Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Adresy do team-ów F1 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Adresy do team-ów F1 (/Temat-Adresy-do-team-ow-F1-9601)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Adresy do team-ów F1 - Driver - 13-07-2010 20:51

Ja pisze do nich cos takiego i nic

Cytat:Hi. I'm fan TOROROSSO .I live in Poland . I watches F1 every Friday,Saturday and Sunday. I very,very like you.Can you send me a calendar and autographs?

First name: Karol

Last name: N......

Address:ulica,numer

City:Miasto

Zip-Code:00000

Province: MZ


I am waiting for e-mail !

Greet,Karol

Czy ja dobrze wypełniam dane ? bo jeszcze do mnie nic nie doszło?


RE: Adresy do team-ów F1 - omisiu - 14-07-2010 08:10

Ja właśnie wczoraj dostałem list od TORO ROSSO a w kopercie były 2 pocztówki z autografami Buemiegi i Algersuariego. Najprawdopodobniej oryginalne Tongue


RE: Adresy do team-ów F1 - sadek - 16-07-2010 20:31

a ja dzis tez od STR dokladnie to samo, autografy wydaja sie byc orginalne Tongue


RE: Adresy do team-ów F1 - tomekrajdy - 20-07-2010 21:38

Ja dostałem od FORCE INDIA taki list


Thank you for your email and your interest in Force India Formula One Team, India’s first-ever entry into top-flight motorsport. We very much appreciate your support and hope it will continue for many seasons to come.

We are sorry, but as you will appreciate we receive many requests from supporters and are unable to fulfil every request, as much as we would like to!

May we suggest that you register with the Force India fan site http://www.club.forceindiaf1.com where you can chat to like-minded fans, download exclusive wallpapers and ringtones and purchase team merchandise. Throughout the season we also run regular competitions to win signed goods.

Signing up is completely free – we hope you will join the Force India community very soon!

Thank you again for your support,

Press Office.


RE: Adresy do team-ów F1 - Tiger04 - 31-07-2010 09:06

Niestety Mercedes GP też nie wyśle ='(


RE: Adresy do team-ów F1 - michal2612 - 01-08-2010 00:36

Również otrzymałem Oryginalne autografy od Torro Rosso


RE: Adresy do team-ów F1 - marcin205 - 01-08-2010 01:16

Sauber do tej pory mi tylko przysłał,mercedes nie wysyła bo za duzo ludzi chce,reszta cisza


RE: Adresy do team-ów F1 - Pain777 - 01-08-2010 15:18

wysłałem Big Grin zobaczymy czy przyslą Big Grin


RE: Adresy do team-ów F1 - endru - 06-08-2010 07:15

(RedBull Racing) Wysłane około 3.07. dostałem po miesiącu list z pocztówkami i podpisami (drukowane) .


RE: Adresy do team-ów F1 - Leopard - 06-08-2010 09:32

Ja nie dostalem od Toro Rosso w ogóle, a szkoda :[.