Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Poradnik dla osób początkujących - adf.ly - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Poradnik dla osób początkujących - adf.ly (/Temat-Poradnik-dla-osob-poczatkujacych-adf-ly-97973)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Poradnik dla osób początkujących - adf.ly - vectorass - 05-12-2014 21:39

Przerobiony? Gdzie przerobiony?
[Obrazek: 4SNOLkk.png]

Wypraszam sobie takie zarzuty.
+ Zapraszam do mojego dziennika gdzie masz to potwierdzone screenami Wink
(27-11-2014 17:49)migda009 napisał(a):  nie Smile moze 5 lat temu tak, ale napewno nie teraz Big Grin
jakby ktos zarabiał 20$ na czyms bez zadnego wysiłku myslisz ze by napisał bezplatny poradnik i kazdemu go udostepnil?

Już nie zarabiam w ten sposób Wink dlaczego Wy wszyscy musicie być tacy zachłanni. Odrobina myślenia i da się wyciągnąć takie kwoty na sposobie, który tu opisałem. Daję Wam podpowiedzi i nową możliwość a Wy tylko potraficie człowieka posądzać o przekręty...
[/quote]


Pierwszy raz widzę żeby na wykresie z Adf.ly były takie "końcówki".

[Obrazek: image.jpg]


RE: Poradnik dla osób początkujących - adf.ly - popekuni - 09-12-2014 12:11

Trudno się mówi Wink Ważne, że kasa jest. Nie musisz mi wierzyć nawet gdy Ci screeny pokazuje Wink Co? Może z PP dowód wypłaty?


RE: Poradnik dla osób początkujących - adf.ly - .::bobi::. - 12-01-2015 22:56

Ej panowie kolega pokazuje całkiem fajny sposób na potencjalnych klikaczy, w końcu nie jest to jakieś głupi spam po grupach typu patrzcie jakie mam fajne cycki Big Grin Szkoda że sam na to nie wpadłem wcześniej Big Grin a tak wgl z adflaja można nawet bez dużego wysiłku fajne kieszonkowe sb zarobić Big Grin


RE: Poradnik dla osób początkujących - adf.ly - domson - 13-01-2015 17:20

Bardzo prosty i skuteczny sposób, wystarczy ruszyć trochę głową, dodać kilka bajerów, a dniówki będą 30$+. Big Grin


RE: Poradnik dla osób początkujących - adf.ly - adios123 - 17-01-2015 15:24

jestem ciekaw, robie cos podobnego na wielu grupach i nawet dolara nie ma


RE: Poradnik dla osób początkujących - adf.ly - LUKZOM - 23-01-2015 11:58

Huh


RE: Poradnik dla osób początkujących - adf.ly - KosaaxD - 23-01-2015 15:12

Wydaje mi sie ze po prostu ludzie znaja adfly shorte, i rozne skrocone linki , przeciez na tych grupach jest taki spam od sub-sms ze co 2 post to jest sub-sms , a wiec po prostu w to nie beda klikac


RE: Poradnik dla osób początkujących - adf.ly - Krakersik - 23-01-2015 15:18

No baaa. Nie można klepać ciągle tego samego i liczyć na dolary. Tylko pomysłowi coś osiągają Smile


RE: Poradnik dla osób początkujących - adf.ly - varmanpl - 25-01-2015 12:44

Czym maskować najlepiej linki z adfly? Uzywam xurl ale nie nalicza mi nic : / , dla proby weszłem przez tora i nie wyświtliło się żadne wejście.


RE: Poradnik dla osób początkujących - adf.ly - mcbabcia - 03-02-2015 17:22

nie bardzo czaje jak mam go zamaskować, moglby mi ktos wytlumaczyc ? :-) przydatny poradnik, zaraz zabieram sie do roboty Tongue