Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
System Handicapowy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: System Handicapowy (/Temat-System-Handicapowy-80477)

Strony: 1 2 3 4


RE: System Handicapowy - diabloo07 - 27-11-2013 23:10

(27-11-2013 21:11)mareczek napisał(a):  Malo oplacalne jest takie granie chociaz bardzo latwo takie mecze obstawiac. To jest fakt. Sam postawilem za 100zl w 2 minucie w meczu Real vs Galata under 4.5 @ 1.40. Mozna zarabiac na tym pod warunkiem, ze takie kursy sie łapie ktore sa po prostu lokata. 24 minuta i 0:0

Jak widać, jednak nie lokata Wink


RE: System Handicapowy - mareczek - 27-11-2013 23:23

(27-11-2013 23:10)diabloo07 napisał(a):  
(27-11-2013 21:11)mareczek napisał(a):  Malo oplacalne jest takie granie chociaz bardzo latwo takie mecze obstawiac. To jest fakt. Sam postawilem za 100zl w 2 minucie w meczu Real vs Galata under 4.5 @ 1.40. Mozna zarabiac na tym pod warunkiem, ze takie kursy sie łapie ktore sa po prostu lokata. 24 minuta i 0:0

Jak widać, jednak nie lokata Wink

A tak nie wymadrzaj sie po meczu jakbys mogl Wink Domyslam sie, ze nie ogladales meczu, bo gdybys ogladal to bys tak raczej nie napisal Wink brameczki 37 i 38 minuta stracone w idiotyczny sposob. Kolejnych nawet nie komentuje, bo w sumie nie ma co. Przegrany i tyle, ale bez takiej krytyki, gdyz kazdy po meczu robi sie 'ekspertem typowania'.


RE: System Handicapowy - mireck - 28-11-2013 00:07

No mecz dziwny dosc, strasznie dziurawa obrona Galata. Mimo ze 11 na 10 dac sobie wbic 4 bramki :/ Brak jakiegokolwiek pomyslu na gre. Aczkolwiek, ja osobiscie mecze realu uwazam za overowe, maja zawodnikow typowo do strzelania masy bramek. Ostatnio weszli na ladne obroty. W najblizszym meczu spokojnie over 2,5 bedzie pewnie po kursie ok 1,3. Over 3,5 moze wystawiony bedzie po 1,8. Warte zagrania. Moze wroci CR7 - beda gole, a jesli nie ma go kto zastapic Wink


RE: System Handicapowy - diabloo07 - 30-11-2013 02:59

(27-11-2013 23:23)mareczek napisał(a):  
(27-11-2013 23:10)diabloo07 napisał(a):  
(27-11-2013 21:11)mareczek napisał(a):  Malo oplacalne jest takie granie chociaz bardzo latwo takie mecze obstawiac. To jest fakt. Sam postawilem za 100zl w 2 minucie w meczu Real vs Galata under 4.5 @ 1.40. Mozna zarabiac na tym pod warunkiem, ze takie kursy sie łapie ktore sa po prostu lokata. 24 minuta i 0:0

Jak widać, jednak nie lokata Wink

A tak nie wymadrzaj sie po meczu jakbys mogl Wink Domyslam sie, ze nie ogladales meczu, bo gdybys ogladal to bys tak raczej nie napisal Wink brameczki 37 i 38 minuta stracone w idiotyczny sposob. Kolejnych nawet nie komentuje, bo w sumie nie ma co. Przegrany i tyle, ale bez takiej krytyki, gdyz kazdy po meczu robi sie 'ekspertem typowania'.

Gdzie się wymądrzam lub robię z siebie "eksperta typowania"? beka
To Ty wymądrzasz się w tym temacie, do tego piszesz o jakichś lokatach, co w przypadku bukmacherki jest po prostu bzdurą, ja tylko sprowadziłem Cię na ziemię.


RE: System Handicapowy - mareczek - 30-11-2013 09:29

Uwierz synus, ze znam sie "troche" lepiej na bukmacherce od ciebie, bo siedze w tym troche. Jak masz spinac w tym dziale to wracaj do ppa, hyip czy na czym tam "zarabiasz" i nie nabijaj zbednych postow, bo jakbys zaczal ze mna dyskutowac na temat bukmacherki to zostalbys zgaszony w 3 minuty. A zeby cie uswiadomic to termin "lokata" w bukmacherce nie oznacza to samo co w banku. To taki "slang" ale co mozesz wiedziec jak jestes swiezakiem Lol Pozdrawiam, bez odbioru i jak zechcesz spamowac to wal na pw.


RE: System Handicapowy - krzych2291 - 17-12-2013 17:03

Nie słuchajcie się gościa,to zwykły naciągacz i lajik.Nie zna się na bukmacherce nic,zapłaciłem mu 150zł za abonament,nic się nie zna potem żebrał o 17 zł na MB,nie miał nawet MB załozonego dopiero ja mu powiedziałem jak.


RE: System Handicapowy - Xullrae - 17-12-2013 19:54

(17-12-2013 17:03)krzych2291 napisał(a):  Nie słuchajcie się gościa,to zwykły naciągacz i lajik.Nie zna się na bukmacherce nic,zapłaciłem mu 150zł za abonament,nic się nie zna potem żebrał o 17 zł na MB,nie miał nawet MB załozonego dopiero ja mu powiedziałem jak.

OFFTOP:
Jeśli już kogoś oskarżasz to może tak udowodnisz to w jakiś sposób?
Proponuję Ci założyć osobny temat i wrzucić jakieś dowody, wtedy możemy porozmawiać.


System Handicapowy - Hybrid1990 - 28-11-2020 23:26

Wątek został przeniesiony do kosza.
Prawdopodobne przyczyny :

1. Temat jest niezgodny z regulaminem.
2. Podobny temat znajduje się już na forum.
3. Wątek nie jest już aktualny.
4. Autor prosił o jego przeniesienie.
5. Temat został wyczerpany bądź rozwiązany.

Pozdrawiamy
Administracja Forum.