Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Francja + oferty pracy = zarobek dla początkujących - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Francja + oferty pracy = zarobek dla początkujących (/Temat-Francja-oferty-pracy-zarobek-dla-poczatkujacych-97391)

Strony: 1 2 3 4


RE: Francja + oferty pracy = zarobek dla początkujących - xXxIzuLQaxXx - 24-10-2014 18:41

Witam! I jak, próbował ktoś tej metody? Jestem osobą z okropnymi wyrzutami sumienia, ale szczerze mówiąc wolę to niż pokazywanie tyłka na kamerce, a na takie coś też się natknęłam..

Czytam te Wasze poradniki, i jestem bardzo wdzięczna za coś mądrego, mimo, że nie zawsze są to metody "moralne" hehe Wink Bo tak, przecież na sub sms to też naciąganie..

Mam jeszcze kilka pytań, np jeżeli o te skracacze chodzi, i te nisze, itd ale to już poszukam sobie odpowiedzi, najwyżej będę pisała z zapytaniem w odpowiednim miejscu ;p

Pozdrawiam!


RE: Francja + oferty pracy = zarobek dla początkujących - PaulRcootiC - 24-10-2014 21:26

Czy tylko ja tak mam ze musze jakas tam platna opcje promowania na olx.fr wybrac ? Prosze o pomoc w wystawieniu tego "fake'a" Big Grin


RE: Francja + oferty pracy = zarobek dla początkujących - xXxIzuLQaxXx - 26-10-2014 11:20

Nie wiem, nie dawałam na olx, ale w innych też natrafiłam na płatną opcję przy wystawianiu ogłoszenia o pracę, było to około 6 $ czy euro, no ;D zrezygnowałam.


RE: Francja + oferty pracy = zarobek dla początkujących - gruczar - 31-10-2014 09:34

W Polsce ogłoszenia o pracę to bieda. Nie od dziś na oferta.pl i na olx.pl ludzie podają np. numery 0700, żeby ludzie dzwonili w sprawie pracy i nabijali zarobek. Teraz numer 0700 do zarabiania może mieć każdy Janusz z ulicy, więc trudne to nie jest. Była też moda na umieszczanie ogłoszeń nieruchomości i prośba o przesłanie smsa o treści "proszę o kontakt" na numer 7999 i tak też ludzie sobie zarobkowali. Bezrobotnych w Polsce lepiej wykorzystać do normalnej pracy i jak już coś zarobią to wtedy i to im zabrać subami czy innymi ofertami, aż się nauczą że za darmo umarło Smile. I polecam w tej francuskiej metodzie przed ofertą sub dać jeszcze jakiś skracacz jak shorte to wtedy nawet jak ktoś nie kupi suba to i tak na nim coś ugramy.