Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Konta Facebook - Realne! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Konta Facebook - Realne! (/Temat-Konta-Facebook-Realne-89464)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Konta Facebook - Realne! - Papass - 17-04-2014 11:50

Odradzam korzystania z usług tego użytkownika. Wszystkie konta jakie sprzedaje pochodzą z niewiadomego źródła i są to profile prawdziwych osób, na co dzień korzystających z FB. Także chciałbym zauważyć, że podobnie autor tematu, jak i wszystkie osoby wykorzystujące te konta na własne potrzeby muszą liczyć się z późniejszymi konsekwencjami.
No i poza tym, zastanówcie się, czy chcielibyście aby inne osoby miały dostęp do waszych wiadomości, zdjęć itp. i wykorzystywali waszą osobę do zarobku, spamu itp.


Odp: RE: Konta Facebook - Realne! - damianox1122 - 17-04-2014 15:36

(17-04-2014 11:50)Papass napisał(a):  Odradzam korzystania z usług tego użytkownika. Wszystkie konta jakie sprzedaje pochodzą z niewiadomego źródła i są to profile prawdziwych osób, na co dzień korzystających z FB. Także chciałbym zauważyć, że podobnie autor tematu, jak i wszystkie osoby wykorzystujące te konta na własne potrzeby muszą liczyć się z późniejszymi konsekwencjami.
No i poza tym, zastanówcie się, czy chcielibyście aby inne osoby miały dostęp do waszych wiadomości, zdjęć itp. i wykorzystywali waszą osobę do zarobku, spamu itp.

Czyli na forum zawitał "haker". Ja to widzę tak, keyloggery na kompach gdzie dużo osób z nich korzysta np. szkoła . Taka moja wizja.

Wytapane z Neo V


RE: Konta Facebook - Realne! - bolo9797 - 17-04-2014 16:14

Nie jest to zaden keylogger.. Ludzie!!
Wiem na czym to polega i ludzie to akceptuje... Nie jest to zaden keylogger i inne podobne rzeczy.


RE: Konta Facebook - Realne! - xSiwy - 17-04-2014 16:35

Ci co kupują u mnie konta niech sie wypowiadają w temacie.
Zapraszam do kupna pisać na priv spore gratisy!


RE: Konta Facebook - Realne! - hosezbsk - 17-04-2014 16:50

Myslę że nikt nie pozałuje:)Polecam Siwego kontakt super jak i gratisySmile


RE: Konta Facebook - Realne! - BloNdyN - 17-04-2014 19:57

Rezerwuje 1 pakiet 10 kont. Zaplace jakos niedluo na weekendzie Smile Prosze o dane na pw i linki do profili jak cos Smile


RE: Konta Facebook - Realne! - xSiwy - 17-04-2014 20:36

Okej nie ma problemu jak coś pisz konta będą czekać Smile


Odp: RE: Konta Facebook - Realne! - KarolD - 17-04-2014 21:10

(17-04-2014 20:36)xSiwy napisał(a):  Okej nie ma problemu jak coś pisz konta będą czekać Smile

Powiedz konta kradzione czy ty je robisz?


RE: Konta Facebook - Realne! - xSiwy - 17-04-2014 21:34

@KarolD konta kupiłem hurtowo na pewnym forum.
Dodałem sobie wszystkie osoby do grupy na fb (ich znajomych) i teraz je sprzedaje.
Niestety facebook już zablokował możliwość dodawania znajomych skryptem.
Konta jak dla mnie bezużyteczne chyba, że ktoś zarabia na dawaniu sobie lajków w likeplus czy spamowaniu nimi na fb.


RE: Konta Facebook - Realne! - rybson37 - 17-04-2014 21:44

polecam ! swietne konta Big Grin nie zawiodlem sie