Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Scam? - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Scam? (/Temat-Scam-82003)

Strony: 1 2 3 4


RE: Scam? - JaTuDensze - 17-12-2013 17:51

Tak z ciekawości zapytam czemu twierdzicie że to akurat są jego nr ? Może była jakaś osoba co 2 razy tak zrobiła ?


RE: Scam? - forsowa - 17-12-2013 17:57

(17-12-2013 17:51)JaTuDensze napisał(a):  Tak z ciekawości zapytam czemu twierdzicie że to akurat są jego nr ? Może była jakaś osoba co 2 razy tak zrobiła ?

To sa dwa inne numery, ale poczatki takie same bo z tego samego numeru nie da sie uruchomic 2 subskrypcji.
Więc kupił je w sklepie, a w do sklepow trafiaja jakies paczki starterow ze zblizonymi numerami, albo zamowil w necie i tez rozdawali jakas partie numerow.
Wiec wszystko jasne Wink


RE: Scam? - jaro225 - 17-12-2013 17:57

Ewentualnie (nie żebym go bronił) ktoś zrobił to specjalnie.


RE: Scam? - Monster980 - 17-12-2013 17:59

Po co się udzielacie jak pisałem, że temat do zamknięcia to do zamknięcia.Bo nie ma sensu z Wami pisać jak jesteście i tak do mnie wrogo nastawieni Smile.


RE: Scam? - BabyBuns - 17-12-2013 18:04

(17-12-2013 17:59)Monster980 napisał(a):  Po co się udzielacie jak pisałem, że temat do zamknięcia to do zamknięcia.Bo nie ma sensu z Wami pisać jak jesteście i tak do mnie wrogo nastawieni Smile.

Heloł, jesteś w internecie. Nikt Cię tu nie będzie głaskał po głowie.


RE: Scam? - forsowa - 17-12-2013 18:08

(17-12-2013 17:59)Monster980 napisał(a):  Po co się udzielacie jak pisałem, że temat do zamknięcia to do zamknięcia.Bo nie ma sensu z Wami pisać jak jesteście i tak do mnie wrogo nastawieni Smile.

No i spoko dostales odpowiedz... to nie wbijaj juz. Temat bedzie usuniety wiec w czym Ci to przeszkadza ?
Hmmm Monster a moze kazdy starter z innego kiosku,sklepu... Napewno by sie roznily.


RE: Scam? - TastemanPL - 17-12-2013 18:41

Tylko dziwne że ja nigdy żadnego ostrzeżenia nie dostałem ... A zarabiam już spory czas.


RE: Scam? - forsowa - 17-12-2013 19:08

Tu juz nie trzeba nic rozkminiac bo odpowiedz jest jedna... fraudowal.

Ja to nie rozumiem takich ludzi... Fires daje taka opcje zarabiania dobrych pieniedzy tylko troszke czasu trzeba poswiecic, sprobowac kilku programow i obrac jakis program i zarabiac na nim. Zarabiac w domu! Bez zbednych formalnosci, umow itp... I zarabienie tego minimum dziennie jest banalne wrecz to znajda sie jeszcze tacy ktorzy kombinuja jak fires przerobic... Jak moze sie nie chciec poszukac niszy,pozniej tylko napisanie kilku zdan aby zachecic do zapisania do subskrypcji i zaczynamu zarabianie. Zycze takim osoba aby po szkole (bo wydaje mi sie ze takie osoby sa mlode i nic sie nie chce,a hajs by sie przydal) zeby trafily do marketow i pracowaly za najnizsza Wink A my tym czasem bez wiekszego wysilku bedzie co piatek wyplacali sobie taka jego wyplate. Starczy nam na ciekawy weekend i do kolejnego piatku, a ty kombinuj do ostatniego.

Moze za duzo gadam cos dzisiaj.... moze glupoty.... jak cos to usuncie posty.


RE: Scam? - AnnaKa - 17-12-2013 19:43

Jeśli nabijałeś fraudy
1- IP
2- Czas
3- Podobne Numery
4- Brak wpływów ze subskrybcji (chociaż 2 razy)
5- Leady Były o wartości 0
6- Kupiłeś prawdopodobnie startery na allegro
7- Przecież będą weryfikowali każdego żaden fraud nie przejdzie...

Ja dostałem wypłatę 400.50 zł i nie było problemu teraz czekam na kolejną stówkę ... wystarczy uczciwie pracować ... I chlebodawca zadowolony i my..

Tyle. I nie mów że nie fraudowałeś bo to łatwo sprawdzić.


Scam? - yazir - 17-12-2013 21:35

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktulany.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.