Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
{Bot}Chomikuj.pl (Spam pw,chomikowe rozmowy oraz automatyczne robienie listy) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-24)
+---- Dział: Archiwum - Sprzedam, Kupię, Zamienię (/Forum-Archiwum-Sprzedam-Kupie-Zamienie-320)
+---- Wątek: {Bot}Chomikuj.pl (Spam pw,chomikowe rozmowy oraz automatyczne robienie listy) (/Temat-Bot-Chomikuj-pl-Spam-pw-chomikowe-rozmowy-oraz-automatyczne-robienie-listy-78765)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: {Bot}Chomikuj.pl (Spam pw,chomikowe rozmowy oraz automatyczne robienie listy) - matek697 - 27-10-2013 21:11

Wtedy się nie odświeża, tylko leci do następnego odbiorcy i jemu wysyła (i pyta o kolejną captche pomijając poprzedniego typa, przy którym nam zniknęła)


RE: {Bot}Chomikuj.pl (Spam pw,chomikowe rozmowy oraz automatyczne robienie listy) - oskarkxyz - 28-10-2013 23:00

Jak wszystko będzie ładnie śmigało na auto, tak, żebym mógł zostawił kompa na kilka godzin i o nic się nie bać to kupuję Smile


RE: {Bot}Chomikuj.pl (Spam pw,chomikowe rozmowy oraz automatyczne robienie listy) - bolo9797 - 28-10-2013 23:02

W tym miesiacu brak juz wolnych sztuk Smile Szaman ma ostatnia zarezerwowana . Pracuje wlasnie nad autoaktualizacja , rozmowami oraz zeby captcha byla w oddzielnym gui w lewym , dolnym rogu Smile
Postaram sie jutro podeslac wszytskim. Mozna rezerwowac na kolejny miesiac.


RE: {Bot}Chomikuj.pl (Spam pw,chomikowe rozmowy oraz automatyczne robienie listy) - oskarkxyz - 28-10-2013 23:03

W takim rezerwuję najbliższą sztukę jaka tylko będzie dostępna : p


RE: {Bot}Chomikuj.pl (Spam pw,chomikowe rozmowy oraz automatyczne robienie listy) - bolo9797 - 29-10-2013 17:27

Okk jest juz nowa wersja Smile Zaraz wszyscy ja dostana .
Poprawione chomikowe rozmowy , dodane automatyczne aktualizacje i kilka mniejszych poprawek Smile


RE: {Bot}Chomikuj.pl (Spam pw,chomikowe rozmowy oraz automatyczne robienie listy) - matek697 - 29-10-2013 17:34

nie zapominaj o mnie Tongue

@edit
moje konto do spamu właśnie dostało bana, ostatnio 2 dni temu używałem, więc bany są za to Tongue Ale pospamować warto


RE: {Bot}Chomikuj.pl (Spam pw,chomikowe rozmowy oraz automatyczne robienie listy) - bolo9797 - 29-10-2013 17:46

Nie zapomnialem Big Grin Jak zobaczycie jakies bledy to walcie na pw .


RE: {Bot}Chomikuj.pl (Spam pw,chomikowe rozmowy oraz automatyczne robienie listy) - aero2 - 29-10-2013 18:00

Możliwe że zakupię, ale chciałbym wiedzieć, czy jakieś leady wpadają jak się spamuje na PW tam?


RE: {Bot}Chomikuj.pl (Spam pw,chomikowe rozmowy oraz automatyczne robienie listy) - Szaman1644 - 29-10-2013 18:02

Na razie muszę zrezygnować ponieważ zakupiłem kilka FP i muszę je upłynnić Smile


RE: {Bot}Chomikuj.pl (Spam pw,chomikowe rozmowy oraz automatyczne robienie listy) - bolo9797 - 29-10-2013 18:13

Noo wiadomo ze po jakims czasie spami dostaniesz blokade na konto Big Grin Doladowania tam raczej wpadaja . Jak bedzie kreator to nisza ; 50 gb tranzferu gratis Big Grin