Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: Lockerz (/Forum-Lockerz-285)
+----- Dział: Newsy (/Forum-Newsy-300)
+----- Wątek: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. (/Temat-CLO-Naliczenie-oplaty-Lockerz-776)



RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - Karpik - 07-01-2010 21:41

Takie PSP kosztuje około 170$.

@Topic
Sprawdziłem numer z jakiego do mnie dzwonili i jest on warszawski, a ja mieszkam w kuj-pom, więc kolejna zagadka...


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - mefisto04 - 07-01-2010 21:46

jeszcze z całej tej historii wyjdzie kryminał. z tego co tu wyczytałem to spora część tych produktów nie jest już taka atrakcyjna.


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - Karpik - 07-01-2010 21:50

W11? Big Grin mefisto04 wszystko możliwe Big Grin Może lockerz to seryjni przestępcy? A Odyss wściekły pies, który za chrupkę zgwałciłby matkę? Big Grin


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - Mrowa91 - 07-01-2010 21:50

dajmy narazie z tym spokój. Jak ktoś dostanie jeszcze paczkę niech się pochwali czy coś płacił czy nie. będziemy wiedzieć


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - xBlackxK - 07-01-2010 21:59

Po przeczytaniu, tego odrzuciło mnie i chyba nawet nie będę bawił się dalej toBig Grin
Ciekawe co zrobiła by moja matka gdyby przyszła paczka o on zażądał 50$ pewnie zabiła by mnie;p


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - goly7 - 07-01-2010 22:15

Jestem tego samego zdania (patrz Up). Zobaczymy jak potoczy się dalej. Na razie jeszcze poklikam. Jeżeli naprawdę trzeba będzie płacić to cło to sory - ja się zmywam.
Kurcze no ! W życiu już tak jest - Jeżeli idzie coś za łatwo, to już można zacząć się bać. Szczególnie jest tak w naszym kurde kraju :x


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - Dani3lxD - 07-01-2010 22:16

..... ja dzisiaj też miałem ten problem i mnie lockerz odrzucił, pier... psp,mp3 biedny przeciez niejestem ale przecież firmówa zawsze coś ale jak kuzyn (prawnik) i ojciec mi o cło nawijali to podjołem decyzje że niebiore udziału (ale zbieram ptz na kod na amazon.co.uk bo z tąd Cła niema)
kuzyn mi powiedział ale niewiem czy to prawda że kara za niezapłacenia cla poże osiągnąc 10razy wartość przedmiotu np. psp dajmy że 400zł jest warte, a ty masz cośokoło 4000płacić jako kara żeby znowu tak niepłacić, podejrzewam że z koszulką może być podobnie ale koszulka nawet 10$ niejest warta ^^, ale radze teraz zrezygnować lub płacić CŁO bo potem mogą być długi....
a za darmo można tylko w ryj dostać..
pzdr

zbierajcie na kody angielskiego amazona bo wtedy niema cła


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - Nekro110 - 07-01-2010 22:20

Jeżeli to prawda,to chyba zrezygnuję z zamawiania czegokolwiek Sad

Jest to mój pierwszy post Big Grin Dedykuję go mojej Mamie i kochanej Magdzie ;*

A i Siemka wszystkim ^^


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - Alexzus - 07-01-2010 22:52

Jakie sentymenty.. ; dd
Apropo strasznie lecą w kulki.. >.<.............................................


RE: CŁO ?! Naliczenie opłaty Lockerz. - Alcor - 07-01-2010 23:02

(07-01-2010 22:16)Dani3lxD napisał(a):  a za darmo można tylko w ryj dostać..

I tu się mylisz. :]