Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zdrapki - Lotto - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-10)
+--- Wątek: Zdrapki - Lotto (/Temat-Zdrapki-Lotto-87540)

Strony: 1 2 3 4


RE: Zdrapki - Lotto - Captain - 24-05-2016 21:26

Wydałem łącznie na przestrzeni czasu grubo ponad tysiąc złoty na zdrapki Lotto + wszystko co z nich wygrywałem (masa wygranych po 5, 10, 20 zł) wydawałem na kolejne zdrapki, czyli łącznie kupiłem zdrapki o wartości około dwa tysiące złoty lub nawet więcej.

Ile to było zdrapek, ile zdrapywania...


I największa wygrana to 100zł w zdrapce za 10zł...


Także ten... nie warto. Ja już więcej nie kupuje. To był swego rodzaju eksperyment, inwestycja, czy uda mi się trafić coś dużego i czy się opłaci... no i się nie opłaciło, jestem mnóstwo pieniędzy w plecy.
Już lepiej byłoby przepalić to i przepić jak @szykiryki ale nie mam z kim, po za tym to nie moje klimaty...


RE: Zdrapki - Lotto - Veres - 24-05-2016 21:36

Lotto i zdrapki to inwestycja dla głupców. Widziałem na YT jednego użytkownika, który kupował kilka tysięcy kuponów w totka i jeszcze nie wygrał głównej wygranej, było kilka 4 i mniejszych sporo, więc jak dla mnie strata czasu i pieniędzy HuhHuh


RE: Zdrapki - Lotto - Captain - 24-05-2016 22:01

(24-05-2016 21:36)Veres napisał(a):  Lotto i zdrapki to inwestycja dla głupców. Widziałem na YT jednego użytkownika, który kupował kilka tysięcy kuponów w totka i jeszcze nie wygrał głównej wygranej, było kilka 4 i mniejszych sporo, więc jak dla mnie strata czasu i pieniędzy HuhHuh

Z tego co czytałem z matematycznych wyliczeń wynika iż aby mieć pewność na trafienie 6 w lotka to trzeba wysłać około 14 milionów kuponów...
Co to jest kilka tysięcy przy tym, niczego nie gwarantuje Tongue


RE: Zdrapki - Lotto - Hopekk94 - 24-05-2016 22:23

moj rekord to 40zl za 2zl lacznie na zero wychodze Tongue ale malo kupuje Smile czasem jak mijam lotto i mam 5luzem to kupie


RE: Zdrapki - Lotto - malena - 25-05-2016 06:44

Ta wygrana na pół miliona była w zdrapce za 10 złotych, ja jeśli kupię, a zdarza się to bardzo rzadko, to najwyżej za 3 złote. W cuda nie wierzę..


RE: Zdrapki - Lotto - Groem - 25-05-2016 08:20

Ja osobiście już dawno zrezygnowałem z usług lotto. Zbyt dużo dowodów krąży po internecie nt. oszustw. Polecam poszukać na yt filmików z 1000 zakładów lotto lub 1000 zdrapek.
Pieniądze osobiście inwestowałbym w co innego.


RE: Zdrapki - Lotto - Veres - 25-05-2016 08:25

(24-05-2016 22:01)Captain napisał(a):  
(24-05-2016 21:36)Veres napisał(a):  Lotto i zdrapki to inwestycja dla głupców. Widziałem na YT jednego użytkownika, który kupował kilka tysięcy kuponów w totka i jeszcze nie wygrał głównej wygranej, było kilka 4 i mniejszych sporo, więc jak dla mnie strata czasu i pieniędzy HuhHuh

Z tego co czytałem z matematycznych wyliczeń wynika iż aby mieć pewność na trafienie 6 w lotka to trzeba wysłać około 14 milionów kuponów...
Co to jest kilka tysięcy przy tym, niczego nie gwarantuje Tongue

Oczywiście zgadzam się z tym, że kilka tysięcy kuponów to i tak za mało, lecz dla przeciętnego Kowalskiego w Polsce to suma kosmiczna na kupowanie tylu kuponów.
Zazwyczaj ogranicza się większość od kilku do kilkudziesięciu, a to złudna nadzieja na wygraną Jerk


RE: Zdrapki - Lotto - aero2 - 25-05-2016 08:29

Zagrałem ostatnio w zdrapki, kupiłem jedną za 1 zł, wygrałem 10 zł, kupiłem za nie 10 zdrapek, wygrałem 7 zł, kupiłem za nie 7 zdrapek, wygrałem 1 zł, kupiłem 1 zdrapkę, przegrałem wszystko i taki morał z tego, że jak sobie nie zarobisz w pracy to nici z pieniędzy, nie ma co liczyć na szybkie wzbogacenie.


RE: Zdrapki - Lotto - Samurai - 25-05-2016 12:15

Mój brat cioteczny miał szczęście, w zdrapce za 2 zł trafił 1000 zł :o