Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik
Jak masowo zaprosić dużą ilość osób do grona znajomych na FaceBooku? - Wersja do druku


+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Poradniki dotyczące Zarabiania przez Internet (/Forum-Poradniki-dotyczace-Zarabiania-przez-Internet-279)
+--- Wątek:
Poradnik
Jak masowo zaprosić dużą ilość osób do grona znajomych na FaceBooku? (/Temat-Jak-masowo-zaprosic-duza-ilosc-osob-do-grona-znajomych-na-FaceBooku-91035)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Jak masowo zaprosić dużą ilość osób do grona znajomych na FaceBooku? - sirkawon - 25-06-2014 19:45

Kod:
var inputs = document.getElementsByClassName('_42ft _4jy0 FriendRequestAdd addButton _4jy3 _517h');
for(var i=0; i<inputs.length;i++) {
inputs[i].click();
}

Działa perfekcyjnie Wink


RE: Jak masowo zaprosić dużą ilość osób do grona znajomych na FaceBooku? - niitrro - 26-06-2014 16:55

Dzięki działa świetnie na pewno się przyda.


RE: Jak masowo zaprosić dużą ilość osób do grona znajomych na FaceBooku? - galski.pawel - 20-07-2014 17:44

Działa wam to? Bo mi nie Sad


RE: Jak masowo zaprosić dużą ilość osób do grona znajomych na FaceBooku? - 4Colors - 27-07-2014 16:41

Bardzo fajny skrypt Smile
Niestety po czymś takim często dochodzi do weryfikacji zdjęć "znajomych" facepalm


RE: Jak masowo zaprosić dużą ilość osób do grona znajomych na FaceBooku? - dixtel - 27-07-2014 17:07

(27-07-2014 16:41)4Colors napisał(a):  Bardzo fajny skrypt Smile
Niestety po czymś takim często dochodzi do weryfikacji zdjęć "znajomych" facepalm
Ta...
Miałem konto 3 dni i wszedłem rano a tu weryfikacja "znajomych" ... nawet nie wiadomo kto to jest...


RE: Jak masowo zaprosić dużą ilość osób do grona znajomych na FaceBooku? - karol9919 - 31-07-2014 21:14

Ale jeśli zweryfikujecie konto SMSem to wam to nie wyskoczy. Dobrze jest kupić konto bo jak sie zarabia to się opłaca. a i zapraszać trzeba z umiarem Smile


RE: Jak masowo zaprosić dużą ilość osób do grona znajomych na FaceBooku? - Kubala94 - 05-08-2014 16:42

Potwierdzam , działa wyśmienicie Wink


RE: Jak masowo zaprosić dużą ilość osób do grona znajomych na FaceBooku? - PlayR - 06-08-2014 10:02

Jeśli chcecie zaprosić mniejszą liczbę osób to w drugiej linijce zamiast "inputs.length" wpisujecie ile. Niby nic ale mniejsza szansa na bana xD


RE: Jak masowo zaprosić dużą ilość osób do grona znajomych na FaceBooku? - czesiuleczek - 06-08-2014 17:46

Ale po co zapraszać dużo znajomych jak za to sie dostanie weryfikacje? To trzeba powoli max 100 dziennie, a nie z motyką na księżyc


RE: Jak masowo zaprosić dużą ilość osób do grona znajomych na FaceBooku? - Lexarr - 08-08-2014 23:48

Chyba działa
I mimo że konto było zweryfikowane telefonicznie musiałem jeszcze raz wpisać kod z smsa Smile

na drugim koncie captcha Smile