Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik pracy szantu - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabiam.com (/Forum-Zarabiam-com-166)
+--- Dział: Dziennik Pracy (/Forum-Dziennik-Pracy-352)
+--- Wątek: Dziennik pracy szantu (/Temat-Dziennik-pracy-szantu-91731)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Dziennik pracy szantu - szantu - 03-06-2014 21:34

Nie mam inny sposób Smile ale czasami też korzystam z opcji dla leniwych Smile


RE: Dziennik pracy szantu - szantu - 04-06-2014 18:54

Witajcie
Dzisiaj dzień trochę słaby tylko 5 leadow, myślę że dzisiaj wpadnie jeszcze 6 Smile i zakończę ładnie dniówkę Huh. Do zobaczenia o 21 na podsumowanie dnia zapraszam, a pod postem mam coś dla was

[Obrazek: konwersja.jpg]


RE: Dziennik pracy szantu - szantu - 04-06-2014 20:07

Podsumowanie dnia
Dzisiaj dzień nie był zbyt udany ale nie najgorszy. 6 leadów jest z czego bardzo się ciesze chociaż mogło być lepiej. Dzisiaj jeszcze będę szukał nisz i położę się spać. Myślę również nad założeniem bloga ale to jeszcze jest w planach dopiero Smile. Chciałbym żeby w 1 dzień było 10 leadow hmm może jutro będzie ten dzień? No nic ja kończę. Do zobaczenia jutro !!

Kurcze co raz bardziej to mnie uzależnia dobiłem do 8 leadow. Może jeszcze 2 wpadną ale wątpię chociaż nie mówię zę nie cieszył bym się Smile


RE: Dziennik pracy szantu - szantu - 05-06-2014 18:45

Wczoraj było nawet fajnie dzisiaj klapa tylko 1 lead Sad


RE: Dziennik pracy szantu - WujRock - 05-06-2014 18:53

Twoja konwersja mnie szokuje Tongue


RE: Dziennik pracy szantu - szantu - 05-06-2014 18:55

Moja konwersja na dziś do 1.33% Sad


RE: Dziennik pracy szantu - szantu - 05-06-2014 20:03

Podsumowanie dnia
Dziś 4 leady wpadły tylko Sad to za mało muszę jeszcze 2 zdobyć wtedy będzie w miarę dobrze Smile ale za to podczas całej kariery na FS zarobiłem 66,50 zł dlatego dopiszę sobie tę kwotę do zarobionych Smile hmm dziś poszukam również jeszcze nisz bo konwersja 3,66% to jest stanowczo za mało Smile pozdrawiam serdecznie

Kurcze i chyba 2 sms nie wpadną Sad trudno muszę to przeżyć :/ idę szukać niszy Smile


RE: Dziennik pracy szantu - szantu - 05-06-2014 21:27

Witajcie dzisiaj skończyło się na 5 leadow. Ale jest coś dobrego podenerwowałem trochę hejterów którzy wyzywali mnie od debili Big Grin tzn. kilka teskstów i całe forum w moim spamie Smile czuję że spełniłem obowiązek obywatelski Big Grin hah dobranoc wszyzstkim


RE: Dziennik pracy szantu - szantu - 06-06-2014 15:18

Witajcie drodzy czytelnicy
Zacząłem pracować jakieś półgodziny temu i 2 leady już wpadły. Wczorajszy dzień skończył się na 6 leadach Smile bo ostatni wszedł jeszcze o 23;42 Big Grin. Zapraszam wszystkich na podsumowanie dnia o godzinie 21 Smile


RE: Dziennik pracy szantu - Arivi - 06-06-2014 16:20

Wnioskuje, ze spam w grupach Tongue ?