Witaj gościu! Zaloguj się lub Zarejestruj aby móc korzystać ze wszystkich funkcjonalności jakie oferuje to forum! Rozpocznij zarabianie przez internet, poznaj korzysci pracy w domu! Rejestracja i korzystanie z forum jest całkowicie darmowe!
Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet
Zbieraj doładowania tel. za klikanie (Polubiszto.com) - Wersja do druku

+- Praca w domu - Dodatkowa Praca - Zarabianie przez Internet (https://zarabiam.com)
+-- Dział: Off-Topic (/Forum-Off-Topic-9)
+--- Dział: Kosz/Spam/Archiwum (/Forum-Kosz-Spam-Archiwum-11)
+--- Wątek: Zbieraj doładowania tel. za klikanie (Polubiszto.com) (/Temat-Zbieraj-doladowania-tel-za-klikanie-Polubiszto-com-72941)

Strony: 1 2 3 4 5 6


RE: Zbieraj doładowania tel. za klikanie (Polubiszto.com) - Pabloo - 10-08-2013 20:29

Witam, doładowanie właśnie dostałem, czekałem kilka dni, ale wszystko działa jak należy Smile
10 zł w plusie Smile


RE: Zbieraj doładowania tel. za klikanie (Polubiszto.com) - JaskoDZA - 14-08-2013 19:48

hej mi zablokowali możeliwość klikania lików po uzyskaniu 170pkt. dlaczego? mowa o szubki-klik na polubisz to cos mi nie idze


RE: Zbieraj doładowania tel. za klikanie (Polubiszto.com) - MaLiN - 14-08-2013 20:51

JaskoDZA - może dlatego, że jest limit dzienny? Wink Nie od razu zarobisz miliony doładowywań. A tak zmieniając temat, czy ktoś z Was ma coś takiego, że na polubisz. to nie akceptują niektórych polubień stron, mimo, że długo się spędziło czasu na danej stronie? Rolleyes


RE: Zbieraj doładowania tel. za klikanie (Polubiszto.com) - MaLiN - 14-08-2013 21:25

Jak znaleźć mentora na grupie konkursowej? Jest nim każda osoba, która jest zapisana do tej grupy?


RE: Zbieraj doładowania tel. za klikanie (Polubiszto.com) - ICanTrollU - 15-08-2013 07:10

Ja mogę zostać twoim mentorem Wink Pisz na PW.


RE: Zbieraj doładowania tel. za klikanie (Polubiszto.com) - musicfan - 15-08-2013 09:32

(14-08-2013 20:51)MLN napisał(a):  JaskoDZA - może dlatego, że jest limit dzienny? Wink Nie od razu zarobisz miliony doładowywań. A tak zmieniając temat, czy ktoś z Was ma coś takiego, że na polubisz. to nie akceptują niektórych polubień stron, mimo, że długo się spędziło czasu na danej stronie? Rolleyes

zdarzają się takie sytuacje Wink


RE: Zbieraj doładowania tel. za klikanie (Polubiszto.com) - ICanTrollU - 15-08-2013 13:58

W premium tak się nie dzieje Wink Mogę zostać mentorem, piszcie.


RE: Zbieraj doładowania tel. za klikanie (Polubiszto.com) - Pabloo - 15-08-2013 21:18

Wyklikane 3800 punktów, zobaczymy czy doładowanie za 40 zł dojdzie Wink


RE: Zbieraj doładowania tel. za klikanie (Polubiszto.com) - Michal3242 - 17-08-2013 09:56

Niewiem jak wy, ale ja na multi na swoim refie Big Grin


RE: Zbieraj doładowania tel. za klikanie (Polubiszto.com) - GeorgeClooney - 17-08-2013 18:17

Dołączyłem, poklikałem i na razie mam jakieś 250 punktów. Dobiję jeszcze trochę i wymienię.