Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zmiany w wypłatach - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: Fires (/Forum-Fires-381)
+---- Wątek: Zmiany w wypłatach (/Temat-Zmiany-w-wyplatach-84165)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39


RE: Zmiany w wypłatach - cenzura0 - 21-01-2014 17:58

vex za ile zaczynacie zlecac Wink? Prosze potrzebny jest ten hajs jak nic innego Smile


RE: Zmiany w wypłatach - mordimer12 - 21-01-2014 17:58

Vex, mógłbyś anulować moją wypłatę? Nie przeczytałem tego tematu i zobaczyłem, że wypłaty na paypal są wstrzymane a ja debil już zleciłem ;_; nick to kinket123 . Pozdrawiam


RE: Zmiany w wypłatach - Hrustus - 21-01-2014 17:58

ż godnie z ustawą z dnia 20 kwietnia 2004 roku (tj. z dnia 26 marca 2013 r.; Dz. U. z 2013 r. poz. 674 ze zm.) nielegalnym zatrudnieniem, czyli tzw. pracą na czarno, jest nie tylko zatrudnienie przez pracodawcę osoby bez potwierdzenia na piśmie w wymaganym terminie rodzaju zawartej umowy i jej warunków. Nielegalnym zatrudnieniem lub nielegalną inną pracą zarobkową jest również: a) niezgłoszenie osoby zatrudnionej lub wykonującej inną pracę zarobkową do ubezpieczenia społecznego, b) podjęcie przez bezrobotnego zatrudnienia, innej pracy zarobkowej lub działalności bez powiadomienia o tym właściwego powiatowego urzędu pracy, c) powierzenie wykonywania pracy cudzoziemcowi nieposiadającemu zezwolenia na pracę, w przypadkach gdy jest ono wymagane, lub powierzenie wykonywania pracy na innych warunkach lub na innym stanowisku niż określone w zezwoleniu na pracę, z zastrzeżeniem przepisów ww. ustawy.


RE: Zmiany w wypłatach - Demon210 - 21-01-2014 17:58

Wszystko Gra i Śwista Big Grin
Wypłatka zlecona Wink


RE: Zmiany w wypłatach - tomswi - 21-01-2014 17:58

No ja mam podobne pytanie , kiedy zaczynacie zlecac?

I jak jest z rachunkiem na osobe niepelnoletnia?


RE: Zmiany w wypłatach - JaTuDensze - 21-01-2014 18:20

(21-01-2014 17:58)Hrustus napisał(a):  ż godnie z ustawą z dnia 20 kwietnia 2004 roku (tj. z dnia 26 marca 2013 r.; Dz. U. z 2013 r. poz. 674 ze zm.) nielegalnym zatrudnieniem, czyli tzw. pracą na czarno, jest nie tylko zatrudnienie przez pracodawcę osoby bez potwierdzenia na piśmie w wymaganym terminie rodzaju zawartej umowy i jej warunków. Nielegalnym zatrudnieniem lub nielegalną inną pracą zarobkową jest również: a) niezgłoszenie osoby zatrudnionej lub wykonującej inną pracę zarobkową do ubezpieczenia społecznego, b) podjęcie przez bezrobotnego zatrudnienia, innej pracy zarobkowej lub działalności bez powiadomienia o tym właściwego powiatowego urzędu pracy, c) powierzenie wykonywania pracy cudzoziemcowi nieposiadającemu zezwolenia na pracę, w przypadkach gdy jest ono wymagane, lub powierzenie wykonywania pracy na innych warunkach lub na innym stanowisku niż określone w zezwoleniu na pracę, z zastrzeżeniem przepisów ww. ustawy.

Ale skoro firma została założona(zgodnie z prawem) i istnieje już pół roku to chyba wszystko Admin Fires uzgodnił z kimś tam wyżej ? ;>


RE: Zmiany w wypłatach - DawidFB - 21-01-2014 18:22

Da radę żebyście odprowadzali podatek od razu?
Czy trzeba podpisywać tą umowę i wypełniać i odsyłać Wam te kartki?


RE: Zmiany w wypłatach - malpa2 - 21-01-2014 18:24

(21-01-2014 17:33)lodzik496 napisał(a):  Po zleceniu wypłaty w zakładce Finanse mam pusto :x

w PESEL miałem mail wpisany i nie zauważyłem, mój błąd Big Grin
u mnie to samo.. a wyplaty cofnąć nie moge.. co zrobiłeś?Smile


RE: Zmiany w wypłatach - Vex - 21-01-2014 18:24

(21-01-2014 17:58)Hrustus napisał(a):  ż godnie z ustawą z dnia 20 kwietnia 2004 roku (tj. z dnia 26 marca 2013 r.; Dz. U. z 2013 r. poz. 674 ze zm.) nielegalnym zatrudnieniem, czyli tzw. pracą na czarno, jest nie tylko zatrudnienie przez pracodawcę osoby bez potwierdzenia na piśmie w wymaganym terminie rodzaju zawartej umowy i jej warunków. Nielegalnym zatrudnieniem lub nielegalną inną pracą zarobkową jest również: a) niezgłoszenie osoby zatrudnionej lub wykonującej inną pracę zarobkową do ubezpieczenia społecznego, b) podjęcie przez bezrobotnego zatrudnienia, innej pracy zarobkowej lub działalności bez powiadomienia o tym właściwego powiatowego urzędu pracy, c) powierzenie wykonywania pracy cudzoziemcowi nieposiadającemu zezwolenia na pracę, w przypadkach gdy jest ono wymagane, lub powierzenie wykonywania pracy na innych warunkach lub na innym stanowisku niż określone w zezwoleniu na pracę, z zastrzeżeniem przepisów ww. ustawy.

facepalm My najmujemy od Naszych użytkowników powierzchnię reklamową a nie zlecamy im prace przy np szpadle.

Po 2 umową między Nami a Wydawcami jest regulamin który na mocy Polskiego prawa jest wiążący co stwierdza Art. 384 Kodeksu Cywilnego.

Cytat:§ 4. Jeżeli jedna ze stron posługuje się wzorcem umowy w postaci elektronicznej, powinna udostępnić go drugiej stronie przed zawarciem umowy w taki sposób, aby mogła ona wzorzec ten przechowywać i odtwarzać w zwykłym toku czynności.


(21-01-2014 17:58)tomswi napisał(a):  No ja mam podobne pytanie , kiedy zaczynacie zlecac?

I jak jest z rachunkiem na osobe niepelnoletnia?

4. Umowa jest zawierana z Wydawcą, posiadającym pełną zdolność do czynności prawnych.

w Naszym regulaminie §3§ podpunkt 4.


RE: Zmiany w wypłatach - Pawlak093 - 21-01-2014 18:25

(21-01-2014 17:45)JustinTime napisał(a):  Mam pytanie odnośnie tych danych


Czy dane a dokładniej pese, imie i nazwisko, adres musza być te same co dane nr konta? czy mogą być inne, ponieważ zlecam na nieswoje konto i nie wiem czy mogę podać swoje dane czy musza być właściciela kotna

To podaj nie swoje dane tylko te co są na rachunku bankowym i po problemie Big Grin To nie paypal że nie można edytować danych Big Grin