Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
EasySub propozycje programów by ASTONEQ - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Oszustwa / Scam (/Forum-Oszustwa-Scam-140)
+---- Dział: EasySub (/Forum-EasySub-355)
+---- Wątek: EasySub propozycje programów by ASTONEQ (/Temat-EasySub-propozycje-programow-by-ASTONEQ-76731)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: EasySub propozycje programów by ASTONEQ - edikiu - 29-09-2013 17:07

@up tylko że widzisz niema teraz silnie sprecyzowanego miejsca "noobów" dawniej na czymś takim z metina można by nieźle natrzaskać ale to było dawniej. Teraz w mmorpg gra dużo osób ale z wyższego przedziału wiekowego ! Najwięcej właśnie dzieciaków gra w minecrafta


RE: EasySub propozycje programów by ASTONEQ - paolo10 - 29-09-2013 21:06

No z tym metinem to był tylko taki przykład, pamiętam te czasy, kiedy gimbusy na gwałt szukały "janghaka", sposób na kowala, darmowe SM i tak dalej Big Grin. Teraz mogłoby coś pod minecrafta, zawsze się jakaś gra znajdzie w sam raz Tongue


Odp: EasySub propozycje programów by ASTONEQ - Bartek4175 - 29-09-2013 21:10

A ja jestem za kreatorem programów Smile

Wysłane z mojego LG-E400 za pomocą Tapatalk 2


RE: EasySub propozycje programów by ASTONEQ - masterex2 - 30-09-2013 12:01

Może darmowe RP do lola? nie gram w to ale widzę,że dużo naiwnych ludzi pyka


RE: EasySub propozycje programów by ASTONEQ - zaple - 01-10-2013 17:05

Będzie kreator programów. dzisiaj dostałem odpowiedź od admina


RE: EasySub propozycje programów by ASTONEQ - mickej2501 - 02-10-2013 15:45

usunąć


RE: EasySub propozycje programów by ASTONEQ - XantiuM - 11-10-2013 18:49

Proponuje utworzyć program do kuponów promocyjnych na stacje benzynowe na paliwo np : za 50 zł.
Może faceci się zbytnio nie nabiorą ( choć nie wiadomo ) ale kobity bankowo chwycą haczyk ;D


RE: EasySub propozycje programów by ASTONEQ - tsubasan - 12-10-2013 12:21

Dobry byłby program do livestreamów. Tyle wydarzeń sportowych, czy innych imprez typu np. koncerty. Ludzie nie nabiorą się na programy z video online. Dzisiaj np. walczy Marquez z Bradleyem i na pewno chętni by się znaleźli. Pomyślcie o tym na przyszłość. A te nowe programy całkiem fajne, ten kto ma pomysł na pewno z nich coś wyciągnie. PozdrawiamSmile


RE: EasySub propozycje programów by ASTONEQ - EASYSUB - 14-10-2013 19:59

Hejka , przepraszamy z góry wszystkich za małe opóźnienia w wprowadzaniu waszych pomysłów jednak obecnie ostro pracujemy nad kreatorem aby szybciej powstał i żebyście wy mogli jeszcze więcej zarabiać , pracujemy nad tym żebyśmy mogli wam dać dużo wyższe stawki Smile


RE: EasySub propozycje programów by ASTONEQ - mackiavelli2 - 15-10-2013 08:55

Moim pomysłem na nowy program jest ankieta. Taka zwykła (super byłby kreator ankiet) coś a'la rejestracja na jakimś forum: login, hasło, parę innych pól no i nr tel do potwierdzenia Smile