Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Zarabianie przez Internet (/Forum-Zarabianie-przez-Internet-33)
+--- Dział: Zbiór serwisów zarobkowych (/Forum-Zbior-serwisow-zarobkowych-34)
+--- Wątek: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy (/Temat-Goldentowns-Nowa-gra-przegladarkowa-z-wyplata-pieniedzy-76060)



RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Ewcia6000 - 10-09-2013 15:38

zapisałam się z refa


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Rafiks1992 - 11-09-2013 07:53

Mam male pytanie, po zrobieniu upgrade w ktoryms z surków dodaje automatycznie pracownika i na q2 mam dwoch pracownikow w jednym budynku. jakbym zwolnil jednego to pewnie bedzie tak ze surki beda szly jk na q1? wie ktos cos wiecej na ten temat?


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Xzibin - 11-09-2013 12:02

Chyba wyskoczy komunikat że musisz zatrudnić kogoś jeszcze aby praca w tym budynku była możliwa


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - szufliko - 11-09-2013 15:05

wow wybudowałem kopalnie, ale zabrakło mi doń pracownikówfacepalm, więc zwolniłem z jednego tartaku(mam dwa) i wydobywam 0,02 złota na 24h
Mały wielki milioner2


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Xzibin - 11-09-2013 15:18

Gratuluje Smile. Ja postaram sie jutro lub pojutrze zrobic 2gi poziom kopalni zlota


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - prymul1 - 11-09-2013 15:19

Ile złota trzeba uzbierać, aby móc wypłacić? I na co się wypłaca?


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - sebens - 11-09-2013 15:35

(11-09-2013 15:19)prymul1 napisał(a):  Ile złota trzeba uzbierać, aby móc wypłacić? I na co się wypłaca?

Tyle, że może przez rok uda Ci się uzbierać jakiegoś grosza


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - Xzibin - 11-09-2013 16:41

(11-09-2013 15:19)prymul1 napisał(a):  Ile złota trzeba uzbierać, aby móc wypłacić? I na co się wypłaca?

Wypłacasz ile chcesz bo to handel złota pomiędzy graczami. Ludzie Ci płacą za złoto w euro. Paypal i Moneybookers królują ale są też Payza, Bitcoin i przelewy bankowe ale jednak to już przy większych sumach zapewne. Ludzie ustalają minimum. Aktualnie jest to 0,40 golda a stawka to 2,5 euro za 1 golda

(11-09-2013 15:35)sebens napisał(a):  Tyle, że może przez rok uda Ci się uzbierać jakiegoś grosza

Jak się nie umie grać to się tyle zarabia. Trzeba inwestować swoje złoto w rozbudowę miasta i potem wypłacać a nie wypłacasz każdą sztabke złota i dziwisz się że prawie nic z tego nie masz


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - sebens - 11-09-2013 18:07

bądź realistą, sam się przekonasz, poczytaj temat CASHTOWNS, to jest dokładnie to samo, grałem to wiem jak to powoli i mozolnie idzie


RE: Goldentowns - Nowa gra przeglądarkowa z wypłatą pieniędzy - bartex89 - 11-09-2013 18:12

a pamietasz VirtConomics ? jakos z tej gry wyplacalismy euro. wystarczy troche zainwestowac i szybko zarobisz.