad dwie strony, nie testowałem długo ale odzew jest 10 zł zarobiłem, co do innowacyjności to bym się kłócił, mieszanka 18+, FB, sieci filiacyjne trochę inaczej wykorzystana niż było mi to dotychczas znane.
Pojedyncze elementy dotyczące zarabiania tym sposobem można znaleźć na forum albo ogólnie w sieci, z połączeniem wszystkiego w całość się nie spotkałem
Co do legalności nie jesteśmy w 100% uczciwi wobec lead-ujących, można powiedzieć że działamy na granicy "przyzwoitości"
Trudno coś więcej napisać żeby nie zdradzić sposobu, ciężko też szacować zarobki na jakim będą poziomie na pewno uzależnione są od naszego nakładu pracy, pewne jest że coś da się zarobić i jest możliwość zarabiania w pewnym stopniu na pół-autopilocie (doglądać trzeba).

Ktoś wcześniej pisał że cena w porównaniu do zarobków za niska moim zdaniem za wysoka co autor z tym zrobi jego sprawa.
Ja skomentuję to tak jak stare powiedzenie handlowe mówi:

Rzecz jest tyle warta, ile ktoś chce za nią zapłacić


//Notka Tutora
Jeśli ktoś ma podejrzenie że recenzowany poradnik jest plagiatem, proszę o kontakt.




RE: Nisza Programy Afilacyjne stawka +3zł - Loretin21 - 16-10-2014 19:51

Dzięki za Reckę Smile !

Niestety ceny nie mogę zniżyć można to spokojnie nabić w 2-3dni dlatego nie jestem gotów oddać tego niżej .

Pozdrawiam !


RE: Nisza Programy Afilacyjne stawka +3zł - Branzolek - 17-10-2014 14:25

Poradnik skierowany do jakiej strony? Eforsa,FS?


RE: Nisza Programy Afilacyjne stawka +3zł - Loretin21 - 17-10-2014 14:46

To nie są suby .


RE: Nisza Programy Afilacyjne stawka +3zł - Kojot21 - 20-10-2014 13:30

http://zapodaj.net/a0f31d74990b9.jpg.html

Rekord dnióweczki ^^


RE: Nisza Programy Afilacyjne stawka +3zł - Loretin21 - 20-10-2014 14:29

Wypłata dziś doszła tak jak sie spodziewałem Smile

Sposob działa prawidłowo

http://i.imgur.com/Sgnfp5J.jpg

Pozdrawiam.


RE: Nisza Programy Afilacyjne stawka +3zł (Jest Recenzja 4 str) - eisxd - 22-10-2014 22:42

Jeśli aktualne to z chęcią zakupię Smile


RE: Nisza Programy Afilacyjne stawka +3zł (Jest Recenzja 4 str) - lucy - 22-10-2014 23:17

kupilabym co to za sposób
znaczy czy to jest skomplikowane zajecie
zmuszajace do kontaktu z kims ?
czy wystarczy ze da sie gdzies linka
odpisz mi na pw by nie zdradzic pomyslu


RE: Nisza Programy Afilacyjne stawka +3zł (Jest Recenzja 4 str) - Branzolek - 22-10-2014 23:54

Co to za stronka? Smile


RE: Nisza Programy Afilacyjne stawka +3zł (Jest Recenzja 4 str) - lucy - 24-10-2014 14:37

chyba wiem co to za stronka
ale zastanawiam sie na kupieniem poradnika