Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
cannon-war nowa gra na przeglądarkę - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: cannon-war nowa gra na przeglądarkę (/Temat-cannon-war-nowa-gra-na-przegladarke-83138)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: cannon-war nowa gra na przeglądarkę - oskarbog - 12-01-2014 21:40

Od czega zaczac? W jakim kierunku sie rozbudowywac?


RE: cannon-war nowa gra na przeglądarkę - Masaj - 13-01-2014 17:14

(12-01-2014 21:40)oskarbog napisał(a):  Od czega zaczac? W jakim kierunku sie rozbudowywac?

Musisz zwiększać swój mining i combat lvl poprzez kopanie i zabijanie dragonów.
Zmienił się wczoraj trochę system okradania. Nie ma już możliwości kupienia za P Balance ochrony. Mogą ją mieć tylko ci którzy mają premium. Teraz kiedy okradasz kogoś musisz mieć więcej swords niż przeciwnik shields.
6 swords vs 5 shields = win
5 swords vs 6 shields = lost
6 swords vs 6 shield = win/lose

A więc trzeba teraz bardziej uważać na P Balance oraz budować dużo shields i swords. Z tym że ze swords jest taki problem, że trzeba mieć wykupioną licencje która kosztuje 1.00cr/miesiąc aby móc je produkować.


RE: cannon-war nowa gra na przeglądarkę - SweetSensi - 13-01-2014 18:27

Jeśli chodzi o kupienie P Balance możliwość jest tylko na premium, czy również na Gold Account ?


RE: cannon-war nowa gra na przeglądarkę - oskarbog - 13-01-2014 19:04

A jak naladowac HP? Nawalalem smoka i mi zjechalo do 7. Teraz jak go zaatakuje to umre.

edit:
Wyglada na to, ze laduje sie kiedy gra jest wlaczona. Przez cala noc nic nie podroslo, a teraz jak jest wlaczona caly czas to jest juz 13 pkt odkad napisalem tego posta.

edit2:
Co sie dzieje jak mam ujemne zdrowie?


RE: cannon-war nowa gra na przeglądarkę - Masaj - 13-01-2014 20:49

oskarbog napisał(a):A jak naladowac HP? Nawalalem smoka i mi zjechalo do 7. Teraz jak go zaatakuje to umre.

edit:
Wyglada na to, ze laduje sie kiedy gra jest wlaczona. Przez cala noc nic nie podroslo, a teraz jak jest wlaczona caly czas to jest juz 13 pkt odkad napisalem tego posta.

edit2:
Co sie dzieje jak mam ujemne zdrowie?

Możesz się uleczyć 5 razy na godzinę poprzez opcję Heal Yourself. Ulecza cię to za 8*Spell Upgrade.
Jak masz 0 lub mniej HP to nie możesz atakować dopóki się nie wyleczysz

SweetSensi napisał(a):Jeśli chodzi o kupienie P Balance możliwość jest tylko na premium, czy również na Gold Account ?

Tylko na premium. Ja mam jeszcze kilka dni które zakupiłem przed wyłączeniem możliwości kupowania. Jakbym wiedział, że takie coś będzie to bym więcej kupił


RE: cannon-war nowa gra na przeglądarkę - wojtok89 - 18-01-2014 17:55

witam ma ktoś poradnik do tej gry ? co zrobić żeby mnie nie okradali ?? jak zarobić na tej grze mam 10lvl mining ??


RE: cannon-war nowa gra na przeglądarkę - SweetSensi - 19-01-2014 11:51

Staraj się dobić do 0.03 P Balance i od razu wymienić na Credits/Balance, jeśli się nie uda to trudno. Cały czas kop w Miningu zbieraj surowce i albo je sprzedawaj albo dodawaj do fabryki, przez co tarcze zostaw dla siebie, a cannon sprzedaj 0.03/0.04 credits. Także nie poddawaj się, bo im większy lvl miningu tym lepiej. Postaraj się jak najwięcej grać aby się załapać w Daily Contest, dzięki czemu wpadną Ci dodatkowe bonusy.


RE: cannon-war nowa gra na przeglądarkę - LordBeaK - 19-01-2014 12:41

mam 800 euro game balance. na co to wydac


RE: cannon-war nowa gra na przeglądarkę - adko66 - 19-01-2014 23:05

zarejestrowałem się z refa, i dołączam się pod prośbą o jakiś poradnik do gry.
Po zarejestrowaniu jak zacząć kopać, bo nie widzę, jest tylko wiele opcji po lewej i prawej stronie


RE: cannon-war nowa gra na przeglądarkę - adko66 - 01-02-2014 10:26

Zdobyłem 42 poziom w grze. Ponieważ autor wątku przestał się tu udzielać, pozwolę sobie wkleić swojego linka do rejestracji w grze:
http://www.cannon-war.com/signup1.php?recruiter=adko66
Wszystkim nowym graczom, którzy skorzystają z tego linka do założenia konta w grze oferuję pomoc.
Wystarczy podać jakiekolwiek dane przy rejestracji, nie ma aktywacji konta na adres email.