Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
[Rozwiązane]Cheterstwo nie popłaca ! - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Pytania dotyczące Lockerz.com (/Forum-Pytania-dotyczace-Lockerz-com-4)
+----- Wątek: [Rozwiązane]Cheterstwo nie popłaca ! (/Temat-Rozwiazane-Cheterstwo-nie-poplaca-8)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12


RE: Cheterstwo nie popłaca ! - jakubixioraczek - 15-11-2009 21:21

NIezakładaj bo jeszcze dostaniesz bana i stracisz punkty. naprawde niewarto


RE: Cheterstwo nie popłaca ! - Simon - 18-11-2009 22:29

Ja jakoś zrobiłem 8 fake'ow i nic mi nie wykryli ;P (zrobilem tyle bo brakowalo mi do z-list i nie chcialem wiecej czekać ;>) zrobilem je tak ok 20 października i nic nie dostalem... hmmm... czy to nie dziwne Smile?


RE: Cheterstwo nie popłaca ! - Admin - 18-11-2009 22:30

jeśli nie wykryją to nic tylko się cieszyć Smile)))


RE: Cheterstwo nie popłaca ! - Simon - 18-11-2009 22:42

mam nadzieje iż mi nie wykryją Wink troche kiepsko byłoby stracić te ptz Wink oby do następnego restocka który będzie na szczęście za niedlugo Wink oby nie był w tygodniu bo to będzie porażka Sad


RE: Cheterstwo nie popłaca ! - Admin - 18-11-2009 22:46

oby znow był rozbity na conajmniej 4 części Big Grin


RE: Cheterstwo nie popłaca ! - Simon - 18-11-2009 23:24

gdyby tak było mógłby być w tygodniu Wink to przynajmniej na 2 ostatnie bym się załapał Big Grin


RE: Cheterstwo nie popłaca ! - KiMaHri - 19-11-2009 14:03

A jak ja mam dwa kompy tzn swojego lapka i rodzenstwo kompa to czy brat moze spokojnie sobie zalozyc konto z tamtego kompa? bo ja szczerze to narazie mu niepozwolilem bo niewiedzialenm czy jak poda te same dane zampieszkania tylko inne imie czy oni tego nieuznaja za jakis kombinatoor?


RE: Cheterstwo nie popłaca ! - Admin - 19-11-2009 14:11

nawet na 1 pc mozecie założyc konta Smile czlonkowie rodziny mogą miec konto na tym samym adresie ip


RE: Cheterstwo nie popłaca ! - KiMaHri - 19-11-2009 14:18

oke thx Admin za pomocSmile


RE: Cheterstwo nie popłaca ! - skinek1993c - 25-11-2009 15:35

Ja zrobiłem 68 fake'ow i jak chciałem zamówić nagrodę to zablokowali mi dostęp do lockerz nie polecam. Teraz będę zakładał konta w szkole i w kafejkach. A propo jeśli oszukiwałeś to nie łudź się że przyślą ci koszulkę.