Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Del - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Del (/Temat-Del-79445)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29


RE: VIP ® Dziennik progresywnego postępu. - Sh4ker - 07-11-2013 15:36

Z tym filmikiem ze 120 zdjęć to fajna sprawa, jeszcze najlepiej jak na koniec go nam pokażesz. Chętnie bym to zobaczył, oraz gratuluje pierwszych zarobków w PPA. A co do komentarzy możesz je edytować na pozytywne, i będziesz miał ich jeszcze więcej. Więc ćwicz tam dalej, oraz jak nie chcesz wcale komentarzy zainstaluj jakąś wtyczkę captcha a spam. Smile


RE: VIP ® Dziennik progresywnego postępu. - zeton - 07-11-2013 17:03

Hmm 120 dni w 4,5 sekundy, efekt może być fajny. Powinieneś sobie z tyłu na ścianie narysować swój cień, żeby Ci było łatwiej się tak samo ustawić. Mniej roboty później w idealnym spasowaniu wszystkich klatek. Efekt może być ciekawy, jakiś miesiąc temu po sieci krążył filmik koleś zrobił starzejącą się twarz od dziecka po babcię.
Ja bardziej kibicuję Ci w tej "pierwszej" kwestii. Jestem laikiem w ppa i zaskoczony jestem, że po pierwszym dniu już, masz jakieś $ na koncie.
Wytrwałości, życzę i jak reszta czekam na kolejne wpisy.


RE: VIP ® Dziennik progresywnego postępu. - VIP - 07-11-2013 19:13

(07-11-2013 15:36)Sh4ker napisał(a):  Z tym filmikiem ze 120 zdjęć to fajna sprawa, jeszcze najlepiej jak na koniec go nam pokażesz. Chętnie bym to zobaczył, oraz gratuluje pierwszych zarobków w PPA. A co do komentarzy możesz je edytować na pozytywne, i będziesz miał ich jeszcze więcej. Więc ćwicz tam dalej, oraz jak nie chcesz wcale komentarzy zainstaluj jakąś wtyczkę captcha a spam. Smile

Jasne że pokażę, może kogoś tak samo zmotywuje he Big Grin
Właśnie nie chce mi się ich edytować bo pod moimi postami tak dużo ich aż nie potrzeba, więc znasz jakąś wtyczkę blokującą spam ? Tylko pytam konkretnie o nazwę jakąś sprawdzoną, bo nie chce mi się instalować 10ciu wtyczek i ich zaraz odinstalowywać bo coś tam nie będzie działać ... Smile

(07-11-2013 17:03)zeton napisał(a):  Hmm 120 dni w 4,5 sekundy, efekt może być fajny. Powinieneś sobie z tyłu na ścianie narysować swój cień, żeby Ci było łatwiej się tak samo ustawić. Mniej roboty później w idealnym spasowaniu wszystkich klatek. Efekt może być ciekawy, jakiś miesiąc temu po sieci krążył filmik koleś zrobił starzejącą się twarz od dziecka po babcię.
Ja bardziej kibicuję Ci w tej "pierwszej" kwestii. Jestem laikiem w ppa i zaskoczony jestem, że po pierwszym dniu już, masz jakieś $ na koncie.
Wytrwałości, życzę i jak reszta czekam na kolejne wpisy.

Właśnie z tym cieniem trafiłeś idealnie, bo już po drugim zdjęciu zauważyłem że trochę krzywo jest zrobione i inaczej niż te pierwsze. Dzisiaj narysuje sobie lekko cienie i tego schematu będę się trzymał Big Grin
Dzięki za kibicowanie i zapraszam do oglądania heh Wink


RE: VIP ® Dziennik progresywnego postępu. - Sh4ker - 07-11-2013 21:04

Drogi VIP polecam Anti-spam, jeśli już pytasz.


RE: VIP ® Dziennik progresywnego postępu. - VIP - 07-11-2013 21:45

No tak jak mówiłem, mam już zainstalowany jakąś wtyczkę ale ona nie działa ... Dzisiaj się loguje do panelu admina i patrzę a tu już 3 nowe komentarze ze spamem. Moja wtyczka to:

[Obrazek: 404424.jpg]

Możesz mi podać link do tej Twojej polecanej wtyczki, bo jak wpisałem anti-spam w wyszukiwarkę wtyczek to wyskoczyła ich masa Sad


RE: VIP ® Dziennik progresywnego postępu. - Sh4ker - 07-11-2013 22:05

Proszę link http://wordpress.org/plugins/anti-spam/, mam nadzieje że pomoże.


RE: VIP ® Dziennik progresywnego postępu. - VIP - 07-11-2013 22:40

Dobra zainstalowałem.
Jak do jutra nie dojdzie żaden spam komenć to będę Ci wdzięczny Smile


RE: VIP ® Dziennik progresywnego postępu. - VIP - 08-11-2013 01:32

Dzień: 3
Pozostało do realizacji celu: 118 dni


Cel - PPA
Co dzisiaj zrobiłem by przybliżyć się do zrealizowania postawionego celu ?


• Dodałem 1 post na bloga nie związany z hackami
• Pingowanie tego posta

Bardzo mało czasu byłem w domu i za dużo na bloga treści nie dodałem, jednak dzisiaj do szkoły nie idę to zaszaleje sobie na blogu Tongue Wejść więcej niż wczoraj, natomiast zarobek mniejszy, ale to nic ... dopiero strona łapie werwę Big Grin

Kod:
Wejść na bloga: 592
Kod:
Dzisiejszy zarobek: 1.12 $
Kod:
Ogólny zarobek: 4.39 $
Kod:
Do celu brakuje: 4850.61 $

[Obrazek: LPo5BOQ.jpg]

[Obrazek: uHt8fAU.jpg]


Cel - WYGLĄD
Co dzisiaj zrobiłem by przybliżyć się do zrealizowania postawionego celu ?


• Godzina 9.10 - zjadłem na śniadanie 3 masywne bułki z pasztetem i ogórkiem
• Godzina 11.00 - zwykła bułka + serek wiejski
• Godzina 14.20 - duży hot dog + gofr z polewą
• Godzina 18.00 - ryż biały + sos z pulpetów 500g
• Godzina 00.00 - makaron z cukrem

Dzisiaj czułem w żołądku że zjadłem dużo. Widać to też po wadze wieczornej. Jutro chce też zjeść podobnie.
Co do ćwiczeń to dzisiaj już czułem lekkie zakwasy, na szczęście pod wieczór mi wszytsko przeszło Smile

Kod:
Waga poranna: 73.1 kg
Kod:
Waga wieczorna: 74.5 kg

• Ćwiczenia które dzisiaj wykonałem:

Pompki:

[Obrazek: acDdOzI.jpg]

Brzuszki:

[Obrazek: AKesFm7.jpg]

Bieganie:

[Obrazek: uFQwU7K.jpg]


Dzisiejszy wygląd sylwetki:

[Obrazek: lgGZ1Lu.jpg]


Pozdrawiam, do jutra Smile



RE: VIP ® Dziennik progresywnego postępu. - diabloo07 - 08-11-2013 02:21

Na tym zdjęciu doskonale widać, jak odpowiednio złapane ujęcie potrafi zmienić całkowicie wygląd człowieka Tongue Porównaj pierwsze zdjęcie z ostatnim i widać już efekty, lecz niestety raczej nie po tych 2 dniach, tylko dzięki ujęciu z góry bardziej Big Grin
Powodzenia życzę! Wink


RE: VIP ® Dziennik progresywnego postępu. - Admin - 08-11-2013 09:49

interesujący dziennik Tongue powodzenia w osiągnięciu celi Smile