Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Co myślicie o MLM ? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Dyskusja o Zarabianiu (/Forum-Dyskusja-o-Zarabianiu-248)
+--- Wątek: Co myślicie o MLM ? (/Temat-Co-myslicie-o-MLM-91583)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Co myślicie o MLM ? - sirkawon - 05-06-2014 22:23

Niestety mentalność ludzi z tego kraju jest taka że nie ufają w takie systemy Smile
Przy dobrym systemie rozwoju i ciągłym rozwijaniu się po paru miesiącach są fajne sumki Wink

Wystarczy inwestować, zapraszać nowych, pomagać im, a później nie martwić się o nic Smile
Zainteresowanych zapraszam do tematu z mojej sygnaturki.


RE: Co myślicie o MLM ? - Resick - 05-06-2014 22:29

Jakiś czas temu spotkałem się ze stwierdzeniem,że Polacy to dziwny naród,mianowicie:chcą zarobić miliony w tydzien,najlepiej zaczać w piątek po południu i skończyć w poniedziałek rano.Po prostu chcieliby zarobić dużo-szybko i bezpiecznie.Wyjaśni mi ktoś skąd się ta głupia "przypadłość" wzięła?


RE: Co myślicie o MLM ? - UmCyK - 05-06-2014 22:51

No ale wchodzić do MLN bez zapraszania ludzi nie ma sensu. Czyli coś w tym jest, do puki nie zaprosisz kogoś kto wpłaci kase ty nic ni otrzymasz.


RE: Co myślicie o MLM ? - sirkawon - 05-06-2014 23:12

Rozważ kto normalny z Twoich znajomych bądź rodziny by w to wszedł i ma też dużą ilość znajomych oraz nie boi się zagadać do nich z taką ofertą. Wystarczy przedstawić nasze argumenty z forum oraz jak w moim przypadku filmik który wrzuciłem do tematu z sygnatury. Ja wiem że jest ciężko, ale moi znajomi na szczęście mi zaufali oraz parę zupełnie obcych osób i jakoś się to rozrasta. Nie może też być tak że ogarniesz np. 3 osoby i sobie to olejesz. Cały czas szukaj nowych, pomagaj tym co są pod Tobą. Struktura do której należę (w chu... ludzi) oraz którą tworzę działa właśnie na takiej zasadzie że wszyscy wszystkim pomagają. Co mi z tego że ogarnąłem już kilkanaście osób, skoro wiem że pode mną są osoby które też chcą zarobić i werbuję cały czas nowych, bo w końcu jest to zysk nie tylko tych pode mną, ale również mój! Wink


RE: Co myślicie o MLM ? - sheko12 - 06-06-2014 05:51

sirkawon - Ogółem w tej chwili namawiasz/przekonujesz nas swoją ofertą, w każdym swoim poście to wypisujesz - przystopuj.


UmCyK, na tym to polega, np ja jestem liderem, zbudowałeem sieć konsumencką która ma dajmy na to 150 osób, zaprosiłem np kowalskiego na przedstawienie mu oferty, wytłumaczyłem wszystko i tak dalej, okej, kowalski rejestuje się z refa, ponieważ ja jestem jego tak zwanym ''mentorem'' przez cały ten biznes, póki on sam nie nauczy się go robić, kowalski właśnie stał się moją 151 osobą która uczy się robić ten biznes.

Aczkolwiek jakieś pare miesięcy Wwcześniej zaprosiłem Maćka, a ten z koleii nie potrzebuje pomocy, gdy dzięki mnie, wie jak ten biznes robić, taki Maciek zaczął budować swoją grupę, Maciek zaprosił Magde, Kacpra, Jakuba itp, i tak jego grupa się tworzy, tak samo zaczyna kowalski gdy nabędzie wiedze itd itd.
Każdy jest liderem grupy i każdy z tej grupy ma szanse nim zostać, wiele osób odpuszcza sobie, i grupa maleje, z tego powodu, że nie chce im się działać, iż biznes nie dla nich i masa innych wymówei historii teg typu, a taki Maciek i Kowalski nie rezygnują i reszta ich grup/ludzi też nie.

Każdy, który się anagażuje osiaga sukces prędzej czy póżniej, w piramidzie osiągają go jedynie ''zalożyciele tek grupy''


RE: Co myślicie o MLM ? - Resick - 06-06-2014 10:08

(05-06-2014 22:51)UmCyK napisał(a):  No ale wchodzić do MLN bez zapraszania ludzi nie ma sensu. Czyli coś w tym jest, do puki nie zaprosisz kogoś kto wpłaci kase ty nic ni otrzymasz.

W MLM firmy wypłacają procent od sprzedanych przez nią samych produktów,więc to jest logiczne(tak mi się przynajmniej wydaje).Jeżeli ktoś się zapisuje TO TY DOPIERO WTEDY DOSTAJESZ PROWIZJE JAK OSOBA POLECONA KUPI PRODUKT.Gdzie tu jest piramida?Po prostu firma dzieli się cześcią dochodu z dystrybutorem,ponieważ dzięki niemu ma większą sprzedasz.Mam nadzieje,że dobitnie to wyjaśniłem Big Grin


RE: Co myślicie o MLM ? - UmCyK - 06-06-2014 10:14

Ok rozumiem potrzeba pod sobą ludzi zeby zaczac zarabiać, troche piramidy jest.
Dzieki za pomoc.


RE: Co myślicie o MLM ? - Resick - 06-06-2014 11:26

(06-06-2014 10:14)UmCyK napisał(a):  Ok rozumiem potrzeba pod sobą ludzi zeby zaczac zarabiać, troche piramidy jest.
Dzieki za pomoc.

To,że to wygląda jak piramida to nic złego.Piramidami są korporacje,bo tam najwięcej zarabiają ludzie na górze,w mlm nie ma takiej reguły.


RE: Co myślicie o MLM ? - sirkawon - 06-06-2014 12:08

(06-06-2014 05:51)sheko12 napisał(a):  sirkawon - Ogółem w tej chwili namawiasz/przekonujesz nas swoją ofertą, w każdym swoim poście to wypisujesz - przystopuj.

Ludzie się pytają o MLM to polecam im tą ofertę, bo przy okazji dowiedzą się wszystkiego czego chcą Wink wiadomo że nie wszystkie MLM są identyczne Wink tyle ode mnie w tym temacie..


RE: Co myślicie o MLM ? - Orimanago - 06-06-2014 14:18

Trzy podstawowe sprawy w MLM:

1. Produkt którego używam
2. Czy używa takich produktów ktoś jeszcze?
3. Czy mam 1 godz. dziennie by budować biznes

A. Zostaw znajomemu te zasady
B. Przejdź do pkt. 1. z kolejnym znajomym

Kto jest zainteresowany najprostszym MLM
opartym na powyższych zasadach zapraszam do
ORIFLAME

Najgorsza w MLM jest wiedza, bo ona zmusza do myślenia, apatii i bezczynności.
Ułatwia wypranie mózgu bez Vanisza, tak że:
np.
auto które TY SAM SOBIE bierzesz w leasing nazywają autem otrzymanym od firmy
a firma jedyne co Ci płaci, to opłata za wykorzystanie powierzchni reklamowej na tym aucie,
ale tylko jeśli spełnisz określone warunki obrotów i werbunku.
W innej sytuacji TWÓJ leasing Twój problem.