Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
linkshrink.net Kolejny skracacz ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: linkshrink.net Kolejny skracacz ! (/Temat-linkshrink-net-Kolejny-skracacz-98091)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: linkshrink.net Kolejny skracacz ! - Kickster - 16-10-2014 17:26

A ja mam tam 4,30 czemu nie dobilem do wyplaty xD teraz to juz mi sie nawet nie chce


RE: linkshrink.net Kolejny skracacz ! - JaTuDensze - 10-02-2015 09:21

Z racji tego ze shorte leci w ch** odswieżam temat Smile Obecnie duzo lepsze stawki Smile Sam zarabiam na tych 3 serwisach pozdro!


RE: linkshrink.net Kolejny skracacz ! - cfunny - 11-02-2015 14:12

klikam account -> payment details, wybieram Withdrawal Method, wpisuję id, hasło i wyskakuje Invalid Password.. Wie ktoś o co może chodzić? Dane wpisuję dobre... Angry


RE: linkshrink.net Kolejny skracacz ! - Kickster - 11-02-2015 14:20

Moze jest inwalid haslo xd


RE: linkshrink.net Kolejny skracacz ! - cfunny - 11-02-2015 14:25

nie pomogłeś Undecided Undecided Undecided


RE: linkshrink.net Kolejny skracacz ! - xsebax - 11-02-2015 15:56

(11-02-2015 14:12)cfunny napisał(a):  klikam account -> payment details, wybieram Withdrawal Method, wpisuję id, hasło i wyskakuje Invalid Password.. Wie ktoś o co może chodzić? Dane wpisuję dobre... Angry

Jesli jestes pewny, ze wpisujesz dobry Password to polecam skontaktowac sie z supportem, nie ma najmniejszego problemu z uzyskaniem odpowiedzi. Reaguja bardzo szybko.


RE: linkshrink.net Kolejny skracacz ! - cfunny - 13-02-2015 14:32

ok. Napisałem, pomogli, jest już OK Smile
Bardzo fajny skracacz, miły support, polecam Big Grin


RE: linkshrink.net Kolejny skracacz ! - Mksiak - 13-02-2015 21:29

Dlaczego nie działa opcja rejestracji i wiadomo kiedy będzie aktywna?


RE: linkshrink.net Kolejny skracacz ! - SokoleOko - 14-02-2015 13:12

jak zrobić ze jak ktoś wejdzie na jakiś post na moim blogu to wyskakuje linkshrink ? bo udalo mi sie zrobic ze jak ktos wejdzie na strone glowną na moim blogu ale jak zrobic zeby wszedzie to wyskakiwalo to nwm ;/
mam wordpressa


RE: linkshrink.net Kolejny skracacz ! - MilanFan - 27-02-2015 23:03

Ktoś może ma jakieś info, kiedy znów będzie można się rejestrować? Smile