Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Poradnik facebook - pasja, fani, zysk - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Poradnik facebook - pasja, fani, zysk (/Temat-Poradnik-facebook-pasja-fani-zysk-81682)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8


RE: Poradnik facebook - pasja, fani, zysk - sawincjusz - 30-12-2013 23:52

Zablokowałem mu IP, ale chłop jest chyba konkretnym szaleńcem, bo miałem na fanpejdżu bloga 88 osób, a on wbił mi na niego 4,400 Turków. Nie wiem, czy mam się na to wkurzyć, czy gorzko zapłakać :]


RE: Poradnik facebook - pasja, fani, zysk - Bandaid - 31-12-2013 00:03

@sawincjusz, nie dziw się, na konkurencyjnym forum koleś podszywający się pod ciebie sprzedawał ten darmowy poradnik za 40 złotych... Dziki kraj.


RE: Poradnik facebook - pasja, fani, zysk - mlekoju - 31-12-2013 00:28

Brak słów Angry

Człowiek zrobi coś z dobroci a reszta go będzie dymać jak tylko może Xpokerface


RE: Poradnik facebook - pasja, fani, zysk - sawincjusz - 31-12-2013 00:32

jak to? wiem, że ja sam na początku chciałem sprzedać poradnik za 15 złotych, ale wycofałem się z pomysłu i nikomu go nie sprzedałem. Bandaid, dysponujesz może linkiem do tematu tego gościa? Jak tak, to proszę o wysłanie na pw.


RE: Poradnik facebook - pasja, fani, zysk - sawincjusz - 31-12-2013 15:02

Cześć. Nawet nie myślałem, że sytuacja może się tak potoczyć, ale wstawiam to ku przestrodze:

http://www.sawiusz.pl/jak-ukradziono-mi-moj-poradnik-o-facebooku/


RE: Poradnik facebook - pasja, fani, zysk - daniel42na - 31-12-2013 15:10

To nasz kochany Boguśś Wink


RE: Poradnik facebook - pasja, fani, zysk - poczmail - 31-12-2013 15:55

Handlarz przedsiębiorca. facepalm


RE: Poradnik facebook - pasja, fani, zysk - fato - 03-01-2014 23:59

Boguśś oszust!!! powinen być dawno zbanowany za swoje matactwa.

Co do poradnika świetna lektura. Kilka poradników odnośnie FB już przeczytałam a ten uzupełnił moją wiedzę,

dzięki

ps. fajnie napisany , jak będą inne poradniki daj znać Smile (np o Adsense+ YT)


RE: Poradnik facebook - pasja, fani, zysk - Czesky - 04-01-2014 02:33

A nie myśleliście nad tym, by ścignąć go jakoś z tego tytułu? Nie dość, że złamał prawa autorskie, to jeszcze wzbogacił się kosztem drugiej osoby, jest na to paragraf, aczkolwiek nie wiem jak to wygląda w świetle prawa - w końcu żadna umowa z nim podpisywana nie była. Co do samego poradnika, zapoznałem się - pewne treści są głównie dla początkujących, aczkolwiek i ja znalazłem coś dla siebie - wiedza na plus oczywiście. Wink


RE: Poradnik facebook - pasja, fani, zysk - fast-adv - 10-03-2014 20:59

Zarobił ktoś kasę na swoim fanpage??