Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Dziennik PPA / Droga do Sukcesu - Matthias06 - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Dziennik PPA / Droga do Sukcesu - Matthias06 (/Temat-Dziennik-PPA-Droga-do-Sukcesu-Matthias06-81785)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Dziennik PPA / Droga do Sukcesu - Matthias06 - Zarobiony_Koles - 11-01-2014 19:51

A co dalej teraz? ;P Ja teraz promuje dwa swoje filmy ;P


RE: Dziennik PPA / Droga do Sukcesu - Matthias06 - matthias06 - 11-01-2014 20:39

powoli ale idzie, wykonałem potrzebną rzecz do bloga. A tak to generalnie wszystko co związane z blogiem to już zrobione, jedyne co zostaje to promowanie (Już powoli zacząłem) i dodawanie postów + video YT (Na razie mam 4 posty i 4 filmy) Dzisiaj będę te filmy promował. Smile a tobie jak ogólnie idzie ? ;P


RE: Dziennik PPA / Droga do Sukcesu - Matthias06 - Zarobiony_Koles - 11-01-2014 20:56

Promowanie to kompletna porażka Sad Moje filmy, jako tako, w krótce będą mieli raptem po 200 Łapek ;D

Myślę, że pozycja przez noc się zmieni ;P Cały dzień zbierałem punkty, przygotowywałem nowe nisze na luty, a w trakcie

O efektach mojej pracy przekonam się w najbliższe dni, jeżeli nic nie wpadnie no cóż, zacznę co inne promować Smile


RE: Dziennik PPA / Droga do Sukcesu - Matthias06 - matthias06 - 11-01-2014 21:34

Z pozycjonowaniem filmów akurat nie mam problemów, nie wiem jak to robię ale nawet bez nabijania, mam wysokie pozycje ;DD

Gorsze dla mnie jest pozycjonowanie bloga, trochę ciężko mi jest to ogarnąć :>


Odp: Dziennik PPA / Droga do Sukcesu - Matthias06 - asiorek - 11-01-2014 21:38

Masz duzo extra tagow w opisie? Jesli tak to juz wiesz jakim cudem:-)

Wysłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2


RE: Dziennik PPA / Droga do Sukcesu - Matthias06 - matthias06 - 11-01-2014 21:45

Szczerze to mam z 3-4 albo wg Wink nie lubię pogarszasz filmu Tongue


Odp: Dziennik PPA / Droga do Sukcesu - Matthias06 - asiorek - 11-01-2014 21:47

:O ja mam duzo extra tagow, wtedy moj film znajduja pod roznymi zapytaniami :-)

Wysłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2


RE: Dziennik PPA / Droga do Sukcesu - Matthias06 - matthias06 - 11-01-2014 21:52

Ja i tak chce bardziej stawiać na bloga niż na filmy. Yt to praca po godzinkach Big Grin
Jak na razie moja strona pod konkretnymi zapytaniami znajduje się w obrębie 3 strony, ale wsumie to dopiero 2-3 dzień od utworzenia strony, wiec myśle że będzie lepiej Smile


RE: Dziennik PPA / Droga do Sukcesu - Matthias06 - matthias06 - 23-01-2014 10:59

Przez ten czas co mnie nie było to cały czas uzupełniałem bloga postami, aby jakoś wyglądał, i wg kilka dodatków wykończeniowych. Z tego względu że to nudne, to dodam tylko że styczniowe zarobki mnie załamują:
[Obrazek: nKtf.png]

Ja się pytam co to jest?, Przecież to jakaś masakra ;/
Konwersja czasem w miare spoko, ale liczba UU to tragedia,
Ciężko nawet 100UU przekroczyć pokerface


RE: Dziennik PPA / Droga do Sukcesu - Matthias06 - kickus - 23-01-2014 14:35

Ja z 2 filmików na yt. zrobionych pod Polaków mam zarobki ok. 6$ na dzień. Jak juz robicie bloga/stronę to lepiej najpierw poczukać nisz, które przyniosą zarobek na samym youtube. Robienie kolejnego bloga z hackami do gier na fb mija sie z celem. Tylko się napracujecie a kasy nie będzie. Na samym początku trudno jest sie wybić z blogiem, dlatego lepiej postawić na youtube. Opłaca się go założyć dopiero po znalezieniu ok. 10 nisz które przynoszą jakieś zyski. Jeśli chcecie szybciej pozycjonować bloga polecam dodawanie unkilanych opisów do postów, to naprawdę pomaga.

Moje zarobki ze stycznia (Tylko 2 nisze pod Polaków na yt.)
[Obrazek: 4jVCFjc.png]