Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
BlogLock.net - Darmowa Platforma Blogowa zintegrowana z własnym systemem PPA! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+---- Dział: BlogLock (/Forum-BlogLock-384)
+---- Wątek: BlogLock.net - Darmowa Platforma Blogowa zintegrowana z własnym systemem PPA! (/Temat-BlogLock-net-Darmowa-Platforma-Blogowa-zintegrowana-z-wlasnym-systemem-PPA-80936)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21


RE: BlogLock.net - Darmowa Platforma Blogowa zintegrowana z PPA! - kalutor - 01-12-2013 21:57

Chyba ktoś sobie robi jaja z pogrzebu! Proszę mi łaskawie powiedzieć, w jaki sposób mam zarabiać na tym blogu, skoro czegokolwiek nie próbowałbym w nim opublikować, uznawane jest za spam? Poświęciłem czas na stworzenie postów, niestety - była to praca daremna! Po każdej próbie publikacji, wyskakuje okienko z captha, w którym mam podać powód, dlaczego nie uważam mojej publikacji za spam; ważny powód... O co tu chodzi?


RE: BlogLock.net - Darmowa Platforma Blogowa zintegrowana z PPA! - Karczu - 01-12-2013 22:15

Nikt sobie nie robi "jaj", tylko nasz plugin antyspamowy zablokował Twojego bloga. Zaraz go odblokuję i wszystko wróci do normy Smile

I uprzejmie proszę powstrzymać się od wszelkich epitetów, bo chyba w interesie nas wszystkich jest, aby na naszej platformie nie zagnieździły się ewentualne boty.


RE: BlogLock.net - Darmowa Platforma Blogowa zintegrowana z PPA! - kalutor - 01-12-2013 22:26

Karczu, nerwy są uzasadnione; moja praca poszła na marne... Czy ją także odblokujesz?

Czy istnieje szansa, że będę się mógł zalogować do bloga jeszcze w tym roku?

Dziękuję - znowu bloguję Smile


RE: BlogLock.net - Darmowa Platforma Blogowa zintegrowana z PPA! - lukasz16z3 - 01-12-2013 22:59

Teraz coś ode mnie Smile

Jako iż testowałem SB to musialem też BL i powiem, że to drugie jest ponad wszystkimi serwisami. Dodałem trzy dni temu nisze tzn zmienilem linki (4) były to jedyne filmy ktore zostaly i nie wpadalo z nich $ od dlugiefo czasu ale spróbowalem i jestem zaskoczony, na 5klików 2pobrania co daje nam CR 40% już drugi dzien CR na takim poziomie Smile


RE: BlogLock.net - Darmowa Platforma Blogowa zintegrowana z PPA! - Karczu - 01-12-2013 23:00

kalutor, Służę pomocą Smile

lukasz16z3, gratulacje! Oby konwersja się utrzymała Wink


RE: BlogLock.net - Darmowa Platforma Blogowa zintegrowana z PPA! - boob92 - 02-12-2013 01:32

karczu, kiedy i czy będzie plugin umożliwiający na obecnych blogach robienie gejtłeji z bl?


RE: BlogLock.net - Darmowa Platforma Blogowa zintegrowana z PPA! - Karczu - 02-12-2013 03:05

Odpowiem tak: Jak najszybciej!

Musimy tylko wymyślić patent jak wykonać to najlepiej, a później już tylko działać.


Mam do Was jeszcze prośbę, a właściwie to pytanie: Uważacie, że jaką kolejną sieć powinniśmy wdrożyć na BlogLock?


RE: BlogLock.net - Darmowa Platforma Blogowa zintegrowana z PPA! - Terror - 02-12-2013 10:57

A co się stanie gdy ktoś będzie używał black seo?
Filtr jest tylko na subdomene?


RE: BlogLock.net - Darmowa Platforma Blogowa zintegrowana z PPA! - Karczu - 02-12-2013 12:34

Tak.

Działa to na tej samej zasadzie co np. na blogach na wordpress.com, blogspot.com i innych platformach blogowych. Blogi są niezależnie postrzegane Smile


RE: BlogLock.net - Darmowa Platforma Blogowa zintegrowana z PPA! - pikusix1 - 02-12-2013 18:29

Z ciekawości się zarejestrowałem i bardzo fajnie to wygląda, chyba wrócę do PPA. Czy jest jakiś "haczyk"? Za dobrze mi to wygląda. Lol