Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik Pracy Varnity- zarobić trochę kaski - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik Pracy Varnity- zarobić trochę kaski (/Temat-Dziennik-Pracy-Varnity-zarobic-troche-kaski-87330)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Dziennik Pracy Varnity - Varnity - 01-04-2014 16:33

Wtorek 1 kwietnia 2014

Dzisiaj dzień jak co dzień, kilka udostępnień i czekam na przynajmniej 1 lead do późnego wieczora.

Poza promowaniem programów zajmuje się już jak wiecie FP na którym wrzuciłem i będę wrzucać na bieżąco posty, jak wiadomo wypromować FP jest dość ciężko chyba że stworzy się coś naprawdę interesującego ale cóż...na chwile obecną używam bota do nabijania punktów.

Dzisiaj wpadło zero leadów ale to nic, skupiam się nadal nad FP. Mam w planach założenie kolejnego FP jeszcze w tym tygodniu.


RE: Dziennik Pracy Varnity - ManXer - 01-04-2014 18:05

W tym FB zależy Ci na tym, żeby ludzie widzieli zawsze co wrzucasz, tak? Bo Facebook tak działa, że nawet jak masz kilkaset tysięcy polubień ale Twoje posty w ogóle nie są popularne i nie ma na nich większej aktywności to nie pokazują się one na tablicy innych. Dlatego odradzałbym nabijanie lajków jakimiś stronami, chyba że w naprawdę małych ilościach.


RE: Dziennik Pracy Varnity - Varnity - 01-04-2014 19:06

Lajki nabijam głównie na takie bardziej rozkręcenie go, jednoczenie go promuję i łapię prawdziwe lajki, również przy postach.


RE: Dziennik Pracy Varnity - Varnity - 02-04-2014 13:18

Środa 2 kwietnia 2014

Dzisiaj jak zwykle, promowanie programów i nabijanie punktów na AMF oraz rozpowszechnianie FP
.

Dzisiaj zleciłem kolejną wypłatę z HotCash gdy znajdę więcej czasu dzisiaj, stworzę najprawdopodobniej kolejny FP. Liczę na to że będzie on bardziej popularny niż ten który obecnie mam.


RE: Dziennik Pracy Varnity - mnovyplay26 - 02-04-2014 13:29

Powodzenia !


RE: Dziennik Pracy Varnity - Varnity - 04-04-2014 05:54

Piątek 4 kwietnia 2014
Wczoraj byłem praktycznie cały dzień na mieście więc nie miałem czasu nic zrobić, po przyjściu byłem totalnie padnięty więc dzisiaj postaram się to nadrobić ponieważ niedługo zaczyna się weekend i liczę na jakiś zarobek do końca tego tygodnia.

Mam takie pytanie: Jak to się dzieje że osoby które zakładają FP dzień wcześniej a już mają kilka tyś. lajków... swój promuję jak tylko mogę a nie dobiłem nawet do 300 lajków. Chyba że wykupują reklamę? Bo jeżeli nie, to nie mam pojęcia jakim cudem ten FP jest tak bardzo popularnyAngry



RE: Dziennik Pracy Varnity - Varnity - 05-04-2014 09:52

Sobota 5 kwietnia 2014
Od wczoraj zajmuje się tylko i wyłącznie FanPage, przestałem nabijać sztuczne lajki i znalazłem bardzo ciekawy sposób na to, aby zdobyć prawdziwe lajki, ta metoda jest świetna więc będę nadal z niej korzystał Wink
Aktualnie zajmuje się tym drugim FP z racji takiej iż jest on bardziej "na czasie" niż ten poprzedni.
A tutaj statystyki:[Obrazek: xxxx.jpg]
może nieduży przyrost ale myślę że będzie coraz więcej lajków oraz udostępnień
Dzisiaj zrobię to co wczoraj, czyli będę promował FanPage Smile


RE: Dziennik Pracy Varnity - Varnity - 05-04-2014 18:33

Dzisiaj rozmyślałem nad niszą na Facebooku i znalazłem genialne rozwiązanie...nisza całkiem dobra myślę że utrzyma się przez dobre kilka dni
[Obrazek: qqq.jpg]

Zasięgu dużego nie ma, ale jest naprawdę skuteczna
Dzisiejszy zarobek: 20 zł

Celu raczej nie będę już wyznaczać, zarobie tyle ile zdołam Smile


RE: Dziennik Pracy Varnity - Varnity - 06-04-2014 07:17

Niedziela 6 kwietnia 2014


Wczorajszy dzień zakończył się dość dobrze chociaż nie do końca, zablokowali mi konto ale w zanadrzu mam jeszcze jedno Wink
Dzisiaj zamierzam stworzyć nowe konto na FB i wieczorem go użyję na ponowną promocję programu i mam nadzieję że wynik będzie podobny dzisiaj do tego co wczoraj Wink
Mój Fan Page staje się coraz bardziej popularny, może nie aż tak w szybkim tempie jakbym chciał ale nie ma na co narzekać.
Edit:
Ogólnie rzecz biorąc dzisiaj słabo, wpadły tylko 2 leady ale lepsze to niż nic Wink Do głowy przychodzą mi coraz to nowsze pomysły i mam zamiar zrealizować jutrzejszy plan nowej świeżej osobistej niszy więc zabieram się do pracy pełną parą !
Dzisiejszy zarobek: 7 zł


RE: Dziennik Pracy Varnity - patryk0407 - 06-04-2014 09:57

No to ładnie, oby tak dalej Smile)