Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
LCP Kupił złodziej z EASYSUB - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: LCP Kupił złodziej z EASYSUB (/Temat-LCP-Kupil-zlodziej-z-EASYSUB-86700)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: LCP Kupił złodziej z EASYSUB - Tochkan - 02-03-2014 21:25

[Obrazek: zaykvx.jpg]

To kto w końcu kupił to forum?


RE: LCP Kupił złodziej z EASYSUB - Karczu - 02-03-2014 21:26

Ja zainwestowałem w LCP po jego kupieniu (zobacz na czas przyszły mojej wypowiedzi). Modyfikacja w którą zainwestowałem właśnie się tworzy u polskiego guru IPB.


RE: LCP Kupił złodziej z EASYSUB - loose - 02-03-2014 21:28

(02-03-2014 21:14)daniel42na napisał(a):  
(02-03-2014 21:04)loose napisał(a):  ...
1 post.. mhm.. dobrze
We whois jest wyraznie Paweł N. więc mamy wnioskowac ze na lcp admin "denn"= admin "loose"? Damn.. nie sądzę.

Karczu przeciez wyraźnie wszystko potwierdził, dziwna próba prostowania tego ... aha no tak, teraz zmieniacie styl wypowiedzi z "nic się nie stało" na "to wszystko nieprawda" Wink


Pierwszy raz napisałem Tongue gdzie ja wcześniej prostowałem coś ? Smile tak zmieniłem nick z denn na loose bo tak jak mówię popsuli moje dobre imię którym jak by się podpisałem pod es ! a nazywając mnie oszustem psujesz dalej moje dobre imię i mnie oczerniasz. To tak jak ja bym powiedział ze jesteś złodziejem bo spamujesz na www programami zlokalizuj telefon. I robisz to świadomie i zależy ci na tym aby był jak największy % oszukanych na których to ty zarabiasz ! W dodatku pamiętaj że ja to robiłem nie świadomie bo też mi zależało aby było jak najwięcej partnerów i aby zarobili oni jak najwięcej $$ bo z tego ja otrzymywałem % ich zarobków przestali parterom wypłacać ja przestałem zarabiać i zostałem na lodzie z gównem tak naprawdę.


Albo tak jak jak byś teraz oczerniał jakiegoś mentora innego serwisu i winił go za to ze serwis nie wypłacił tobie kasy ja miałem tyle do powiedzenia co ty przy es.


RE: LCP Kupił złodziej z EASYSUB - adkam12 - 02-03-2014 21:29

Ciebie temat najmniej karczu dotyczy, a najwięcej się starasz udzielić, Ty tam sprzątasz więc nikt nic Ci za złe nie ma i mieć nie będzie. Nikt tez nie oczekuje że będziesz przybliżał Nam sprawę ES, której nie znasz jak już kilkukrotnie stwierdziłeś Smile


RE: LCP Kupił złodziej z EASYSUB - Tochkan - 02-03-2014 21:33

Karczu raczej dba o dobrą reputację LCP, aczkolwiek jeżeli prawdą jest że głównym adminem jest oszust, to sytuacja jest nie ciekawa :/


RE: LCP Kupił złodziej z EASYSUB - adkam12 - 02-03-2014 21:45

(02-03-2014 21:33)Tochkan napisał(a):  Karczu raczej dba o dobrą reputację LCP, aczkolwiek jeżeli prawdą jest że głównym adminem jest oszust, to sytuacja jest nie ciekawa :/

To niestety fakt, a może nawet i stety, przecież to że lcp jest wrakiem to żaden powód do smutku Smile generalnie Niedźwiecki chyba nie jesteś świadom jakie informacje o twoich przekrętach posiadam, ani jakie rozmowy prowadziliśmy, więc nie ośmieszaj się pisząc te wypociny i kłamstwa bo będzie niemiło.


RE: LCP Kupił złodziej z EASYSUB - daniel42na - 02-03-2014 21:50

(02-03-2014 21:28)loose napisał(a):  ... ja przestałem zarabiać i zostałem na lodzie z gównem tak naprawdę...

Widze widze... Wink
[Obrazek: lU43kzJ.jpg]
W sieci nie jest trudno poszperac i dociec prawdy, ja nie mówie "tak, tak" czy "nie nie" ale google nie boli, całkiem łatwo idzie Ci zgrywanie pokrzywdzonego.


RE: LCP Kupił złodziej z EASYSUB - Tochkan - 02-03-2014 21:56

Może on ma tyle pieniędzy, że dla niego 100 000 to g*wno.


RE: LCP Kupił złodziej z EASYSUB - Karczu - 03-03-2014 14:23

(02-03-2014 21:50)daniel42na napisał(a):  
(02-03-2014 21:28)loose napisał(a):  ... ja przestałem zarabiać i zostałem na lodzie z gównem tak naprawdę...

Widze widze... Wink
[Obrazek: lU43kzJ.jpg]
W sieci nie jest trudno poszperac i dociec prawdy, ja nie mówie "tak, tak" czy "nie nie" ale google nie boli, całkiem łatwo idzie Ci zgrywanie pokrzywdzonego.

Nie wiedziałem, że ES zostało zamknięte w lutym. Myślałem, że jakoś w zeszłym roku.


RE: LCP Kupił złodziej z EASYSUB - daniel42na - 03-03-2014 14:29

Zupełnie nie rozumiem Twoich zaczepek karczu, chyba że chcesz jeszcze siebie w tym pogrążyć.
Ja wierze w ten stos banknotów i "luty 2014" tak samo jak i w wypłaty z ES pocztą . Skoro takie masz zaufanie do swojego funfla biznesowego to miej, tylko uwazaj zeby i Ciebie nie wydupczył, bo póki co pociąga za sznureczki Twoich zachowań jak chce a Ty cudownie próbujesz wybielać tą całą sytuacje, tylko nie wiem po co. Jedynie co robisz tym, niszczysz sobie opinie bezkonfliktowego goscia.