Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
FireCPA system poleconych? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: FireCPA system poleconych? (/Temat-FireCPA-system-poleconych-91433)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: FireCPA system poleconych? - Lukines - 25-05-2014 11:31

W takim razie , ogarniamy jakieś forum ? Czy tutaj można załozyć dział "Ala ukryte" tylko dla tej grupy osób? Bo zapowiada się ciekawie Wink


RE: FireCPA system poleconych? - AnnaKa - 25-05-2014 11:35

Tutaj działu nie dostaniesz. Już był problem żeby FireCPA miało swój dział tutaj na forum i musi mieć go u konkurencji.
Myślę że najlepiej byłoby założyć prywatne forum gdzie byśmy zrobili tak:

Dyskusja Ogólna
Metody / Poradniki
Zarobki
Pytania / Prośby
Materiały (boty, programy)

Dostęp tylko dla osób które są przyjęte.
A co do systemu myślę że byłoby to super rozwiązanie. Osobiście bym też negocjował Wam stawki z Arturem jeżeli faktycznie byście sumiennie pracowali.


RE: FireCPA system poleconych? - Lukines - 25-05-2014 11:39

Powiem Ci tak Smile Sumiennie pracowanie z moimi botami skracalo się do ustawienia ich na kompie i klikniecia start Smile

PS. Może przesadziłem ale wiecie oco chodzi ;D


RE: FireCPA system poleconych? - AnnaKa - 25-05-2014 11:42

Wiem o tym dlatego wierzę że metoda którą Ci dałem jakiś zysk Ci przyniesie. A co do ASKMe Pro niestety ale tam zarabić będzie bardzo ciężko. Ja napisałem sobie listę zadań na każdy dzień jak zarobić około 100$ myślę że efekty bedą jak dostanę stałe łącze bo póki co niestety mnie internet strasznie ogranicza co uniemożliwia mi pracę.


RE: FireCPA system poleconych? - Anonimowy009 - 25-05-2014 11:51

To stawiamy własne zamknięte forum, czy może zamkniętą grupę na face?


RE: FireCPA system poleconych? - Lukines - 25-05-2014 11:54

Na tej metodzie zarobiłem narazie 30$ ale codziennie wpada coraz wiecej Smile I jeśli bym pracował wiecej to bym miał spokojnie po 10/20$ dziennie. Wręcz jestem tego pewien , lecz teraz mam bardzo mało czasu.

Ja bym stawiał na forum.


RE: FireCPA system poleconych? - AnnaKa - 25-05-2014 11:55

Również bym stawiał na forum a nie na grupę.


RE: FireCPA system poleconych? - Anonimowy009 - 25-05-2014 11:58

To kto to bierze na siebie postawienie forum?
I stawiamy na płatnym hostingu i domenie, czy na początek na darmowej?


RE: FireCPA system poleconych? - Lukines - 25-05-2014 11:58

@AnnaKa , widziałem że na FireCPA jest zakładka "FORUM" i przekierowanie jest na "#" , jeśli zrobilibyśmy w miarę ogarniete fourm , To można by było je podpiąć właśnie pod FireCPA z ukrytym dzialem dla naszej grupy, Ciekawe czy Artur by sie zgodził na takie coś.


Odp: FireCPA system poleconych? - casualsprojects - 25-05-2014 12:06

Mogę udostępnić hosting pod forum, wydaje mi się że ten co mam powinien wystarczyć Wink

Wysyłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2