Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Hajs się zgadza - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Hajs się zgadza (/Temat-Hajs-sie-zgadza-91539)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14


RE: Dziennik wszystkiego związanego z wypłatami itp xd - zozols1 - 26-05-2014 21:19

Tak gram w lola, a awatar tak dla odpału kiedyś dodałem. Wcześniej był tam Naruto Big Grin Co do Fp to Ty chcesz wrzucać reklamy przy takiej oglądalności ? Przy 2k like będziesz miał 0 - 30 zł dziennie, a po jakimś czasie zniszczysz potencjał i ludzie będą omijać i krytykować Twój Fp. Tak szybko wbijasz like, że chcesz do 2k wbić? Same wpadają czy może jakaś reklama( spam) czy też komuś płacisz za reklamę ? Big Grin Sam prowadzę Fp i ma obecnie 6700 like. pierwsze 5k szło jak szczała po 1k dziennie, a gdy zasięg zmniejszyli to idzie po 30 - 50 like dzniennie ;-/ porażka. Jeszcze na nim nie spamiłem reklamami i nie mam zamiaru tego robić Big Grin


RE: Dziennik wszystkiego związanego z wypłatami itp xd - quake3Dpro - 26-05-2014 21:25

Ja na addmefast zbieram punkty, niestety nie botem bo mi nie działa. Ale potem to wymieniam na lajki do fanpejdża. I idzie. Big Grin


RE: Dziennik wszystkiego związanego z wypłatami itp xd - zozols1 - 26-05-2014 21:39

Ale wiesz, że te lajki są sztuczne i takie prowadzenie Fp nie ma sensu... ile like pod postami? 100 takich lajków jest takiej samej wartości jak 10 zwykłych ponieważ tamte lajki są klikane przez innych użytkowników tego serwisu, którym zależy na tym samym co Tobie ;-/ W ten sposób nie zarobisz na Fp Big Grin Takie jest moje zdanie.


RE: Dziennik wszystkiego związanego z wypłatami itp xd - quake3Dpro - 27-05-2014 15:45

No żaden problem. A jaką polecacie dać nazwę? To postaram się go jakoś ukierunkować w dobrą stronę. Smile Bo myślę że muszę dać inną nazwę na ten czas... taką która będzie przyciągała zwykłych ludzi a potem jakiś spam tam zrobić. Tongue


RE: Dziennik wszystkiego związanego z wypłatami itp xd - zozols1 - 27-05-2014 15:57

To nie jest takie łatwe jak Ci się wydaje Tongue Bo po tym co piszesz wnioskuje, że myślisz, że w 1 miech wbijesz 5k . A to jest ciężka sprawa od zera bez reklam itd ;/


RE: Dziennik wszystkiego związanego z wypłatami itp xd - quake3Dpro - 27-05-2014 16:45

Dobra, zastosowałem się do Twojej rady i założyłem nowego FP. Nie jestem pewny czy opłaca mi się założyć nową stronę (WWW) na darmowym hostingu... bo na płatnych zawsze się bardziej opłaca, ale na ten czas brak środków. ;x


RE: Dziennik wszystkiego związanego z wypłatami itp xd - quake3Dpro - 28-05-2014 12:46

Siema! Dzisiaj wyjątkowo szybko w domu jestem. Big Grin A więc do rzeczy. Plany na dzisiaj:
-wpisy na blogu
-komentarze z nowego FP
-zainstalowanie wordpress (bo się nad tym męczę...)
-ogarnąć firesub, ale nie tak normalnie. Pewien ziomek zgodził się pomóc mi w rozpoczęciu zabawy na właśnie tym serwisie, a on trochę już w tym biznesie jest. Smile

To tyle, na dzisiaj nie mam wysokich wymagań, najbardziej jednak mi zależy żeby to firesub, wiedzieć jak zacząć itp. Smile


RE: Dziennik wszystkiego związanego z wypłatami itp xd - Pitek236 - 28-05-2014 12:53

quake3Dpro Znasz się może na pozycjonowaniu bloga? Jeśli tak odezwij się na Pw Smile


RE: Dziennik wszystkiego związanego z wypłatami itp xd - quake3Dpro - 28-05-2014 13:42

Coś Ty! Sam mam problem z zainstalowaniem wordpress Xpokerface
Mój największy problem pochodzi z laptopa który mnie już wkur.. 4
Jak uzbieram hajsy to zbieram na lepszego lapka ! XD
A przy okazji wiem tyle że najlepiej na bloga zainstalować wordpress i wtyczkę do wordpress - seo czy jakoś tak, ona sama po części optymalizuje bloga. Co z tym idzie więcej wyświetleń i tak dalej. Dzisiaj muszę to skończyć bo mnie to wkurrrrrrrrr (nie wiem czy można tu przeklinać, wolę nie). Z niczym sobie nie radzę, jak tego nie zrobię dzisiaj to prawdopodobnie nie jestem stworzony do zarabiania w necie. ;x Przy okazji grzmi u mnie więc będę musiał wszystko wyłączyć -.- A laptop przy okazji sam się wyłącza. SAM. Kurfffa mać no, z takim tempem nic nie osiągnę! ;x


RE: Dziennik wszystkiego związanego z wypłatami itp xd - Pitek236 - 28-05-2014 13:49

Nie można przeklinać ;d Ja za to dostałem ostrzeżenie ;d