Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
W co zainwestować 2-3 tyś zł - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: W co zainwestować 2-3 tyś zł (/Temat-W-co-zainwestowac-2-3-tys-zl-77775)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: W co zainwestować 2-3 tyś zł - Slasher1 - 02-11-2013 22:14

Zainwestuj w mózg wraz ze swoim kolegą Verbem22


RE: W co zainwestować 2-3 tyś zł - adrick1197 - 02-11-2013 22:18

@slasher1 kolegów szukasz ? to chyba nie to forum
co do tematu jutro zobacze co z tymi bitcoinami i moze cos zainwestuje w to Smile


RE: W co zainwestować 2-3 tyś zł - Luksib - 07-11-2013 17:37

Adrick1197, jeśli chodzi o BB to tak z ciekawości pytałem, bo również zainwestowałem i... Wiadomo jak teraz jest. Ale naprawdę, EMGOLDEX jest na tę chwilę świetnym biznesem. Smile


RE: W co zainwestować 2-3 tyś zł - adrick1197 - 07-11-2013 17:50

spoko moze w to wejdę , narazie czekam az mi dodadza wplate do empire finance group bo nie doszla jeszcze Sad po 2 dniach nie wiem czemu


RE: W co zainwestować 2-3 tyś zł - Luksib - 07-11-2013 17:58

Z tego co wiem (choć w niej nie jestem) Empire Finance Group to dobra firma, więc powinno być niedługo, w ciągu paru dni może. Jeśli natomiast będziesz zainteresowany EMGOLDEX to polecam się na przyszłość. Smile


RE: W co zainwestować 2-3 tyś zł - verona - 07-11-2013 18:33

(07-11-2013 17:58)Luksib napisał(a):  Z tego co wiem (choć w niej nie jestem) Empire Finance Group to dobra firma, więc powinno być niedługo, w ciągu paru dni może. Jeśli natomiast będziesz zainteresowany EMGOLDEX to polecam się na przyszłość. Smile

Człowieku, spamujesz tym serwisem gdzie się da i kogo da. To dobrze jak ktoś zaprasza inne osoby, dzieli się pomysłem i zarabia razem z nim, ale jestem prawie pewien że ty tych 3500€ nie dostałeś "jeszcze" więc możesz zachować chociaż odrobinę rozwagi i nie zachwalać bardziej niż by to była twoja firma? Ktoś na jakimś forum napisał że można na tym zarobić i że musisz znaleźć inne osoby, to teraz wmawiasz że to taki świetny sposób na zarobek a przecież na razie nie wyłożyłeś z tego ani grosza.
Chcesz być wiarygodny? Pokaż wypłatę. Inaczej ten super ekstra zyskowny bezpieczny zajebisty niewiarogodny prosty sposób na zarobek jest równie wiarygodny jak składanie długopisów.

Wierzysz w to wszystko - czemu by nie, ja też jestem gotów uwierzyć i w to wejść, ale ze świadomością jakiegoś ryzyka, a nie tak na ślepca z pewnością że zaraz będę srał kasą...

Dlatego PROSZE zacznij traktować ten serwis jak rozsądna dorosła osoba a nie napalone dziecko, z całym szacunkiem.

Pozdrawiam i życzę kokosów.


RE: W co zainwestować 2-3 tyś zł - Luksib - 07-11-2013 18:43

Verona, czas na naukę co to spam. Gdy będę miał dowód to chętnie się nim podzielę. Nikt nie pisał o
Cytat:super ekstra zyskowny bezpieczny zajebisty niewiarogodny prosty sposób na zarobek
To beznadziejne zdanie tylko o tobie świadczy.

Pozdrawiam, i bez ironii o kokosach, proszę.


RE: W co zainwestować 2-3 tyś zł - adrick1197 - 07-11-2013 18:45

ma ktoś jeszcze jakieś ciekawe programy do zainwestowania ?


RE: W co zainwestować 2-3 tyś zł - thc19905 - 10-11-2013 16:37

plus 500


RE: W co zainwestować 2-3 tyś zł - MaLiN - 10-11-2013 17:52

thc19905 - co Ty tak ciągle z tym plus500? Gdzie tylko zobaczę Twój post, to widzę plus 500...facepalm