Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Powrót do pracy - Sh4ker - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Powrót do pracy - Sh4ker (/Temat-Powrot-do-pracy-Sh4ker-80490)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7


RE: Powrót do pracy - Sh4ker - Sh4ker - 27-11-2013 21:50

Haha ja nie wnikam w twoje fetysze, dobra ja zwijam modlitwa o Francje i lulu. Tak jak cię kiedyś uczyłem, i widzisz jakie efekty przynosi Lol.


RE: Powrót do pracy - Sh4ker - vankosiara - 27-11-2013 22:12

Wy tu o motywacji mówicie jak 1$ macie a ja się dopiero motywuje od dniówki 30$ Jerk2
Chodź i tak marnie mi to wychodzi Lol


RE: Powrót do pracy - Sh4ker - VIP - 27-11-2013 22:18

No i prawidłowo : ))


RE: Powrót do pracy - Sh4ker - Sh4ker - 28-11-2013 18:37

Dzień 6
Co zrobiłem :
- Znalzłem niszę na dziś wydaję mi się że będzie dobra i przyniesie zyski bo jest mała konkurencja
- Zrobiłem do niej hacka w VB
- Dodałem też do niego filmik na YT no i posta oczywiście
- Pompuje jeszcze trochę filmik który przynosił zyski żeby przynosił jeszcze większe Smile
- Spingowałem posta

To mi się podoba dzisiejsze zarobki może szału nie robią, ale na razie muszę się zadowolić się takimi. Uu zaczynają mi znacznie rosnąć, mam nadzieje że nadal będą w tak szybkim tępię szły w górę. Może jednak coś będzie z tego mojego powrotu, bynajmniej mam taką nadzieję. Teraz szukam jakiejś fajnej uśługi na fivver który by przyniosła fajne efekty, jak byście mogli coś polecić piszcie tutaj Big Grin.

Dzisiaj zarobione : 2.56$
W sumie Heart : 16.05$







RE: Powrót do pracy - Sh4ker - VIP - 28-11-2013 18:40

No no, dniówka prawie 3 $, idzie coś w górę Smile
Brawo impreza


RE: Powrót do pracy - Sh4ker - Sh4ker - 28-11-2013 18:45

Dzięki, mam nadzieję że teraz już będą tylko rosły a nie po kilka centów. Dzięki że mnie zmotywowałeś do dziennika, no i do pracy oczywiście. Jednak ktoś musi poganiać takiego lenia jak ja, no i za to chce ci teraz podziękować w moim dzienniku do którego założenia się przyłożyłeś Heart.


RE: Powrót do pracy - Sh4ker - VIP - 28-11-2013 18:47

O kurcze ... bardzo mi miło, dzięki ; ))

A co z fivera chcesz kupic ?
Jakieś wyswietlenia youtube, backlinki, chmm ?


RE: Powrót do pracy - Sh4ker - Sh4ker - 28-11-2013 18:48

Youtube raczej nie, wolę się skupić na SEO. Wiesz jak dla mnie w tym nowym blogu ważniejsza jest pozycja w guglu, niż jakieś filmiki które mogą przeminąć. A jeszcze nie wiem jak znajdę coś fajnego, na pewno napiszę w dzienniku.


RE: Powrót do pracy - Sh4ker - VIP - 28-11-2013 18:59

ambitnie, ambitnie Cool


RE: Powrót do pracy - Sh4ker - Sh4ker - 28-11-2013 19:05

No a jak na tym blogu jak już coś robić to tylko porządnie, chce być jeszcze lepszy niż kiedyś.