Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Goal Tycoon - Poradnik !!!! Graj i zarabiaj ! ! !! ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Goal Tycoon - Poradnik !!!! Graj i zarabiaj ! ! !! ! (/Temat-Goal-Tycoon-Poradnik-Graj-i-zarabiaj-98555)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Goal Tycoon - Poradnik !!!! Graj i zarabiaj ! ! !! ! - CoinBitZ - 15-10-2014 20:00

Drak inwestycje masz od 10 Euro Smile
Ja niestety jestem w Lidze 3 serie 8 (Ale tylko ze względu na to że zaczynałem w 6 )
Pucharowe przyznam że dopiero co zorientowałem się jak funkcjonują
4 Mecze kwalifikacyjne
Następny tydzień
Mecze o gold


Bez GS ~150 nie ma zazwyczaj co do nich podchodzić

Najbardziej opłacalne są
1. Siedzenia
2. Youth (Najlepiej kupić cały zestaw)
3. Trenerzy

Nie jest to tanie ale pomaga Znacznie szybciej się rozwinąć w energie można inwestować od ~200 GS



Sytuacja 512
GS : Było 180 jest 152
Przeciwnik : Był na poziomie 142 GS Spadł na 120 GS !

Tuż przed meczem 2 zawodników sfaulowanych co obniżyło GS
Całe sczęście sytuacja nadal wygląda na + Dla mnie
Mam nadzieje na wygraną


RE: Goal Tycoon - Poradnik !!!! Graj i zarabiaj ! ! !! ! - maax6 - 15-10-2014 21:09

To dziwne. Trzecia liga ma 4 grupy. Jak w takim razie możesz grać w 8 grupie? Chyba że kraj inny niż polska, ale podejrzewam, że w każdym jest tak samo.
Ja zaczynałem od 6 ligi. Później były 2 awanse, w 4 raz nie awansowałem(byłem 4). Następnie kolejne awanse sezon po sezonie aż do 2 ligi. Tu gram 2 sezon i pozostanę kolejny(3 miejsce). Osobiście przed meczem sprawdzam z kim gram i ustawiam odpowiednio drużynę.
Bonus sezon ustawiam na samym początku sezonu na maxa, w czasie sezonu można go czasem jeszcze trochę podnieść. Kolejne jest ustawienie "postawy". Possesive daje najmniej, agressive najwięcej, z tym że niby większe prawdopodobieństwo kontuzji jest przy agressive. Osobiście się z tym nie zgodzę, bo już miałem kilka kontuzji i na normalnej. Na sam koniec ustawiam bonus za mecz, ale tylko w razie potrzeby.
Mam nadzieję że w kolejnym sezonie nie awansują do 2 ligi zbyt mocne zespoły i spadną jakieś słabe z pierwszej. Wtedy szanse na awans powinienem już mieć dość wysokie. Pozostaną chyba ze 3 zespoły z mojej obecnej 2 ligi które będą na podobnym poziomie do mojego i to z nimi będę przede wszystkim bił się o awans. Kolejny sezon już w poniedziałek. Zobaczymy jak to będzie.


RE: Goal Tycoon - Poradnik !!!! Graj i zarabiaj ! ! !! ! - CoinBitZ - 16-10-2014 10:34

A nie 3.1 Wybacz Big Grin Nie pamiętam skąd wziałem tą ósemkę
Wczoraj zremisowałem 4:4 oczywiście gość użył energi i końcowe GSY przed meczem 160 (on) 144 (Ja)
Dzisiaj dogrywka

Sezon to 3 miesiące ? Sądziłem że jeden Big Grin


RE: Goal Tycoon - Poradnik !!!! Graj i zarabiaj ! ! !! ! - prymul1 - 16-10-2014 11:28

(16-10-2014 10:34)CoinBitZ napisał(a):  Sezon to 3 miesiące ? Sądziłem że jeden Big Grin

Dobrze sądziłeś, 1 sezon to 1 rok życia zawodnika, a na nasze to 1 miesiąc.


RE: Goal Tycoon - Poradnik !!!! Graj i zarabiaj ! ! !! ! - CoinBitZ - 16-10-2014 12:01

Kiedy rusza promocja na youth'ów ( 16 lat przy zakupie)


RE: Goal Tycoon - Poradnik !!!! Graj i zarabiaj ! ! !! ! - draksone - 16-10-2014 13:58

Mnie wrzucili od razu do 4 ligi,ale spadne bo mam ostatnie miejsce:-) 39 sg przy max bonus match i sezon,po dwoch tygodniach
@maax6
Długo grasz ? Ile juz zarobiles ?


RE: Goal Tycoon - Poradnik !!!! Graj i zarabiaj ! ! !! ! - maax6 - 16-10-2014 15:22

Gram tak jak napisałem wcześniej. Łącznie wyjdzie 7 sezonów jeśli dobrze liczę. Zarobki na razie przeznaczam tylko na zakup zawodników. Nie ma tego raczej zbyt wiele. Może kilka € się uzbiera. Sezon to miesiąc. Chyba nikt tu nie mówił że trzy.
Młodych jakiś tydzień temu kupowałem i byli sami 16 latkowie. W trzeciej lidze takie punkty mają drużyny? To nieźle. Moja ma w porywach do 150 jak kontuzji nie mam i dam bonusy na maxa.


RE: Goal Tycoon - Poradnik !!!! Graj i zarabiaj ! ! !! ! - CoinBitZ - 17-10-2014 20:46

Moja drużyna znów wygrała mecz w pucharze Smile 128tka ósemka wygrana !!! Smile

**Grasz już a nie jesteś moim poleconym ? Wyślij swój nick na pw jesli potrzebujesz pomocy i analizy twojej drużyny


RE: Goal Tycoon - Poradnik !!!! Graj i zarabiaj ! ! !! ! - draksone - 19-10-2014 10:59

@Coinbitz
też jestem twoim poleconym,a jakoś nie odpisujesz Wink
Ściągacie zawodników z treningum,czy cały czas trzymacie ?? Jak tak to o których godzinach ?

Gdzie można znaleźć dowody wypłat z tej strony ??


RE: Goal Tycoon - Poradnik !!!! Graj i zarabiaj ! ! !! ! - prymul1 - 19-10-2014 19:56

draksone, ja osobiście cały czas trenuje swoich zawodników, nigdy ich nie śćiągam,
trening codziennie o 11:00 Smile